Ko galima pasimokyti iš neištikimybės?

mikro-cheating.jpg
 
Neištikimybė. Vieni patyrė, kas tai yra. Kiti buvo išduoti, todėl bijo dar kartą nusivilti. Treti buvo tie, kurie paslydo ir buvo neištikimi antrajai pusei. Nuomonių apie neištikimybę yra pačių įvairiausių. Juk seksas su nepažįstamuoju gali būti toks jaudinantis! O antrajai pusei tikrai nebūtina apie tai žinoti…

Atšalę jausmai ir nuotykių troškimas nėra pasiteisinimas nusikimui į kairę. Galbūt šią akimirką ir pats svajoji apie karštą meilužę, tačiau nuoširdžiai paklausk savęs, ar tau to iš tiesų reikia.

Protingi žmonės mokosi iš svetimų klaidų, o kvailiai - iš savų. Internete galima rasti daugybę kitų žmonių išpažinčių apie neištikimybę. Vieni dėl to gailisi, kiti ne, tačiau visi pritaria, kad iš neištikimybės galima kai ko pasimokyti.

Būtina bendrauti ir pasitikėti vienas kitu

Apgaudinėjai buvusį mylimąjį, nes nebuvai patenkinta esamais santykiais. Manei, kad jis tavęs niekada nemylėjo ir nevertino. Norėjai kontroliuoti situaciją, todėl apgaudinėjai mylimąjį su kitais. 

Ne veltui visi santykių ekspertai pabrėžia bendravimo svarbą poroje. Kažkodėl tiek vyras, tiek ir moteris bijo garsiai pasakyti, kad poroje jaučiasi negerai, todėl pradeda nebesistengti dėl kito ir ieško naujų nuotykių. Atrodo, kam stengtis, jeigu nėra dėl ko?

Priblėsusius santykius atgaivins tik nuoširdus pokalbis ir pasitikėjimas vienas kitu. Nemanyk, kad gali permiegoti su kitu, nes greičiausiai antroji pusė daro tą patį. Pasitikėk mylimuoju, kalbėkitės ir saugokite santykius. Pats lengviausias kelias yra pabėgti nuo vienų santykių ir pereiti prie kitų, tačiau tikras menas yra juos puoselėti.

Mylėk be baimės

Tave apgavo ankstesniuose santykiuose, todėl sieki neprisirišti prie kito asmens. Iš asmeninės patirties gali pasakyti, kad žmonės klysta ir netgi labai dažnai tą daro. Aplink visi miega vieni su kitais, vyrai apgaudinėja žmonas, jos daro tą patį, todėl kam stengtis, jei vis tiek liksi apgautas?

Neturėtum tikėti mintimi, kad vieną kartą apgavęs, apgaus ir antrąkart. Galbūt manai, kad ištikimybės negalėtum atleisti, tačiau atleisti tikrai reikia. Dažnai žmogus suklumpa neįtikėčiausiose vietose, tačiau tavo tikėjimas amžina meile neturėtų subliūkšti. 

Žmonės klysta, todėl reikia jiems atleisti, jeigu nuoširdžiai gailisi. Nebijok įsimylėti dar kartą ir patikėk meile. 

Tavo laimė - tavo atsakomybė

Kas iš tiesų yra neištikimybė? Tai - savanaudiškumas, tinginystė ir neatsakingumas. Tu nenori investuoti savo laiko į dabartinius santykius, todėl žvalgaisi į kitas ir lauki, kada užkibs. Nesijauti gerai su antrąja puse, bijai jam pasakyti, apie ką svajoji ir ko norėtum, nes manai, kad sulauksi tik pasmerkimo. Būtent dėl to kolega iš gretimo skyriaus atrodo toks žavus, išklausantis ir rūpestingas, priešingai nei ilgametis draugas…

Už savo laimę esi atsakingas tik tu pats. Nori būti laimingu? Imkis permainų. Nutrauk santykius, jeigu nebematai juose prasmės. Paprieštarauk antrąjai pusei, jeigu visada jam / jai sutinki bet kokiu klausimu (nors manai priešingai). 

Gali elgtis priešingai - bandyk vėl įsimylėti savo mylimąjį. Eikite į kiną, skaniai kur nors pavakarieniaukite ar išvažiuokite savaitgaliui į SPA. Prisimink, kodėl pamilote vienas kitą ir pabandykite įsimylėti iš naujo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras