Neištikimybė: populiariausi pasiteisinimai

178.jpeg
 
3 komentarai
Mylimasis buvo neištikimas. Tačiau apie tai paklaustas teisinasi, kad neva neįskaudintų antrosios pusės. Kokie pasiteisinimai yra populiariausi?

Biologinis pasiteisinimas

Lyginant su gyvūnijos pasauliu – tai universalus vyriškos giminės pasiteisinimas dėl neištikimybės: t.y. bet kuris patinas  atlieka pareigą, kurią jo lyčiai priskyrė gamta. Jei moteriška lytis – gana konservatyvi ir jos užduotis – išsaugoti labiau pavykusius santykius, tai patinai linkę vis naujoms paieškoms. O padaryti tai galima tik vienu būdu – perduodant savo genus kuo didesniam patelių skaičiui. Todėl, remiantis evoliucijos teorija, vyriška neištikimybė ir moterų pastovumas kilo iš jų prigimties. O jei toks paaiškinimas jūsų netenkina, galite pareikšti, kad žmogus vadovaujasi ne vien instinktais.

Psichologinis pasiteisinimas

Pasak psichologų, eiti „į kairę“ linkę žmonės, nepasitiki savimi. Jie dažniausiai tokiais nuotykiais paįvairina šeiminį gyvenimą. Tačiau neretai širdies gilumoje glūdi mintis: „nejaugi gyvenimas taip ir praeis greta tos nuobodžios žmonos (ar kvailo vyro) ir daugiau nieko neturėsiu?" Deja, taip galvojantys sutuoktiniai kažkodėl nesusimąsto, kad netekę tos kvailos žmonos ar nusibodusio vyro, jie nieko geresnio taip ir nesusiranda mainais.

Paradoksalus pasiteisinimas

Paradoksų mėgėjai tvirtina, kad "geras ėjikas į kairę tik tvirtina santuoką". Ir net pateikia gana svarius įrodymus: girdi, neištikimas partneris, „spaudžiant“ kaltės jausmui, tampa dėmesingesnis, rūpestingesnis ir švelnesnis žmonai (ar vyrui). O nukentėjusioji pusė, ypač jei ji nujaučia savo „antrosios pusės“ nuklydimus, nesąmoningai siekia labiau rūpintis savimi, pasitempti ir atrodyti patraukliai. 

Tu buvai nepakankamai geras/ gera

Tokiems asmenims, geriausia gynyba - puolimas, todėl prispausti prie sienos jie nesigailės, o pasakys, jog partneris pats kaltas dėl jų neištikimybės. Akcentuojamas nedėmesingumas, šilumos, sekso stoka. Neskubėkite savęs kaltinti, prisiminkite, jog tai jūsų partneris pasirinko būti neištikimas, užuot aptaręs su jumis santykių problemas ir bandęs kartu jas spręsti.

 
fantazijos
Komentarai (3)
Iš vis tada neturėsit žmonų eidami į kaire arba žmonos eis irgi į kaire....
Kad šalta su ledinėm :|
Va kaip reikia: eikim kuo daugiau i kaire ir turesim ledines zmonas :)
Naujas komentaras