Moters savybės, kurias vyrai dievina

97ed6b370803649addbf66144c18c194.png
 
Moterys nori, kad vyrai joms pasipirštų - kuo greičiau, tuo bus geriau. Atskleisiu paslaptį - kad ir kokia puiki mergina jam esi (puikiai gamini, labai gerai lovoje, plius nepyksti, kai jis susitinka su draugais), to nepakanka.

Vyrams tik gražios moterys neįdomios. Greičiausiai graži moteris gali sugundyti tik dvidešimtmetį, kuriam svarbi antros pusės išvaizda. Vyrui, kuriam 25-eri ar 30 metų, išorinis moters grožis tampa nebe toks svarbus. Jis pradeda suprasti, kad jo moteris privalo turėti tam tikras savybes, kurios yra daug svarbesnės nei grožis.

Ji manimi pasitiki

Taip, vyrai gali būti tikros kiaulės. Tačiau tikrai ne visi vyrai tokie. Vyrai - tai tokie patys žmonės kaip ir moterys. Jie nori būti mylimi ir išklausyti. Jie nenori klausytis nepagrįstų priekaištų ar baimių. Jie nori, kad jais pasitikėtų.

Pasitikėjimas - tai pagrindinis laimingų ir sveikų santykių pamatas. Be abipusio pasitikėjimo nebus laimingos draugystės. Todėl prieš pradėdama jį kritikuoti ar nepagrįstai abejoti tuo, ką jis tau sako, aiškiai pasakyk, kas tave neramina. Nebijokite kalbėtis - taip įgysite vienas kito pasitikėjimą.

Jai patinka seksas su manimi

Nekaltų mergelių laikai jau seniai baigėsi. Seksas - tai ne duoklė vyrui, o abipusis malonumas. Kiekviena moteris turi mėgautis seksu ir neversti vyro gailėtis, kad jis inicijavo seksą ir to reikia tik jam.

Mes visi esame labai skirtingi, kaip ir mūsų libido. Vieniems reikia švelnaus sekso, o kiti dievina grubų. Vieniems reikia 3 kartų per dieną, o kitiems užtenka 3 kartų per savaitę. Išdrįskite vienas kitam pasakyti, kas jums patinka besimylint. Nei viena pusė neturėtų jausti kalta, kad daro tai, ką kitas liepia. Mylima moteris mėgaujasi seksu su mylimu vyru.

Ji nebando jo pakeisti

Moterys šiais laikais gali viską. Tačiau tai nereiškia, kad jos gali imti ir pakeisti vyrą, vos tik panorėjus. 

Vyras gerbs ir mylės tą moterį, kuri nepradės jam aiškinti, kaip jis turi gyventi. Ji atsitrauks nuo jo, kada jis bus užsispyręs kaip ožys, ir leis pabūti vienam. Ji neaiškins, kad jis daro didžiausią klaidą gyvenimą, išeidamas iš gerai apmokamo darbo. 

Vyrai nėra idealūs. Vyrai, kaip ir moterys, turi teisę klysti ir ieškoti savęs. Neaiškink jam, kaip gyventi ir jokiu būdu nebandyk jo padaryti tokio, kokio tu nori. Jeigu jį pamilai su jo trūkumais, turi su tuo susitaikyti. Jei kas nors nepatinka - kalbėkitės ir spręskite ginčą.

Ji turi savo gyvenimą

Moteris turi kažką veikti. Vyras vertins ir gerbs tą moterį, kuri sugeba išgyventi be vyro pagalbos. Tiksliau - moteris privalo turėti savo ambicijas ir iškeltus gyvenimo tikslus. Kokia prasmė gyventi tik dėl vyro ir vaikų?

Vyras mylės tą moterį, kuri svajoja ir siekia savo tikslų. Jis didžiuosis ta moterimi, kuri ir be jo sugeba turėti įdomią ir prasmingą dieną. Kai kurios moterys, vos tik pradėjusios naujus santykius, atsisako savęs ir tampa priklausomomis nuo vyrų. O jie to juk neprašė…

Vyrai nori moterų, kurios turi savo gyvenimą. Darbas, hobis, pomėgiai ar draugai - vyrams nereikia, kad moteris to atsisakytų. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras