Ko galima pasimokyti iš neištikimybės?

neistikimybe-5d5d3683740a50-01348441(1).jpeg
 
Nuomonių apie neištikimybę yra pačių įvairiausių. Ar galima iš neištikimybės išmokti ko nors naudingo?

Būtina bendrauti ir pasitikėti vienas kitu

Apgaudinėjai buvusį mylimąjį, nes nebuvai patenkinta esamais santykiais. Manei, kad jis tavęs niekada nemylėjo ir nevertino. Norėjai kontroliuoti situaciją, todėl apgaudinėjai mylimąjį su kitais. Ne veltui visi santykių ekspertai pabrėžia bendravimo svarbą poroje. Kažkodėl tiek vyras, tiek ir moteris bijo garsiai pasakyti, kad poroje jaučiasi negerai, todėl pradeda nebesistengti dėl kito ir ieško naujų nuotykių. Atrodo, kam stengtis, jeigu nėra dėl ko?

Mokėkite išsakyti savo poreikius

Priblėsusius santykius atgaivins tik nuoširdus pokalbis ir pasitikėjimas vienas kitu. Nemanyk, kad gali permiegoti su kitu, nes greičiausiai antroji pusė daro tą patį. Pasitikėk mylimuoju, kalbėkitės ir saugokite santykius. Pats lengviausias kelias yra pabėgti nuo vienų santykių ir pereiti prie kitų, tačiau tikras menas yra juos puoselėti.

Mylėk be baimės

Tave apgavo ankstesniuose santykiuose, todėl sieki neprisirišti prie kito asmens. Iš asmeninės patirties gali pasakyti, kad žmonės klysta ir netgi labai dažnai tą daro. Aplink visi miega vieni su kitais, vyrai apgaudinėja žmonas, jos daro tą patį, todėl kam stengtis, jei vis tiek liksi apgautas? Neturėtum tikėti mintimi, kad vieną kartą apgavęs, apgaus ir antrąkart. Galbūt manai, kad neištikimybės negalėtum atleisti, tačiau atleisti tikrai reikia. Dažnai žmogus suklumpa netikėčiausiose vietose, tačiau tavo tikėjimas amžina meile neturėtų subliūkšti. Žmonės klysta, todėl reikia jiems atleisti, jeigu nuoširdžiai gailisi. Nebijok įsimylėti dar kartą ir patikėk meile. 

Tavo laimė - tavo atsakomybė

Kas iš tiesų yra neištikimybė? Tai - savanaudiškumas, tinginystė ir neatsakingumas. Tu nenori investuoti savo laiko į dabartinius santykius, todėl žvalgaisi į kitus ir lauki, kada užkibs. Nesijauti gerai santykiuose, bijai jam ar jai pasakyti, apie ką svajoji ir ko norėtum, nes manai, kad sulauksi tik pasmerkimo. Būtent dėl to kolega iš gretimo skyriaus atrodo toks žavus, išklausantis ir rūpestingas, priešingai nei ilgametis draugas…Už savo laimę esi atsakingas tik tu pats. Nori būti laimingu? Imkis permainų. Nutrauk santykius, jeigu nebematai juose prasmės. Paprieštarauk antrajai pusei, jeigu visada jam / jai sutinki bet kokiu klausimu (nors manai priešingai). Gali elgtis priešingai - bandyk vėl įsimylėti savo mylimąjį. Eikite į kiną, skaniai kur nors pavakarieniaukite ar išvažiuokite savaitgaliui į SPA. Prisimink, kodėl pamilote vienas kitą ir pabandykite įsimylėti iš naujo.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras