Patarimai sėkmingai santuokai

162(1).jpeg
 
4 komentarai
Kas griauna santykius ir priverčia žmones atitolti vienam nuo kito? Kokios yra dažniausiai santuokoje daromos klaidos ir kaip jų išvengti?

Prieš miegą – jokių pykčių!

Dažnai mėgstame vadovautis posakiu, jog rytas už vakarą protingesnis, tačiau žvelgiant iš asmeninių santykių perspektyvos – tai ne visai tiesa. Žinoma, užklupusių problemų sprendimą galite atidėti kitai dienai, tačiau jokiu būdu miegoti neikite susikivirčiję. Vargu ar naktį gerai miegosite, plius auštantis rytas nesuteiks gerų emocijų, o bus dar rūškanesnis. Nuoskaudas ir neigiamas emocijas nuslopinkite bučiniu, apkabinimu. Ir ramiau jausitės, ir saldžiau miegosite.

Svarbių sprendimų priėmimas – abiejų sutuoktinių pareiga.

Prieš priimant Jūsų šeimai svarbius sprendimus, būtinai pasitarkite su partneriu. Ypač jei tai susiję su vaikų auklėjimu, gyvūno priežiūra ar santaupų investavimo klausimais. Jei elgsitės priešingai, tikėtina, jog mylimasis labai įsižeis, pasijaus nesvarbus Jums, net jei Jūsų priimtas sprendimas ir būtų labai geras.

Neleiskite kištis aplinkiniams

Draugė pataria nenusileisti, mama siūlo būti minkštesnei ir lankstesnei, o kolegės pataria nuleisti viską juokais? Asmeninio pobūdžio problemas geriau spręsti savarankiškai. Jūsų artimieji negali būti objektyvūs, nes visuomet bus jūsų pusėje, nesvarbu jei tiesa iš tiesų ne jūsų pusėje. Tarpusavio santykių problemas ir nesutarimus geriau spręskite tik dviese.

Akmenys į giminių ar draugų daržą nemėtomi. 

Net jei geriausias antros pusės draugas Jums atrodo tikras pašlemėkas, savo kvailais juokeliais galintis išvesti iš proto, tiesiai šviesiai tai išrėžti partneriui būtų blogas sprendimas. Jūsų pastabos, be jokios abejonės, užgaus širdį ir įskaudins, juk girdėti apie artimų žmonių trūkumus tikrai nėra malonu. Todėl kritiką mylimo žmogaus artimųjų atžvilgiu geriau pasilikite sau ir niekas nenukentės.

Partnerio pomėgiai – šventas dalykas. 

Žvejyba, dailusis čiuožimas, šachmatai ar ledo ritulys – privalote toleruoti antrosios pusės pomėgį ir jokiu būdu jo nesmerkti bei nesišaipyti. Kiekvienas iš jūsų turi teisę užsiimti mėgstama veikla ir santuokoje tikrai neturėtų to atsisakyti. Pomėgiai padeda atitrūkti nuo buities, išlaikyti individualumą bei išlikti įdomiems vienas kitam.

 
fantazijos
Komentarai (4)
O kur garantija, kad moteris nenori sukt? Jei vyras jos nemoka patenkint? Arba įsivaizduoja, kad čia žmona, tai jai tiks belekaip
manau kad santuokoje labai svarbus sexas, jei vienas kito nepatenkina sexualiniame gyvenime, vyras visada suks i kaire,o kuri moteris noretu ,kad vyras turetu meiluze
na jeigu as tekeciau tikrai kad ne del sexo
MŪSŲ SANTUOKA JAU35M. VERTINČIAU 8 BALUS
Naujas komentaras