Patarimai dar karštesniam bučiniui

0db830a42ddf944c.jpeg
 
Nors daugelis bučiavimąsi laiko visiškai natūraliu veiksmu, kurį mes atliekame iš prigimties, iš tiesų čia slypi ir šis tas daugiau. Ne veltui sakoma, kad „practice makes perfect“ – bučiniams šis posakis irgi puikiai tinka. Kuo daugiau praktikos, tuo daugiau malonumo bučiuojantis!

O kad bučiniai būtų dar karštesni, prie praktikos pridėsime ir keletą patarimų, kurie išvers  jūsų partnerį (-ę) iš kojų.

Patarimai, kurie padės tapti tikru bučiavimosi ekspertu

Šiame tekste sužinosite, kaip aistringai pabučiuoti žmogų, kad parodytumėte, kaip iš tikrųjų jums jis patinka. Naudokite šiuos patarimus ir stebėkite, kaip jūsų bučiavimosi įgūdžiai jį nuginkluoja.

Gaivus burnos kvapas

Pradėkime nuo paties paprasčiausio, bet labai svarbaus patarimo – gaivaus burnos kvapo palaikymo. Jeigu planuose laukia karštas bučinių seansas, tą dieną venkite bet kokio nemalonų kvapą sukeliančio maisto, pavyzdžiui, česnako, svogūnų, lydyto sūrio. Kruopščiai rūpinkitės savo burnos higiena ir nepamirškite su savimi nešiotis gaivių pastilių ar kramtomosios gumos

Kaklas – itin jautri vieta bučiniams

Kaklas yra viena jautriausių erogeninių zonų, tad prisilietimai lūpomis TEN bet ką galėtų išmušti iš vėžių (gerąją prasme). Tad leiskite savo lūpoms paklaidžioti jo kaklu aukštyn, žemyn, švelniai perbraukite liežuviu, galite net atsargiai įkąsti – tai pagreitins partnerio (-ės) kvėpavimą. Kaklo bučiniai yra nuostabi preliudija, jeigu galvojate apie kitą intymumo lygį.

Tik būkite atsargūs ir neįsisiurbkite per stipriai – taip ant kaklo labai lengva palikti mėlynę.

Šnabždesiai ir bučiniai į ausį

Jau kalbėjome, kad kaklas yra labai jautri vieta prisilietimams, tačiau ar kada nors teko jausti mylimo žmogaus alsavimą ir dejones prie pat savo ausies? Ausys yra viena jautriausių žmogaus kūno vietų, todėl tikriausiai galite spėti, kad bučiniai partneriui (-ei) į ausį labai sujaudins jus abu.

Šnabždėkite jam (jai) užvendančius niekučius, nuberkite ausį bučiniais, labai atsargiai naudokitės ir dantimis. Ausies kaušelį įtraukite tarp lūpų ir švelniai čiulpkite. Virpėsite abu, tai galime pažadėti.

Bučiniai, prispaudus prie sienos

Apkabinti vienas kitą bučiuojantis, žinoma, labai karšta... tačiau yra vienas judesys, kuris yra šiek tiek aistringesnis nei tiesiog vienas kito apkabinimas. Kitą kartą, kai bučiuosite savo partnerį (-ę) ten, kur yra siena (pvz., savo kambaryje), pabandykite jį (ją) prie tos sienos prispausti.

Tai gana dominuojantis veiksmas, kuris dar labiau sujaudins... ypač jei tai nėra kažkas, ką įprastai darytumėte. Taigi, jei norite būti šiek tiek agresyvesni nei įprastai, prispauskite partnerį (-ę) prie sienos ir leiskite vaizduotei įsišėlti.

Rankų įtraukimas

Bučiuodamiesi nestovėkite kaip statulos – įsijauskite naudodami kūno kalbą. Visų pirma, visu kūnu prisispauskite prie partnerio (-ės) ir leiskite savo rankoms klaidžioti jo (jos) kūnu. Galite lėtai perbraukti rankomis per plaukus, apkabinti kaklą, taip pritraukti žmogų arčiau. Arba masažuokite kaklą pirštais, glostykite nugarą. Vietų, kurias gali glostyti jūsų rankos, yra daugybė – išbandykite jas visas!

Nenaudokite per daug liežuvio

Per didelis liežuvio naudojimas yra viena iš pagrindinių bučiavimosi klaidų, tad būkite atsargūs. Pradėkite lengvai surasdami jų liežuvį savo galiuku, tada atsitraukite. Apsukite jų liežuvio galiuką savuoju, tada atitraukite. Atsitraukimas suteikia jums laiko kvėpuoti ir apsaugo nuo seilių pertekliaus.

Tarp žaidimų liežuviais nuolat pereikite prie lūpų – perbraukite jas liežuvio galiuku, kaip erzindami ir kurdami įtampą, kuri gali būti labai jaudinanti.

Atsipalaiduokite ir leiskite aistrai jus valdyti

Viena klaida, kurią žmonės dažnai daro perskaitę patarimus ar bet kokius naujus dalykus, kuriuos nori išbandyti lovoje, yra ta, kad jie tiesiog naudoja juos kaip taisykles. Jie mano, kad kiekvieną bučiavimosi patarimą turėtų atlikti vieną kartą ir atlikti visus patarimus eilės tvarka ar panašiai.

Tai visai nėra karšta ar seksualu. Tai privers jūsų partnerį (-ę) pamanyti, kad jis bučiuoja emocijų neturintį robotą. Daug geresnis būdas jį (ją) pabučiuoti – tiesiog išbandyti vieną ar du iš šių patarimų, o paskui daryti tai, kas atrodo teisinga ir gera. Taip bučiuositės daug aistringiau, kai tiesiog mėgausitės tuo, ką darote, užuot nerimaudami, ką daryti toliau.

Taigi naudokite kiekvieną iš šių bučinių būdų kaip apytikslį vadovą, o ne kaip griežtas taisykles, kurių privalote laikytis. Ir mėgaukitės!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras