Kaip tvarkytis su tinginiu vyru?

buities-darbai.jpg
 
11 komentarai
Pastebėjai, kad kol tavo vyras slampinėja, tu atlieki visus namų ruošos darbus? Jei svarstai, ką daryti su tinginiu vyru, tuomet užmesk akį į žemiau pateiktus patarimus. Šiame straipsnyje pateikiami 8 būdai, kurie gali padėti tingų vyrą paversti bent kiek naudingesniu namuose.

Priimk pagalbą kai jis siūlo, net jei tuo metu jos nereikia

Vienas iš būdų, kaip kovoti su vyru - tinginiu, yra paprasčiausiai nežiūrėti dovanotam arkliui į dantis. Kartais, norint, kad kažkas būtų padaryta, gali tekti tiesiog neduoti ramybės, bet jei vyras siūlo bent kažkokią pagalbą, būtinai ją priimk. Net jei tai yra tai, ką ruošeisi padaryti pati ir tai užtruktų vos keletą sekundžių, priimk vyro pagalbą. Po to, turėtum leisti jam suprasti, kad tu vertini šį malonų gestą.

Susitaikyk, kad tavo vyras niekada negalvos tiksliai taip, kaip tu

Net jei esate labai panašūs, jūs tikriausiai nesutarsite dėl to, kaip išvalytas vonios kambarys. Kai vyras padeda atlikti namų ruošos darbus ar bet ką kitą, ko jo paprašai, nenusimink jei jis tai daro ne tiksliai taip, kaip darytum pati. Būk patenkinta, kad jis padeda ir neprašyk jo mesti visų kitų darbų ir padėti tau pirmoje eilėje.  

Nesielk kaip namų brigadininkas

Vyrai nemėgsta, kai jiems visą laiką aiškina, ką jie turi daryti. Dauguma jų puikiai sugeba galvoti savo galva ir jie nenori jaustis taip, tarsi vis dar gyventų su mama ir tėčiu. Būk maloni žmona ir gražiai paprašyk vyro pagalbos namuose arba sudaryk dalykų sąrašą, kurių negali atlikti pati ir būtum labai dėkinga, jei jis, turėdamas laisvo laiko, juos padarys.

Nesiimk daryti to paties, ką jau darė vyras

Būti patenkinta vyro darbu yra labai svarbu, siekiant išvaryti iš jo tinginį. Gali nepatikti, kaip vyras ką tik išplovė indus, bet nepradėk jų plauti iš naujo vien todėl, kad, tavo nuomone, jis tai turėjo daryti kitu būdu. Tai labai panašu į pasitenkinimą darbe – jei žmogus yra nuvertinamas, jo ūpas dirbti išvis dingsta.

Prašyk jo pagalbos, kai jis yra geros nuotaikos

Kiekvienam pasitaiko gerų ir blogų gyvenimo momentų, todėl ir tavo vyras gali būti labiau nusiteikęs kaip nors tau padėti, jei to paprašysi, kai jis yra laimingas dėl ko nors kito. Stenkis ne leptelėti ko tau reikia, o pasistenk ramiai paklausti ar paprašyti vyro ką nors padaryti - taip tu nesugadinsi jo nuotaikos.

Būk kantri

Praradusi kantrybę vyro mažesniu tinginiu nepadarysi. Tiesą pasakius, kantrybės trūkumas daug kartų moterims yra tik pakenkęs ir pavertė jų vyrus dar didesniais tinginiais. Jei manai, kad greitai prarasi kantrybę, geriau giliai įkvėpk ir nueik šalin. Kai kurie vyrai gali tai pastebėti ir suprasti, kad nuėjo jau per toli. O keli, išgirdę gilų atodūsį, galbūt net iš karto imsis padėti.

Parodyk kaip džiaugiesi, kai jis iš tiesų ką nors daro

Šis patarimas reiškia įvertinimą. Kai kuriems vyrams reikia būti apipiltais žodžiais ir gestais, kurie parodo, kaip juos vertina jų žmonos. Šio metodo taikymas ir tai, kaip vyras reaguos į parodytą dėkingumą, priklauso nuo tavęs.

Nerėk vien tam, kad gautum ko nori

Šauksmai dažniausiai lemia tai, kad vyras apsigaubia skydu ir išvis negirdi to, ką moteris jam sako. Kai kurie vyrai ne tik ignoruoja tai, kas sakoma pakeltu tonu, bet jie net gali nė neatsisukę išeiti iš kambario. Kai prašai, kad vyras tau kažkuo padėtų, kalbėk normaliu tonu ir pamėgink išlikti miela.

Galima nesutikti su kiekvienu iš šių patarimų, tačiau jų veiksmingumą jau patvirtino daugybė žmonių. O kokią techniką pasitelki tu, stengdamasi pasiekti norimo rezultato?  

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (11)
Lauksiu straipsnio,ką daryti su neuždirbančia žmona.
Dalis tiesos. Kaip elgiesi su vyru ta ir gauni, piktos moterys gėlių gauna rečiau nei malonios. Moki prieiti ir paprašyti, bus padaryta.
nesamoni aš nebeturiu išvis kantrybes su tokiais mažvaikiai ar gražiuoju ar bloguoju jei jiems nerūpi nei žmona nei santykiai šeimoje,apskritai vyrais tokiais nepavadinsi.jei sėdi per dienų dienas tik prie teliko,bambalio ir lėkštės.oi negaliu...
vyrai ir yra dideli vaikai ;D
Man irgi cia labiau primena elgesi su vaiku,o ne su vyru :DDD
laimonai, pas man ta pati problema.. gal net didesne.... esu kaip boba namie...darau visus darbus, o boba guli isivertus pastoviai... - negaliu pakest netvarkos namie... boba tingine... kaip ja privers tvarkytis?
cia paaiskinimas toms kas neperskaite tarp eiluciu!
sena patarle: vyras seimos galva, o moteris kaklas!
norit kad vyras jusu klausytu? vyru ego to neleidzia, bet jei busit gudrios - gausit ko norit!
noreciau buti vyru,nes zmonos vaidmuo gana sunkus,cia vyras vos dievu nelaikomas,gal ir mes noretume,kad vyras su mumis taip elgtusi,vyras ne pasaulio bamba,kad jam lysti i sikna,su vaiku taip galima elgtis,kaip kur perlenkiama lazda,dar moterys daro ir vyriskus darbus,mazai vyru,kurie supranta moteris ir joms padeda.
mano boba atitiko visus sio straipsio punktus is blogosios puses. reik mest ir eit toliau.
Man tai patinka parinkta nuotrauka straipsniui. Ta pati nuotrauka, kuri buvo naudota straipsniui parodyti, koks yra gyvenimas lietuvos bendrabučiuos. Taip ir suprask, kad autorius netiesiogiai lietuvos aukštąsias mokyklas perfrazuoja - "tinginių vyrų gamyklomis" ;)
Aš tai rėkiu ir mušu savo vyrą, jei jis tingi. Tada jis padaro viską.
Naujas komentaras