Pirmas kartas: aš ir kambariokė

as-ir-kambarioke.jpg
 
4 komentarai
Gegužės pradžioje pajutau tokius pojūčius, kurie negali išsisklaidyti iki šios dienos. Viskas prasidėjo, kai grįžau namo po ilgos darbo dienos ir radau savo „butiokę“ Mildą (vardas pakeistas) sėdinčią svetainėje ant sofos tik su apatiniais.

Nedrąsiai nužvelgiau ją akimis nuo galvos iki kojų ir pajutau, kaip mano kvėpavimas padažnėjo, o širdis ėmė plakti greičiau nei įprastai. Mildos ilgi plaukai ir dailios figūros linijos tiesiog kvieste kvietė pasiduoti pagundai. Niekada nesu turėjusi lytinių santykių su mergina, bet nemeluosiu - Milda paskutiniu metu buvo užvaldžiusi mano mintis.

Toje akimirkoje mūsų žvilgsniai susitiko ir sustingo. Akių kontaktas tęsėsi ir beveik ruošiausi nusisukti bei keliauti į savo kambarį. Netikėtai ji paprašė manęs išsimaudyti su ja. Aš netekau žado, nežinojau ką pasakyti. Neturėjau fantazijų apie maudynes ar kažką daugiau su kita mergina, bet dar labiau padažnėjęs širdies ritmas ir mintis būti nuogai su Milda buvo pernelyg viliojanti, kad jai atsispirčiau.

Nuėjome į vonios kambarį, aš įlipau į dušo kabiną ir pradėjau maudytis. Milda atsistojo man už nugaros, ir aš pajutau, kad jos nuogas kūnas prisispaudžia prie manojo. Jaučiau, kaip jos kieti speneliai duria man į nugarą, o mano makštis ima drėgti.

Atsisukau į ją, o ji pasilenkė manęs pabučiuoti. Atsakiau jai tuo pačiu ir pajutau, kaip jos liežuvis tyrinėja mano burną. Jaučiau, kaip jos rankos glamonėja mano kūną, o kai ji sugniaužė man krūtis, aš negalėjau suvaldyti aimanų. Milda slinko žemyn, bučiuodama mano kaklą ir artėdama prie spenelių. Ji čiulpė juos, o aš virpėjau iš susijaudinimo. Jaučiau, kaip jos ranka mano pilvu slysta žemyn, ir žinojau, kas bus toliau.

Savo pirštais Milda ėmė stimuliuoti mano klitorį. Jos judesiai palaipsniui intensyvėjo, aš aimanavau vis garsiau ir jaučiau, kad tuoj patirsiu orgazmą.

Matydama mano reakciją ji dar labiau užsivedė ir tol trynė pirštais mano klitorį, kol galiausiai pasiekiau kulminaciją. Nuo patirto malonumo net galva ėmė svaigti. Minutėlę atsikvėpiau, ji vėl mane pabučiavo ir baigėme maudytis.

Staiga supratau, kad ką tik turėjau karščiausią seksą savo gyvenime. Žinojau, kad noriu daugiau, ir tikėjausi, kad ji jaučiasi taip pat. Išlipome iš dušo, nusišluostėme ir išsidžiovinome plaukus. Milda paėmė mane už rankos ir nusivedė į savo kambarį. Jį pastūmė mane ant savo lovos ir užlipo ant manęs.

Ji vėl įsisiurbė man į lūpas, po to pradėjo bučiuoti visą kūną. Aš aimanavau iš malonumo ir buvau be galo susijaudinusi. Milda priartėjo prie mano intymios zonos ir aš pajutau, kaip jos liežuvis glamonėja mano lytines lūpas. Staiga ji įsisiurbė į mano klitorį, ir aš vėl tirpau nuo palaimos.

Netikėtai Milda sustojo ir nulipo nuo manęs. Ji priėjo prie savo naktinio staliuko ir iš stalčiaus išsitraukė kažkokį žaisliuką bei lubrikantą. Aš buvau pasimetusi, nežinojau ką ji su juo ruošiasi daryti. Ji pažvelgė į mane ir pasakė: „Nebijok, tau patiks“. Ji išspaudė kelis lubrikanto lašelius sau ant pirštų ir įmasažavo į mano klitorį. Tada jį įjungė žaisliuką, patepė jo galiuką lubrikantu ir pridėjo man prie klitorio. Pajutau galingas oro siurbimo bangas, kurios privertė visą mano kūną virpėti. Po akimirkos patyriau tokį stiprų orgazmą, kokio dar nebuvau jautusi. Negana to, Milda vėl ėmė laižyti ir čiulpti mano klitorį, kuris po tokios intensyvios stimuliacijos buvo itin jautrus.

Pasibaigus šiai akimirkai Milda atsigulė šalia manęs ir nusišypsojo. Jos akys spindėjo ir matėsi, kad ji mėgaujasi tuo, ką padarėme. Ji pasiteiravo ar man patiko, o aš negalėjau meluoti, nes mano išraiška rodė kokią euforiją jaučiu.

Milda pasakė, kad dabar esu jai skolinga malonumą ir ji nekantriai lauks kol būsiu pasiruošusi atsilyginti…

 
fantazijos
Komentarai (4)
Laba ???? Ieškau vyro maloniems susitikimams.
Mane rasi profilį -> http://sexoo.site/m9283
Ne rašykit tokių istorijų, nes negaliu ramiai skaityti :))
Puikus pirmas kartas, moteriškas švelnumas...
Nuostabiai ???? malonaus atsilyginimo tuo pačiu :))
Naujas komentaras