Priežastys, kodėl moterims gali nepatikti oralinis: vyrai, turėkite omeny!

293.jpeg
 
4 komentarai
Kad ir kaip įkalbinėtumėte mylimą moterį nusileisti lūpomis žemyn, ji to tiesiog nenori? Štai pagrindinės septynios priežastys, dėl kurių moterys dažniausiai atsisako tai daryti.

Oralinis seksas nieko nebestebina

Oralinis seksas per pastaruosius keliasdešimt metų tapo įprasta ir beveik neatsiejama sekso dalimi. Daugumos porų įžanginiai žaidimai prasideda glamonėmis ir tęsiasi, o dažnai ir baigiasi oraliniu seksu. Taigi vyrai nuoširdžiai sutrinka sutikę moterį, kuri to daryti nenori. Įprasta manyti, kad partneriai turėtų natūraliai norėti taip pamaloninti vienas kitą, tačiau taip nėra. Ir, kaip bebūtų norinčiajai pusei apmaudu, oralinės glamonės, kaip ir bet kuri kita sekso repertuaro dalis, yra pasirinkimo reikalas, taigi NE čia ir turėtų reikšti NE. Dažniausia vyro reakcija tokiais atvejais – apmaudas ir nusivylimas. Vieni vyrai jį parodo, kiti iš mandagumo stengiasi nuslėpti netikėtas emocijas. O kodėl vis dėlto moterys atsisako tai daryti?

Patirties trūkumas.

Jei moteris visai arba beveik neturi seksualinės patirties, oraliniai malonumai jai gali būti tikras iššūkis. Nes iš esmės paprastas lytinis aktas dažniausiai reikalauja mažiau iniciatyvos, moteris gali sau leisti likti labiau pasyvi, jai nereikia valdyti situacijos, kartais – net ir nebūtina paliesti penio. Taigi jei ji apskritai nėra iš labai arti mačiusi penio, lietusi jo, žingsnis prie oralinių žaidimų jai – milžiniška staigmena. Tokiu atveju užtektų tiesiog palikti jai daugiau laiko, gundyti ir leisti apsiprasti su nauju gyvenimo etapu – labai tikėtina, kad netrukus ji ims elgtis laisviau ir drąsiau.

Higiena.

Niekam ne paslaptis, kad lytiniai organai naudojami ne tik seksui, bet ir gamtiniams reikalams atlikti. Maža to, daugumai mergaičių nuo pat vaikystės penis būtent ir asocijuodavosi su tuo, kad berniukai per jį šlapinasi. Taigi nenuostabu, jog mintis šitaip naudotą “įrankį” apžioti, paliesti liežuviu, gali atrodyti gerokai atgrasi. Tiesa, ilgainiui šis kompleksas praeina. Ir vis dėlto higienos klausimas išlieka aktualus. Kad ir kaip jaudinančiai atrodytų scenos iš filmų, kai oralinių glamonių moteris imasi netikėtose situacijose – miške, automobilyje ar net palapinėje, realybėje mintis apie tai, kad jums dušas kurį laiką buvo nepasiekiamas, gali gerokai sumažinti norą tai daryti. Beje, ta pati situacija dažniausiai verčia moteris atsisakyti ir minties apie tai, kad partneris ją pamalonintų oraliniu būdu: jei higiena – abejotina, tai ir malonumas bus menkas.

Manipuliacija.

Visi vyrai to nori. Taigi tam, kad gautų, turi pasistengti. Primityvi, bet, kai kurių moterų įsitikinimu, labai veiksminga logika. Demonstruodamos savo įtaką jos tyčia atidėlioja tokius malonumus, tikėdamosi prieš tai išpešti kokios nors naudos sau. Kai kuriose porose tokie “natūriniai mainai” – priimtini ir netgi tampa žaidimo dalimi.

Savigarba.

Oralinis seksas nėra nereikšmingas aktas. Kai kurie žmonės jį vertina kaip visišką paklusnumą, nusižeminimą. Ne paslaptis, kad net ir populiariausi necenzūriniai keiksmažodžiai oralinį seksą pateikia būtent taip: tas, kuris jį atlieka, yra žemesnis, niekingesnis nei tas, kuriam jis atliekamas. Kai kurioms moterims oralinis seksas partneriui yra tai, ką ji ryžtasi daryti tik įsitikinusi, jog yra vertinama ir gerbiama. Arba įvertinusi, ar partneris pakankamai dėl jos stengiasi.

Išvaizda.

Jei vyro penis moteriai atrodo neįprastas – ji gali ilgiau delsti prieš ryždamasi pamaloninti partnerį oraliniu būdu. Taip gali nutikti pirmą kartą pamačius apipjaustytą (arba atvirkščiai – neapipjaustytą) penį, taip pat jei jis yra didesnis, masyvesnis. Gali būti svarbus ir depiliacijos klausimas – jei prieš tai buvęs jos partneris rūpindavosi savo intymios vietos glotnumu, pamačiusi naujo partnerio tankią augmeniją ji gali ilgam nuvyti mintį apie oralinius malonumus. Moteris tiesiog gali sutrikti ir suabejoti, ar mokės partnerį patenkinti. Tokiu atveju jai reikia daugiau laiko apsiprasti su mintimi.

Partneris jai netinka.

Jei moteriai nepatinka partnerio elgesys, jei nėra tikra, ar šie santykiai jai apskritai reikalingi, oraliniai malonumai jai liaujasi teikę džiaugsmą, taigi ji jų atsisakys. Šiaip ar taip, net ir įprasta santykių dalimi tapę oralinės glamonės yra dovana partneriui. Ir jei santykiai tapo tokiais, kad jokių dovanų dovanoti nesinori, oralinis seksas iš jų dingsta vienas pirmųjų.

 
fantazijos
Komentarai (4)
Mano situacija tokia. Savo partnerei nuo pat santykių pradžios darau oralinį ir jai tai patinka, kas yra džiugu ir malonu. Santykiuose esame maždaug apie 7 metus, tačiau mano partnerė nei karto neatsakė tuo pačiu. Esu bandęs kalbėti apie tai, būti supratingas. Keletą kartų mano partnerė bandė ryžtis, tačiau vos apžiodavo ji iš karto atsitraukdavo nuo šios minties. Taigi iš mano pusės, aš nuoširdžiai ir su atsidavimu darau jai oralinį, pats prisižiūriu save ir higiena nėra bėda. O partnerė tiesiog teigia, kad jai tai nepatinka. Kokia gali būti konkretestė priežastis, kodėl ji to atsisako. Gal kas padės geriau suprasti mano situaciją?
Daryt vyrui kuris dėl manęs nesistengia
Labai teisingai pasakyta- nori kad jiems darytu o patys to nedaro... esme labai paprasta jei myli tai ir darai bet kazkaip tik is motets puses to laukiama ir tikimasi... o ka vyrai taip iseina nemyli moterisko kuno?
Vyrų, kurie moteriai nedaro, o patys nori, kad jiems darytų. Tegul nesvajoja
Naujas komentaras