Kaip suprasti moters seksualinę kūno kalbą?

pexels-photo-289227.jpeg
 
3 komentarai
Kartais labai sunku pasakyti, kas darosi jūsų merginai sekso metu: ar ji mėgaujasi? Ar jūs viską darote gerai? Ar ji patenkinta? Moteris kartais labai sudėtinga perprasti, ypač sekso metu. Norint geriau suprasti, kas dedasi moters galvoje, nereikia skaityti jos minčių - užtenka išmokti skaityti jos kūną.

Taigi, jeigu jūs nepatenkinate savo moters ir ji su kiekvienu kartu vis labiau „ataušta”, jūs neišvengiamai susidursite su ignoravimu, pykčiu arba kažkokiu kitu neaiškiu emocijų protrūkiu.

Ir ką gi rodo moters kūnas sekso metu? Moteris parodys (tikėkimės, jog nuoširdžiai), kaip jums sekasi ir kaip jūs susidorojate su užduotimi. Jos kūnas parodys tam tikras akivaizdžias užuominas, kurių neįmanoma suvaidinti, tačiau atminkite – visos moterys skirtingos! Taip, labai sunku gauti kūno kalbos siunčiamų ženklų sąrašą, kai yra tokia gausa skirtingų moterų, tačiau galima būtų išvesti kelias seksualinės moterų kūno kalbos taisykles, kurias tuojau pat paminėsime.

Dažnas kvėpavimas

Ilsėjimosi metu (ramybės būsenoj) mūsų kvėpavimas – tai taikus ir ramus oro judėjimas į plaučius ir iš jų. Taip mes įkvepiame ir iškvepiame. Tačiau kai moteris yra susijaudinusi, apimta aistros, jos kvėpavimas virsta netvarkingais ir dažnais dūsavimais su netyčia išsprūstančiomis aimanomis, kadangi oras labai greitai išeidamas kabina balso stygas.

Pulso dažnėjimas, kai jos kūnas ruošiasi orgazmui, reiškia, jog moters vidaus organai reikalauja daugiau deguonies. Jeigu jūs išgirstate, jog jos kvėpavimas keičiasi, jūs esate teisingam kelyje. Jeigu jaučiate, kaip jos širdis pradeda pulsuoti vis stipriau, reiškia jums puikiai sekasi. Jos seksualinė kūno kalba leidžia jums suprasti, jog moteris yra susijaudinusi. Bet jeigu po orgazmo moteris kvėpuoja įprastai (nei giliai, nei dažnai, o tiesiog ramiai), gali būti, kad ji orgazmą suvaidino.

Kūno judėjimas ir rangymasis

Jeigu jūsų mergina kimba į jus nagais ir rangosi, tikėtina, jog jai labai gera ir ji mėgaujasi. Kartais moterys nevalingai palieka vyrams ant nugarų įdrėskimus. Trynimasis ir prisiglaudimas prie jūsų reiškia, kad moteris jau pilnai įsijautusi ir jaučia stiprų malonumą. Jeigu moteris guli, tikriausiai visas procesas vyksta ne dėl jos. Bandykite keisti poziciją, skirkite daugiau dėmesio erogeninėms zonoms.

Klubų judesiai

Kai jūsų judesiai pradeda derintis ir sutapti, reiškia viskas vyksta labai gerai. Galima užtikrintai teigti, jog kai moters judesiai kartoja jūsiškius ir jūs abu jaučiat taktą, moteris tikrai gauną tam tikrą pasitenkinimą. Geras seksas dažniausiai būna gerai sinchronizuotas – taip jau sukurti mūsų orgazmo siekiantys kūnai. Pasikartojantys judesiai ir tinkama pozicija priveda partnerius prie kulminacijos. Problema atsiranda ieškant reikiamo malonumo taško, nes jų yra labai daug. Jeigu ji nesiderina prie jūsų, jūsų judesių, reiškia jai kažkas nepatinka ir ji nori ko nors kito. Pakeiskite padėtį ir stebėkite kaip jums seksis toliau.

