Moterų savybės, kurias vyrai dievina

318.jpeg
 
Kokias moterų savybes labiausiai vertina vyrai?

Ji manimi pasitiki.

Taip, vyrai gali būti tikros kiaulės. Tačiau tikrai ne visi vyrai tokie. Vyrai – tai tokie patys žmonės kaip ir moterys: jie nori būti mylimi ir išklausyti. Pasitikėjimas – tai pagrindinis laimingų ir sveikų santykių pamatas. Be abipusio pasitikėjimo nebus laimingos draugystės, todėl prieš pradėdama jį kritikuoti ar nepagrįstai abejoti tuo, ką jis tau sako, aiškiai pasakyk, kas tave neramina. Nebijokite kalbėtis – tik taip įgysite vienas kito pasitikėjimą.

Jai patinka seksas su manimi.

Seksas – tai ne duoklė vyrui, o abipusis malonumas. Mes visi esame labai skirtingi, kaip ir mūsų libido. Vieniems reikia švelnaus sekso, o kiti dievina grubų. Vieniems reikia 3 kartų per dieną, o kitiems užtenka 3 kartų per savaitę. Išdrįskite vienas kitam pasakyti, kas jums patinka besimylint. Nei viena pusė neturėtų jausti kalta, kad daro tai, ką kitas liepia. Mylima moteris mėgaujasi seksu su mylimu vyru.

Ji nebando jo pakeisti.

Vyrai nėra idealūs. Vyrai, kaip ir moterys, turi teisę klysti ir ieškoti savęs. Neaiškink jam, kaip gyventi ir jokiu būdu nebandyk jo padaryti tokio, kokio tu nori. Jeigu jį pamilai su jo trūkumais, turi su tuo susitaikyti. Jei kas nors nepatinka – kalbėkitės ir spręskite ginčą, arba tiesiog ieškok sau tinkamesnio partnerio.

pora

Ji turi savo gyvenimą.

Moteris turi turėti savo ambicijas ir iškeltus gyvenimo tikslus. Kokia prasmė gyventi tik dėl vyro ir vaikų? Vyras mylės tą moterį, kuri svajoja ir įgyvendina savo siekius. Jis didžiuosis ta, kuri ir be jo geba turėti įdomią ir prasmingą dieną. Kai kurios moterys, vos tik pradėjusios naujus santykius, atsisako savęs ir tampa priklausomomis nuo vyrų. O jie to juk neprašė… Vyrai nori moterų, kurios turi savo gyvenimą. Darbas, hobis, pomėgiai ar draugai – vyrams nereikia, kad moteris to atsisakytų. 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras