Flirtas internete: kaip užkalbinti patinkantį asmenį?

462.jpeg
 
1 komentaras
Ar jūs susižavėjote konkrečiu asmeniu socialiniuose tinkluose bei norite pakviesti jį į tikrą pasimatymą? Pirmyn! Tačiau prieš tai, bent šiek tiek pramokite internetinio flirto subtilybių. Instrukcija, kaip suvilioti patinkančią merginą ar vaikiną internete:

Kaip tinkamai pasirinkti žmogų pažinčių svetainėje?

Dažnas teigia, kad tobulo vyro ar tobulos moters idealo tiesiog neturi. Juk niekada negali žinoti, ką įsimylėsi ir kaip atrodys tas, kuris pavergs tavo širdį. Kad ir kokia būtų paslaptinga toji meilė, antrąją pusę sutiksite greičiau  jei  turėsite suformavę tam tikrus kriterijus. Vienišiams, norintiems sutikti parterį, psichologai rekomenduoja turėti tam tikrus standartus. Galbūt jums svarbu, jog naujasis draugas būtų iš to paties miesto? Ar jums svarbi plaukų spalva arba humoro jausmas? Užsirašykite visus svarbiausius kriterijus ant popieriaus lapo. Taip bus lengviau užmegzti kontaktą su konkrečiu žmogumi. Venkite gilintis į mažiausias smulkmenas. Jei būsite pernelyg išrankūs, vargu ar rasite jums tinkantį partnerį. 

pažintys internete

Pradėkite pokalbį.

Pokalbis nebūtinai turi prasidėti įprastai. Tokie žodžiai kaip „labas“, kaip tu“, „tu tokia graži“ – neveikia. Nepamirškite, jog jūsų tikslas – palikti intriguojančią žinutę. Būkite originalūs ir pasiūlykite jus sudominusiam asmeniui išbandyti ką nors, kas būtų susiję su jūsų pomėgiais. Taip pat nebijokite klausimų apie jus sudominusio vyro ar merginos interesus. Taip pat tinkamos pokalbio  temos – sapnai, šmaikštūs išsireiškimai ir posakiai, taiklūs pastebėjimai apie asmens anketą ar foto. Galima paklausti keletą klausimų vienu metu, tačiau ataką tuo ir pabaikite. Būkite atkaklūs, bet kantrūs ir neįkyrūs. 

Tinkama fotografija.

Jei norite socialiniuose tinkluose ar internetinių pažinčių portale sutikti savo žmogų, skirkite pakankamai laiko savo anketai, profiliui. Jūsų informacija jokiu būdu neturėtų būti klaidinanti ir turėtų atitikti realybę. Taip pat atkreipkite dėmesį į talpinamas nuotraukas. Įkelkite keletą nuotraukų, kuriose būtų gerai matomas jūsų veidas ir tai, kaip atrodote visu ūgiu. Stenkitės kelti tokias nuotraukas, kur nebūtų matyti draugų ar alkoholio. Galite dalintis fotografijomis, kuriose atsispindėtų jūsų hobis, interesai. Ideali foto, kai vyras nežiūri į foto objektyvą ir yra matomas tarsi iš šalies. 

Sukurkite intrigą.

Atkreipkite dėmesį ne tik į nuotraukas, bet ir pranešimus, kuriais dalinatės su kitais. Būkite originalūs ir atsipalaiduokite. Pasakykite ką nors viešai ar palikite pranešimą jums aktualiu klausimu  (tai gali būti žinutė socialiniuose tinkluose ar sukurta forumo tema. Tai turėtų būti kažkas neįprasta, galbūt keista, tačiau tuo pačiu – artima jums. Atlikite šią užduotį išradingai!

Pakvieskite į pasimatymą.

Logiška, jog pavykus užkalbinti patinkantį asmenį, sekantis žingsnis bus pasimatymas. Tačiau neskubėkite ir kvieskite susitikti tik tada, jeigu klausimų iš patinkančio žmogaus sulaukėte ir patys. Neskubėkite jai ar jam paskirti savo savaitgalio – dažniausiai žmonės jau turi ką nors suplanavę laisvomis dienomis. Žinoma, tai nėra taisyklė, bet tikėtina, kad jis ar ji neatsisakys kvietimo į parodą ar kavinę ir paprastą dieną. 

pasimatymas

 
fantazijos
Komentarai (1)
Sužinojau lygiai nieko :)))
Naujas komentaras