Mitai apie neištikimybę

177.jpeg
 
10 komentarai
Kas dažniau sulaužo ištikimybę – vyrai ar moterys? Ar verta prisipažinti, jei nuklydai į šoną? Kodėl vyrai užmezga romaną greta esamos šeimos?

Mitas: Žmonės būna neištikimi todėl, kad jaučiasi nelaimingi santuokoje.

Šis teiginys teisingas tik iš dalies – paprastai dėl šios priežasties ištikimybę sulaužo moterys. Su vyrais viskas kiek kitaip. 56 proc. apklaustų neištikimųjų teigė, jog jų santuoka – absoliučiai laiminga. Tuo tarpu 66 proc. neištikimų moterų savo santuoką pavadino nelaiminga.

Mitas: Vyrai dažniau sulaužo ištikimybę nei moterys

Galbūt kadaise tai buvo tiesa, bet ilgainiui toks teiginys prarado savo aktualumą. Tik vyrai dažniau linkę ieškoti romanų ne šeimoje vaikydamiesi naujų pojūčių, o moterys – mėgindamos atkeršyti sutuoktiniui už kokias nors nuoskaudas. Beje, vyrų intuicija išvystyta silpniau, todėl neištikima žmona mažiau baiminasi būti „pričiupta“. Be to, moterys labiau linkusios draugiškus santykius paversti meile ir dažnai ryžtasi neištikimybei dar ir dėl to.

Mitas: Visų nuėjimų į kairę tikslas – seksas. 

Netiesa. Santykiuose už šeimos ribų žmonės ieško ko nors naujo – ir tai nebūtinai seksas. Kartais romanai užmezgami netgi dėl to, kad tikrasis sutuoktinis atrodo pernelyg geras ir idealus.

Mitas: Eina į kairę – vadinasi, nemyli.

Teiginys atrodo visai logiškas. Bet kai kurie „ėjikai į kairę“ atskiria seksą nuo meilės ir apskritai savo lovos žygių nelaiko neištikimybe.

Mitas: Neištikimybei galima užbėgti už akių.

Ne visai tiesa. Galima sumažinti neištikimybės tikimybę, ypač jei pavyks šeimoje išlaikyti sveiką atmosferą ir nuoširdžius santykius su partneriu. Galima savo gyvenimą susieti su žmogumi, kuris vadovaujasi aukštomis moralinėmis vertybėmis. Tačiau vis dėlto 100 procentų garantuoti ištikimybės negali niekas.

Mitas: Apie savo neištikimybę geriau prisipažinti.

Prisipažinti geriau tada, kai dar įmanoma išsaugoti santykius po atskleistos arba beveik atskleistos neištikimybės. Svarbiausia – neprisipažinti vien dėl to, kad palengvėtų pačiam.

Mitas: Nėra sekso – nėra ir neištikimybės.

Daugiau nei 80 proc. nesąžiningų sutuoktinių pirmuosius žingsnius neištikimybės link žengė be sekso – viskas prasidėdavo nuo paprasčiausios draugystės, neretai – su priešingos lyties bendradarbiu. Žmogus, kuris flirtuoja su pažįstamais, slepia nuo jų savo šeimyninę padėtį, susitinka su jais paslapčia nuo partnerio, jau yra emociškai neištikimas.

Mitas: Fantazija apie seksą su kitu – kelias į neištikimybę.

Seksualinės fantazijos, kurios įgyvendinamos su partneriu – tai ne neištikimybė, o normalus būdas paįvairinti santuokinį gyvenimą. Fantazuokite drąsiai - jūsų mitys santykių nežaloja ir tikrai nėra neištikimybė, kol nepereinate prie veiksmų su kitais asmenimis.

Mitas: Neištikimybė gali išgelbėti santykius.

Tiesa: Neištikimybė santykius tik griauna. Net jei sutuoktiniai ir neišsiskiria, bet kartkartėmis būna neištikimi vienas kitam, – vargu ar tokią santuoką galima pavadinti vykusia. Pasitikėjimą labai sunku susigrąžinti, todėl net norėdami susitaikyti žmonės dažnai nesugeba iš tiesų atleisti.

 
fantazijos
Komentarai (10)
juokdariai:))
Wisapusiškai pritariu Emm.;]
Tik ir tas flirtas turėtų neperlipti ribų.;p
tai To Simo, kuris po sekso apie žmoną visada pagalvoja :)
Su flirtavimu ir as neistikima, bet tiesiog man patinka zaisti, negalvoju apie tuos vyrus rimtai, tik patinka jaustis patinkancia kitiems...o savo vaikina tikrai myliu ir noriu jo...tik siaip cia man uzeina su tais flirtais...
Turbūt - neištikimybės gerbėja :D
Gerbėja ko?:)
Ne Tamsta gerbėja :)
O Tamsta-mano žmona?:))
o tu tas pats Simas, kur po sekso galvoji apie savo zmona? :D
Labai vertinu ištikimybę!Spirčiau per bortą žmoną,jei sužinočiau,kad ji kekšytė:)
Naujas komentaras