Atsiduoti

pawel-szvmanski-rJu3t_e6pWw-unsplash.jpg
 
7 komentarai
Ilgai laukus sustabdyti Tave tarpduryje ir, pasistiebus prie ausies, pakuždėti: "Noriu tavęs!" Vieną ranką palikti ant peties, o kita lėtai braukti žemyn akimis klausiant, ar Tu manęs nori. Čiupti žemiau diržo sagties ir švelniai spustelti. Apsilaižyti lūpas stimuliuojant Tavo penį ir leisti Tau suprasti, kas bus toliau.

Paėmus už rankos nusitempti į kambarį. Atsisėsti ant sofos ir praskėsti kojas, kad matytųsi baltos kelnaitės, kurių nuotrauką siunčiau per pietų pertrauką. Liesti save nenuleidžiant nuo Tavęs akių ir prašyti, kad liestum save. Galiausiai nusimauti sudrėkintas kelnaites ir mesti Tau, kad pajaustum, kaip Tavęs geidžiu.

Vėl žaisti su savimi paprašius, kad prieitum arčiau. Laižyti nuo pirštų savo syvus laukiant, kada galėsiu apžioti Tavo penį. Bet nieko neskubinti. Pamaži ir vis greičiau sukti drėgnus ratukus aplink savo klitorį. Kišti du pirštukus gilyn ir stimuliuoti iki orgazmo nenuleidžiant nuo Tavęs akių.

Pagaliau leisti Tau laižyti mano jautrią ir dar pulsuojančią putytę, kol vėl aimanuosiu pasiekusi viršūnę. Dar neatgavus kvapo įsiaudrinus čiupti Tavo penį ir paimti kuo giliau. Gausiai sudrėkinti ir stimuliuoti ranka, gaudant galvutę liežuviu. Aplaižyti sėklides ir leistis šiek tiek žemiau, kol Tau ims linkti keliai.

Pasiūlyti Tau nusimauti kelnes ir atsisėsti. Lėtai nusirengti suglamžytą suknelę, nusiimti liemenėlę ir pasitaisyti ilgas kojines stebint Tavo tvinkčiojančią erekciją. Atsiklaupti tarp Tavo praskėstų kojų ir įsikibus į marškinių atlapus prisitraukti aistringam bučiniui. Mikliai atsagstyti ir nurengti marškinius, kol gniaužai rankomis ir taikaisi palaižyti mano krūtis. Mano jautrūs speneliai stangrėja tarp Tavo miklių pirštų, kūnas kaista, o aimanos išduoda didžiulį susijaudinimą.

Pasilenkti prie Tavo penio ir lyžčioti galvutę, kol suėmęs už plaukų stumtelsi jį giliau man į gerklę. Atsipalaiduoti ir leisti Tau mėgautis. Springti ir spjaudyti ant Tavo penio, kad lengviau slystų, kad matytum, kokiems begėdiškiems dalykams esu pasirengusi. Pailsus atsistoti ir atsukti Tau užpakaliuką. Lėtai išsiriesti ir leisti Tau glostyti, bučiuoti ir laižyti. Mėgautis ir virpančiais pirštais žaisti su savimi.

Ištrūkus iš Tavo rankų čiupti penį ir ant jo „užlipti“ vis dar atsukus Tau nugarą. Tūpčiojant tai greičiau, tai lėčiau, pasitenkinti ant Tavo koto, kol mane glostai. Uždrausti Tau baigti pirmam ir prašyti, kad aptaškytum man veidą. Atsisukus parversti Tave ant nugaros ir apžergus Tave per klubus išjodinėti, kol patirsiu orgazmą. Pasinaudoti Tavimi, o tada vėl nuolankiai klauptis priešais iškišus liežuvį laukti ejakuliacijos lyg apdovanojimo už kantrų laukimą.


Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (7)
Savo berna sykį lovoje pamaloninau. Sykį po gero sex ryte nes maniškis mėgsta pamiegoti ilgiau. Atėjus į lova jis dar miegojo. Paėmus jo penį į rankas smaukiau. Pradžioje lėtai paskui pamažu greičiau. Mėgavausi jo penio dydziu. Kol maniškis nuo malonumo dusaudamas pasakė -jau jau.Šovė kaip fontanas spermos porcija. O aš dziaugdamasi dar pasmaukiau greičiau dar su naguciais pajaudinau. Isprievartavau ji.


Kiek kainuoja vienas kartas?
Ir aš noriu sekso!
kas išbandyti
Būtų super
O man patiko... :)
nuobodu, senos vienuolės svajonė
Naujas komentaras