Kaip pradėti kalbėti apie seksualines fantazijas?

shutterstock_121598221(2).jpg
 
1 komentaras
Kad ir kokiais laisvais ir drąsiais mes save vadiname, tačiau pradėti kalbėti apie seksualines fantazijas nėra taip lengva. Net ir tos poros, kartu esančios daugiau nei vienerius ar trejus metus, kartais neišdrįsta pasakyti, kad lovoje jiems trūksta kai ko daugiau.

Kodėl taip nutinka? Yra daugybė priežasčių, kurios dažnam atrodo labai svarios. Tačiau labiausiai žmonės bijo atstumo, nes partneris gali įsižeisti ar net atstumti dėl keistos seksualinės fantazijos.

Seksualinės fantazijos = žeminančios žmogų fantazijos?

Tačiau ar verta bijoti keistų seksualinių fantazijų? Visiškai ne! Jeigu partneris užsiminė, kad nori išbandyti šį tą įdomesnio, tai nereiškia, kad jis / ji norės ant tavęs nusišlapinti ar mušti tave su botagėliu tol, kol pasirodys kraujas ant tavo kūno. 

Kaip pasakytų seksologė dr. Laura Deitsch, fantazijos gali būti dviejų tipų: pasaulinės (apie tai fantazuoja didžiulė dalis žmonių) ir neįprastos. Tačiau nei viena fantazija nėra keista. „Sakykime, kad tos fantazijos yra labai kūrybiškos“, - sako dr. Deitsch. 

Normalu, jei partneriui pasirodys keistos tavo seksualinės fantazijos. Tu turi teisę (ir netgi privalai!) pasidalinti savo seksualinėmis fantazijomis su antra puse. Galbūt tai sudomins, gali būti, kad ir šiek tiek išgąsdins, tačiau atsimink, kad mes visi skirtingi. Ir tikrai ne visada svajojame apie tuos pačius dalykus.

Tu neturėtum slėpti savo seksualinių fantazijų

Kalbėdamas apie seksualines fantazijas, nejausk gėdos ir kaltės prieš savo partnerį. Tu esi su savo žmogumi, kuriuo pasitiki ir apie viską kalbi. Būtent dėl to antroji pusė turi tave išklausyti ir nesmerkti.

Gali būti, kad kai kurias fantazijas nori pasilikti tik sau - tą ir daryk. Tačiau nejausk kaltės kalbėdamas apie tai, ką norėtum pakeisti ar išbandyti naujo miegamajame. 

Įsidėmėk, kad negali liepti antrajai pusei daryti tai, ką tu nori. Gana dažnai vyrai, prasitardami mylimosioms apie seksualines fantazijas (seksas trise, analinis seksas ir pan.), neleidžia joms pasirinkti. Moterys, bijodamos būti paliktos, sutinka su primestomis sąlygomis ir per savo valią tenkina vyrų užgaidas. Tačiau to neturėtų būti. 

Kaip pradėti pokalbį?

Seksologė Deitsch ramina - pokalbis apie seksualines fantazijas neturi būti gąsdinantis, nebent tu iš tiesų nori įgyvendinti seksualinę fantaziją. Tačiau net ir norėdamas tai įgyvendinti realybėje, turėtum būti atsargus ir pirmiausia pasakyti, apie ką tu svajoji.

Kaip pradėti pokalbį? Jeigu nedrįsti pradėti tokio pokalbio pirmas, sugalvok priežastį tokiam pokalbiui. Pavyzdžiui, pažiūrėkite erotinį filmą, po kurio galėtum antrosios pusės paklausti, ar patiko tai, ką matė. Tam puikiai tiks filmas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“.

Kitas variantas - imkis iniciatyvos. Pavyzdžiui, norėtum išbandyti analinį seksą, tačiau bijai partnerio reakcijos. Naudodamas masažo aliejų (idealiausia - masažo aliejų, kuris gali būti ir lubrikantas), atlik nugaros masažą, nepamiršdamas ir užpakaliuko. Pirštais (arba mažu analiniu kaiščiu) šiek tiek paerzink jį / ją ir stebėk jo / jos reakciją. Tačiau jokiu būdu nebandyk pats į ją įteiti - taip tik ją išgąsdinsi. Moteris taip pat neturėtų pirmą kartą nieko daugiau Ten nedaryti, kitaip teks jai labai daug aiškintis…

Ir pabaigai - 

Nebijok kalbėtis su mylimu žmogumi apie viską. Sekso tema turi dominuoti jūsų pokalbiuose, todėl pamiršk bet kokią gėdą. 

Tačiau atsimink, kad jūs abu turite norėti išbandyti kažką naujo miegamajame. Niekada neversk partnerio daryti tai, kas jam / jai atrodo nepriimtina. Procesu ir naujais potyriais džiaukitės abu!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Labai patinka straipsnio nuotrauka, tik rankos už nugaros, laikančios botagą - turi būti vyro :) Jeigu norite - rašykite - kalbėsimės...Tikrai nebus taip, kad pasakius pirmą fantaziją, "kažkas" į Jus kreivai pažiūrės, o Jūs - "pro langą išskrisite" :) Galbūt net susidraugausime. Kartais keisčiausių dalykų gyvenime nutinka.... :)
Naujas komentaras