Esate pasiruošęs vėl susitikinėti? Kaip grįžti į pasimatymų pasaulį?

6248(1).jpg
 
Susitikinėjimas po skyrybų iš pradžių gali atrodyti sudėtingas. Kad būtų paprasčiau, paruošėme patarimus, padėsiančius vėl drąsiai eiti į pasimatymus ir gerai leisti laiką.

Išmokite būti vieni

Prieš atsisiunčiant bet kokią pažinčių programėlę, pagalvokite kodėl tai darote. Ar tikrai to norite ar tiesiog jaučiate, kad turite daryti? Prieš pradėdami susitikinėti, išmokite būti laimingi savo pačių kompanijoje. Laikas su savimi padeda iš naujo išmokti dalykus, kuriuos galėjote pamiršti, kai buvote su partneriu. Keliaukite, užsiimkite mėgstamais hobiais, išeikite pasivaikščioti, rašykite dienoraštį - darykite viską, kas padeda atrasti save iš naujo. Taip pat svarbu skirti laiko savianalizei, bei suvokti, kodėl nutrūko buvę santykiai. Supraskite, kad kaltė ir neišspręstos problemos gali būti labai žalingos - jei kartosite seną elgesį, naujose santykiuose, jie gali baigtis dar vienomis skyrybomis. 

Liūdėti yra normalu

Visiškai normalu, jei liūdite ir vis dar negali pamiršti buvusio partnerio. Prireikia laiko, kol pilnai atsigauname ir užsigydome žaizdas. Šį laiką išnaudoti galite suprasdami savo norus ir poreikius, o supratę turėsite atlaisvinti jiems šiek tiek vietos gyvenime. Leiskite sau gedėti, pagyti, atleisti ir paleisti.

Nesislėpkite už savo personos, kurią susikūrėte internete

Susitikinėjimas internete gali atrodyti daug saugesnis, nei tikrovėje.Pasiimkite iš to naudą ir praktikuokitės flirtuoti su nepažįstamaisiais ir tuo pačiu vertinkite ar tikrai esate tam pasiruošę. Taip pat, turėkite omenyje, kad žmonėms ypač lengva save pateikti kitaip ir būti kuo nori internete, įskaitant ir jus. Naudokitės tai savęs tyrinėjimui, tačiau turėkite omenyje, kad melas ratai išeina į gerą.

Nebijokite būti atstumtas

Žinokite, kad atstūmimas nėra pasaulio pabaiga. Galvokite apie pasimatymus kaip apie tyrinėjimą ir nepriimkite to per daug rimtai. Jei kažkas jus atstums, tai paprasčiausiai ne jūsų žmogus ir padarysite sau paslaugą tą žmogų pašalindamas iš savo gyvenimo. Jei laikysitės įsikibę, jūsų rankos bus užimtos ir negalėsite rasti tinkamo žmogaus.

Nepamirškite pasilinksminti

Pasimatymai ne visada turi būti itin rimti ir prasmingi. Jums leidžiama linksmintis ir flirtuoti. Taip pat leidžiama užsiimti seksu. Jei žmogus jus prajuokina ar verčia jaustis seksualiu - puiku. Pastebėkite, kokios savybės jums patinka žmonėse. Nepaisant ar tas žmogus liks jūsų gyvenime, jis būtinai kažko išmokys jus.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras