Du viename

IMG_8294_1.jpg
 
2 komentarai
Po ilgos darbo savaitės ji grįžo į tuščius namus. Jos meilužis žadėjo atvykti, bet atsirado reikalų. Su puodeliu arbatos ji įsitaisė ant sofos ir pasinėrė į knygą - viena tų romantiškų istorijų, keliančių seksualinę įtampą. Šįvakar ji jaudinosi labiau, nei įprastai, net krūptelėjo, kada suskambo telefonas. Tai buvo jos išsiilgtas meilužis:

- Klausau?

- Labas, mažyte, lauki svečių?

- Sakei, kad neatvyksi...

- Kaip tik nusimuilinau nuo kompanijos. Išvadino senu pirdžiumi, bet man nerūpi, jei tik galėsiu tave pamylėti.

- Hmm... Ir ką man darysi?

- Labai norėčiau, kad paliktum nerakintas duris, nusirengtum, atsigultum ant lovos su raiščiu akims ir leistum man tave nustebinti. Ką manai?

- Jau laukiu!

- Būsiu už 20 minučių.

Ji sudrėko vien išgirdusi jo ketinimus. Padėjo ragelį ir suskubo ruoštis. Greitai palindo po dušu, išsivalė dantis, išsišukavo plaukus. Atrakinusi laukujes duris nuėjo į miegamąjį. Nutraukė antklodę ir pasiėmė keturis ilgus šalius. Ji irgi ketino jį nustebinti. Pririšo šalius prie keturių lovos kampų, o jais prisirišo kojas, užsidėjo akių raištį, prisirišo rankas. Taip, kad galėtų be problemų išsivaduoti – raiščiai buvo labiau simboliniai. Iš nekantrumo jos kūnu bėgiojo virpuliukai. Speneliai jau styrojo, o putytė buvo visiškai drėgna.

Neilgai trukus ji išgirdo atidarant duris. Vien nuo minties apie jo lūpas ir rankas jos oda pasišiaušė, nugara šiek tiek išsirietė. Jis net švilptelėjo ją pamatęs. Iš nuostabos, bet ir norėdamas užgožti kito vyro žingsnius. Jis atsivedė draugą. Kai ką, ką jis pažįsta ir kas pažįsta ją – bendradarbį.

Priėjęs meilužis ją aistringai pabučiavo ir ji entuziastingai atsakė. Viena ranka jis masažavo jos krūtis ir jautrius spenelius, be perstojo ją bučiuodamas. Kita ranka atsisegė kelnes ir vos akimirkai atsitraukė, kad nusirengtų:

- Man patinka, kad prisirišai. Taip jaudina... Norėčiau dabar pat tave užpulti, bet žinai, kad negaliu, kol tavęs neparagausiu. Pasiruošk, mažyte...

Ji vėl nukaito nuo jo žodžių. Jis puikiai žinojo, kaip naudotis liežuviu. Jai beliko tik bejėgiškai dūsauti, kai įsitaisęs jai tarp kojų jis ėmėsi darbo. Pirštais praskėtęs lūpytes intensyviai laižė klitorį, aplink jį ir mažąsias lūpytes. Jos, kraujo pritvinkusi, putytė drėko dar labiau. Ji net kilstelėjo klubus, kad jo liežuvis įsiskverbtų giliau, kad numalšintų tą viduje stiprėjantį kirbėjimą.

- Tau patinka?

- Tylėk! Nesustok…

Jis kaip mat sučiaupė lūpas aplink jos klitorį ir jos dejonės garsėjo jam judinant pirštus jos drėgname tuneliuke. Pasitenkinusi ji vėl ėmėsi komanduoti:

- Apsisuk ir duok man savo penį... aš noriu jį pačiulpti.

- Nori mano penio?

- Taip.

- Kodėl?

- Dieve... Juk žinai, kad man patinka. Duok greičiau!

Atsisukęs jis mirktelėjo draugui, kuris jau buvo nusirengęs ir stebėdamas meilužius stimuliavo savo penį. Jam patiko, kad ji tokia aktyvi ir vylėsi, kad jo dalyvavimas jos nuotaikos nesugadins. Priėjęs prie lovos jis apžergė ją per krūtinę, suglaudė jos dideles krūtis ir patrynė savo stangrų penį tarp jų. Tada pasislinko šiek tiek arčiau, kad stumiant pirmyn, galvutė baksnotų jai į lūpas. Palenkusi galvą ji gaudė jį lūpomis ir liežuviu. Pajutęs jos minkštas, drėgnas lūpas ir miklų liežuvį jis nebepajėgė ją erzinti ir priartėjęs dar labiau leido jai paimti daugiau. Netrukus jo dejonė perskrodė įkaitusį kambarį. Nusigandęs jis pamojo draugui, kad grįžtų prie jos putytės. Meilužis vėl įsitaisė jai tarp kojų ir ėmė laižyti.

Ji nustėro. Sustingo visu kūnu. Ją apėmė panika. Net apsvaigusi nuo jaudulio ji suprato, kad jei jo penis jos burnoje, tai jis niekaip negalėtų jos taip laižyti. „Lovoje yra antras vyras!” – suklykė ji sau mintyse ir burnos išspjaudama bendradarbio penį.

