Bučinių reikšmė santykiuose: tapkite dar artimesni

charly-pn-YHLYnplk9C8-unsplash.jpg
 
Prisiminkite pirmąsias pažinties su partneriu dienas, kai bučinys atrodė seksualiausia, maloniausia ir laukiamiausia pasimatymo dalis. Jis buvo aistringas, gundantis, viliojantis ir kupinas pažadų bei galėjo trukti net valandą ar ilgiau. O kas iš tokio bučinio liko dabar? Ilgalaikiuose santykiuose, kai porą susieja seksas, bučinio vertė taip sumenksta, kad kartais apskritai jo nebelieka – nepaisant draugiškų pakštelėjimų į skruostą atsisveikinant ar sveikinant kokia nors proga. Ar tik ne metas grąžinti bučinius į savo kasdienybę?

Kam to reikia?

Paklausi, kodėl turėtum žengti žingsnį atgal? Todėl, kad bučinys, dažnai pamirštamas ilgalaikiuose seksualiniuose santykiuose, nenustoja būti nuostabiu preliudijos ingridientu, praturtinančiu jūsų seksualinę patirtį, stiprinančiu jausmingumą ir malonumą. Suintrigavome?

Bučinys nukels jus atgal į santykių pradžią.

Taip, tai – tikrai gerai. Nesvarbu, kad dabar esate kur kas labiau patyrę nei tada. Bet tada buvo laikas prieš suartėjimą. Laikas, kai jūsų artumas turėjo ribas ir kurį laiką dar nežengėte toliau. Jūs galite tiesiog mėgautis tuo jausmu iš naujo, suteikti savo bučiniams daugiau seksualinės energijos ir duoti laiko savo aistrai užaugti. Prisiminkite bučinius į kaktą, pečius. Apgaubk partnerį (-ę) per pečius ir lūpomis švelniai perbrauk skruostą. 

Bučinys primins, dėl ko susižavėjai savo partneriu (-e).

Pirmasis bučinys santykiams suteikia labai daug – susižavėjimą, nekantrumą, pagundą. Iš bučinio spėlioji, koks jis (ji) bus suartėjus intymiau. Bučinys leido tarp jūsų kibirkščiuoti meilės chemijai. Ir tą unikalų jausmą galite išgyventi vėl – jei tik leisite aistrai įsižiebti per bučinius ir pernelyg neskubinsite veiksmo. Be abejo, tai nereiškia, kad kurį laiką turėtumėte dirbtinai apriboti seksualinius santykius. Bučinys – tai būdas pasiekti dar karštesnių aistros kibirkščių!

Nustebinkite vienas kitą.

Patys maloniausi bučiniai – netikėti. Ir visai nebūtinai tai turėtų būti gilūs prancūziški bučiniai: ne mažiau intriguojantis bus ir atsitiktinis pakštelėjimas tada, kai partneris (-ė) to nesitiki. Dar labiau nustebina bučiniai ne į lūpas, o, pavyzdžiui, kaklą, petį, ranką. Pamėgink ir įsitikinsi, kiek džiaugsmo tokia akimirka suteiks jums abiem. 

Likite apsirengę.

Įkaitinantys bučiniai – tai ne tie, kuriais apdovanojate vienas kitą jau sugriuvę į lovą ir nuogi. Pradėkite nuo anksčiau, kol abu dar esate apsirengę. Ir nepamirškite: ne kiekvienas bučinys turėtų peraugti į seksą. Lengvas neįpareigojantis žaidimas tiesiog šiaip sau, norint suteikti akimirkos, o ne pusvalandžio malonumą – taip pat sėkmingų ir aistringų santykių dalis.

Išbandykite įvairias taktikas.

Bučiuokite ne tik partnerio (-ės) lūpas. Prisiminkite, kad švelnūs bučiniai aplink lūpas, atskiri bučiniai viršutinei ir apatinei lūpai, lūpų kraštelio lyžčiojimai ir kiti triukai, kuriems teikiame tiek daug reikšmės per pirmus pasimatymus – vis dar veiksmingi. 

Apkabinimų svarba.

Ištirpti partnerio (-ės) glėbyje – didžiulė laimė. Todėl nenuvertinkite apsikabinimo ir bučiuodamiesi. Tiesa, nebūtinai tas apsikabinimas turėtų įtraukti erogenines zonas. Jaudinantys prisilietimai – tai ir delnais suimtas veidas, pirštai, panardinti į plaukus, suėmimas už pečių, perbraukimas per kaklą.

Tai – jausmingos ir intymios akimirkos, kurias norisi patirti vėl ir vėl, tiek pažinties pradžioje, tiek džiaugiantis ilgalaikiais santykiais.

Bučinys – kaip pažadas.

Jei laiko greitukui nėra ir turite vos keletą minučių artumui, aistringi bučiniai gali tapti geriausiu pažadu ir idealiu priedu prie žodžių nekantrauju sulaukti tavęs grįžtant!” Toks pažadas – tarsi baterija, padedanti įsikrauti aistrai net kai judu nesate šalia vienas kito.

Ar dažnai bučiuojatės su partneriu?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras