Kaip nutraukti pasimatymą, jei jaučiatės nepatogiai?

bad-first-date.jpg
 
Šiame internetinių pažinčių amžiuje, daugybė pirmų susitikimų yra akli. Nors matėte nuotraukas ir žinote ką žmogus mėgsta, negalite žinoti koks jis iš tikrųjų tol, kol nesusitiksite. Deja, nors neretai pasimatyme jaučiamės nejaukiai, dažnai nedrįstame iš jo išeiti, tačiau nepamirškite, jog turite tam teisę ir neprivalote likti ten, kur nenorite.

Pasikliaukite intuicija.

Jei jūsų pasimatymo partneris tikras keistuolis, visada pasitikėkite savo nuojauta. Saugiausia yra pasakyti, kad atsiprašote, tačiau suvokėte, jog nesate pasiruošęs susitikinėjimui, tada atsistoti ir išeiti durų link. Tai padeda dažnai, nes nekaltinate žmogaus dėl savo nesugebėjimo susidomėti. Svarbu nepasakyti to asmeniškai, ypač, kai nežinote, ar žmogus, su kuriuo susitikote, yra stabilus, ar ne. Dinkite iš ten ir būkite saugus! Pasimatyme svarbiausia susitelkti į savo instinktus ir jausmus bei nepaisyti nieko kito.

Kaip pasiteisinti?

Nereikia stengtis interpretuoti pasimatymo partnerio išraiškų ir kūno kalbos, svarbu rūpintis tik savimi ir savo jausmais. Žmonės, pavyzdžiui, gana neblogai atpažįsta apgaules, tačiau nelabai gerai supranta, kas yra tiesa, o kas melas. Galite išvaryti save iš proto mąstydami apie tai, kodėl dvejojate dėl partnerio. Čia svarbiausia ne galvoti kodėl dvejojate, o tai kad apskritai kyla abejonių. Jūsų sprendimas neprivalo būti įžeidžiantis. Galite atsiprašyti pasakydami, kad prastai jaučiatės ar tiesiog ėmė skaudėti galvą. Dar vienas svarbus dalykas – jei išeinate iš pasimatymo, tai dar nereiškia, kad su tuo žmogumi susitikti nebenorite. Tai tik reiškia, kad nesate tikri ir jums reikia laiko pabūti vienam ir gerai pagalvoti.

Nespauskite savęs.

Rekomenduojame palikti situaciją, kuri verčia jaustis nepatogiai ir reikalauja gilesnio apmąstymo, nes žmonėms du darbus daryti vienu metu sunku, o tai reiškia, kad dalyvauti pokalbyje su žmogumi bei gerai apgalvoti jo elgesio ir charakterio negalėsite. Todėl neteiskite savęs, jei jausitės sutrikęs ar situaciją kels nerimą - susitikinėjimas gali kelti tikrai keistus jausmus ir tai normalu. 

Dar vienas patarimas.

Geriausias patarimas norintiems išeiti iš pasimatymo, kuriame jaučiatės nepatogiai yra netikėtas svarbus skambutis. Pasakykite draugui, kad ruošiatės eiti į pasimatymą ir paprašykite jo paskambinti pasimatymo eigoje. Jei pasimatyme nesijausite jaukiai šį skambutį galite panaudoti kaip priežastį mandagiai pasišalinti. Pasimatymo partneriui galite pasakyti, kad jūsų geriausia draugė užsirakino namuose, o jūs turite atsarginį raktą, todėl turėsite išeiti ir ją atrakinti. Tai gana paprastas būdas išeiti. Taigi, nėra jokio reikalo likti pasimatyme ar situacijoje, dėl kurios jaučiatės keistai ar nejaukiai. Ir paskutinis patarimas – jei jaučiatės nesaugus, likite viešoje vietoje ir paskambinkite draugui, kuris galės palydėti jus namo.

Ar teko šalintis iš nejaukaus pasimatymo?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras