Kaip išgyventi Kalėdas, jei esi vieniša?

Alone-On-Christmas.jpg
 
3 komentarai
Kalėdos jau visai čia pat ir miestas tampa panašus į išprotėjusį skruzdėlyną – gatvėse kamščiai, parduotuvėse eilės, žmonės bėgioja paklaikusiomis akimis, ieškodami paskutinės minutės dovanų artimiesiems, prekybos centruose, kaip ir kiekvienais metais skamba „Last Christmas“, kavinės perpildytos...Visi, atrodo lekia, bėga, tik tu ne. Šiais metais planuoji Kalėdas švęsti viena, galbūt neturi antros pusės, galbūt kitos aplinkybės susiklostė taip, jog gražiausias metų šventes turėsi praleisti savo pačios kompanijoje.

Ką daryti, jog nebūtų liūdna ir tai nebūtu prasčiausios šventės tavo gyvenime? Pateiksiu keletą patarimų, kurie padės išgyventi Kalėdas, jei esi viena.

Palepink save

Skamba tikrai nuvalkiotai, tačiau tai labai svarbu. Per šventes gali palepinti save ir daryti tai, kas tau labiausiai patinka: galbūt visą dieną voliotis lovoje, skaityti knygas, žiūrėti filmus ir valgyti ledus? Jei tikrai to nori – pirmyn! Pailsėk, palepink save tuo, ko įprastą dieną negali sau leisti ir šventinė nuotaika netruks atsirasti.

Padėk kitiems

Kalėdos – tai meilės, šilumos, gerumo šventė. Pagalvok, gal šiais metais galėtum padėti kažkam, kam rūpesčio reikia labiau. Gal gali aplankyti gyvūnėlių prieglaudą, senelių namus ir prisidėti: pinigais, dovanomis, o dovanoti savo jėgas ir energiją savanoriaujant? Tai išeis į naudą ir tau pačiai – padėdama kitiems, neabejotinai ir pati pasijusi žymiai geriau – pamirši savo problemas, bei imsi suvokti, jog tavo pačios gyvenimas nėra toks jau ir blogas.

Laikykis tradicijų arba sukurk naujas

Labai malonu laikytis kalėdinių tradicijų: puošti eglutę, žiūrėti kalėdinius filmus, valgyti saldumynus, gauti dovanas panašiai. Ar verta jų atsisakyti, jei šiais metais likai viena? Pagalvok, ko norisi pačiai – jei šios tradicijos tave džiugina, tęsk jas, o jei nejauti jokio malonumo – susikurk naujų!

Kalėdos

Pakeisk aplinką

Jei Kalėdas sutinki viena – puiki proga nesėdėti namie ir pakeisti aplinką. Panaršyk avialinijų puslapiuose- gal rasi puikų paskutinės minutės pasiūlymą išvykti į kitą šalį, o jei ne – gal padėtų dviejų dienų viešnagė kitame mieste, SPA procedūros? Pakeitusi aplinką, pasijusi geriau, pasikrausi naujų įspūdžių ir energijos.

Pagalvok, gal turi vienišų pažįstamų

Permąstyk savo pažįstamų ratą – galbūt rasi dar kelias merginas, tokias kaip tu – likusias vienas per gražiausias metų šventes. Jei taip – gal verta susiburti ir atšvęsti drauge? 

Tiesiog pailsėk

Tikiuosi, patarimai buvo tau naudingi ir mintis apie Kalėdas vienai nebeatrodo tokia gasdinanti. Linkiu suprasti, jog buvimas vienai – visiškai nieko blogo. Kartais vienatvė išeina į gerą, padeda labiau save pažinti, galų gale – tiesiog pailsėti ir atsipalaiduoti nieko netrukdomai.

 
fantazijos
Komentarai (3)
O kur savęs palepinimas orgazmu:)
nors po sykį į dieną. O jei dar vibratoriaus pagalba, visai šventės pradėspatikti
Nesimeto. Ir staigiai neatsiranda pagal užsakymą.
Susirasti drauga vieniša ir kartu švęsti
Naujas komentaras