Rankų „mėtymas”

Jeigu moteris prie jūsų visą laiką tarsi „prilipusi”, gali būti jog ji jaučiasi nepatogiai arba kažko gėdijasi. Jos rankos gali būti įkibusios į jus, virš galvos – bet kur, išskyrus arti jos pačios kūno (nebent ji save stimuliuotų). Jeigu mergina yra viršuje, tikėtina, jog jai prireiks rankų manevravimui arba įkibimui į kažką.

Aišku, rankų padėtis nėra pats geriausias rodiklis, tačiau jis gali būti naudingas. Jos kūnas privalo taikytis prie aplinkos, o rankos parodo, kaip jai sekasi.

Moteriai neturi rūpėti kur jos rankos ir ji neturi nieko slėpti. Jeigu merginos rankos plačiai išskėstos arba ji įkibusi nagais į patalynę, tikėtina, jog jos seksualinė kūno kalba šnibžda, kad jūs darote būtent tai, ko nori moteris.

Vaginos raumenų judesiai

Vienos iš jautriausių moters kūno dalių – vaginos sienelės. Kiekvieno judesio metu jūs galite jausti vaginos sieneles, raumenis ir paviršių. Vaginos siena – labai stiprus raumuo, kurį moteris (tikriausiai) pasitelks stipresniam malonumui pasiekti. Jūs taip pat galite jausti šio raumens susitraukinėjimą orgazmo metu – jos vaginos raumenys spazmuos ir tokio proceso metu jūsų penis bus nestipriai suspaudžiamas, tačiau taip būna ne visada.

Moterys, kurios geriau kontroliuoja vaginos raumenis, dažniausiai jaučia didesnį malonumą sekso metu ir stipresnį orgazmą. Jeigu jūs nejaučiate suspaudimo sekso metu, nebijokite. Jūs tikrai suprasite, kad ji artėja prie orgazmo, iš kitų ženklų: ji gali leisti jums įeiti giliau arba tiesiog prašys nesustoti ir nieko nekeisti. Būkite labai atidus ir stebėkite tiek moters išorę, tiek vidų.

Išmokite mylėjimosi kalbą

Moterys mėgsta seksą lygiai taip pat, kaip ir vyrai, tačiau kartais joms trūksta savęs pažinimo, ir, be abejo, patyrusio partnerio, kuris atskleidžia geriausias galimybes tiek moteryje tiek pačiame savyje. Jeigu jūs nesate įsitikinęs, ar jūsų partnerė jaučia pasitenkinimą sekso metu, jums reikia dar labiau panagrinėti tiek ją, tiek save. Komunikuokite su ja ir žodžiais, ir kūnu.

Atidžiai klausykitės ir stebėkite jos atsaką į jūsų veiksmus ir negalvokite, kad tai, kas pavykdavo su buvusiom merginom, pavyks ir su dabartine partnere. Kiekviena moteris (ir vyras) turi skirtingą skonį ir skirtingai reaguos į tuos pačius prisilietimus, tad visada bandykite kažką naujo ir nepaverskite sekso rutina. Eksperimentuokite, erzinkite, kankinkite (gerąja prasme), keiskite pozicijas. Kai išgirsite jos aimanas, suprasite, jog esate teisingame kelyje, tad nesustokite ir rezultatai bus neįtikėtini.

Seksualinė kūno kalba tikrai pravers norint nustebinti ir suteikti neįtikėtiną malonumą savo partnerei. Tad, jei norite didesnio malonumo jai, atkreipkite dėmesį į jos kūno kalbą.

 
fantazijos
Komentarai (3)
Jooo, tikrai teisybė, geras straipsnis ;)
Viska ka vardinai taip lengva suvaidinti sakau is patirties!
Karsta foto. .:P
Naujas komentaras