- Kas čia?

- Šššš... atsipalaiduok. Mėgaukis. Tiek daug kartų sakei, kad norėtum dviejų, tai aš ir atsivežiau draugą.

- Ne! – muistėsi ji – Tu negali taip elgtis! Aš noriu žinoti, kas čia!

Draugas pasijuto kaltu ir nulipo nuo lovos. Meilužis žvilgsniu įsakė jam pasilikti.

- Šiuš! Abu jūs... Nepanikuokit!

Prisiglaudęs prie merginos glostė jai veidą ir ramino:

- Mergyt, ar aš kada nors tave išdaviau? Juk žinai, kad nesivesčiau čia nieko, kuo nepasitikiu. Jis pažadėjo man visišką diskretiškumą ir turi kai ką, kas tau tikrai patiks... Įduok jai savo penį, - ir draugas kaip mat pakluso. – Patikėk manim, tau patiks. Jis apsiskutęs, kaip tau ir patinka. Dailus ir platus. Jis maloniai užpildys tavo mažą putytę. Aš tau prisiekiu, jis tau patinka. Niekad neatsivesčiau čia Tomo ar Mariaus, pažadu.

Ji ėmė atsargiai masažuoti ant delno padėtą karštą penį. Jis tikrai buvo šiek tiek didesnis, nei jos meilužio, bet ne toks didelis, kad sukeltų skausmą jos ankštoje vaginoje.

- Pasitikėk manim. Atsipalaiduok ir mėgaukis.

Kol meilužis ją bučiavo, ji kiek įmanydama stengėsi stimuliuoti rankoje sugniaužtą penį, nors nebuvo lengva su prie lovos pririšta ranka. Jos pastangos išspaudė dar vieną atodūsį iš nekviesto svečio lūpų ir ji atpažino tą garsą. Net abejodama savo spėjimu ji nusprendė atsipalaiduoti ir leisti įvykiams vystytis savaime. Kita vertus, ji buvo pernelyg susijaudinusi, kad paleistų tą svetimą vyrą, kuris jau matė ją nuogą. Išgirdęs jos patenkintą murktelėjimą svečias įsidrąsino ir vėl įbruko savo penį jai į burną. Meilužis, savo ruožtu, grįžo tarp jos išskėstų kojų.

Netrukus ji vėl šėlo ekstazėje. Jis vos nulaikė liežuvį jos drėgnoje putytėje, kai jos klubai šokčiojo prašydami daugiau dėmesio. Ir tuo pat metu ji entuziastingai čiulpė paslaptingojo svečio penį. Galiausiai jis neištvėrė:

- Aš turiu tave išdulkinti. Noriu sukišti savo penį į tavo mažą skylutę. Noriu paimti tave iš nugaros, kad matyčiau, kaip springsi ant jo penio, kol aš tave darysiu. Pažadi nenusiimti akių raiščio?

Ji linktelėjo galva ir jis atrišo jai rankas. Meilužis atrišo kojas ir paėmė prezervatyvų nuo naktinio stalelio. Vieną padavė draugui. Draugas padėjo merginai pakeisti pozą ir atsiklaupė už jos. Meilužis atsisėdo atsilošęs į lovos galvūgalį, o ji suėmusi jo penį viena ranka ėmėsi čiulpti. Supratęs tai kaip startą, draugas už jos nusitaikė ir vienu ypu nėrė į jos drėgną putytę. Jis garsiai suaimanavo, o jos balsą nuslopino ne mažas organas burnoje. Dabar ji jau buvo tikra, ką verčia aimanuoti – vaikiną iš darbo.

Jis įsitvėręs į jos klubus pradėjo judėti lėtai ir pamaži greitėjo. Meilužis, mėgaudamasis oraline stimuliacija, nepamiršo, kad ne jis – šio vakaro žvaigždė, todėl ėmėsi stimuliuoti jos stangrių spenelių, o ji tik vibruojančiu murmėjimu aplink jo penį paskatino jį nesiliauti. Jos ramų čiuplimą sustiprino draugas, sugriebęs ją už plaukų ir žymiai pagreitinęs ritmą. Ją tai velniškai užvedė. Su vienu peniu, be jos pastangų, judančiu pirmyn atgal jos gerkle, kitu peniu jos vaginoje, judančiu tokiu pat greičiu ir dar dirginant jos spenelius ji jautėsi danguje.

- Šūdas!... Tu tokia karšta... Tokia sudrėkusi... Net per gumytę jaučiu, kokia tu įkaitusi. Aš ilgai neištversiu. Jėzau, kai gera!

Tokios kalbos įkaitino ją dar labiau. Ji dar intensyviau darbavosi liežuviu mėgaudamasi savo meilužio dejonėmis. Po kelių akimirkų jis suėmė jos galvą ir baigė garsiai atsidusdamas, užpildydamas jos burną tiršta sėkla. Vos sekunde atsiliko vaikinas už jos, ne menkesniu griaustelėjimu pranešęs apie savo orgazmą virpančioje putytėje.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (2)
Super labai rimtai viskas įtraukia ❤
Labai gražiai ir erotiškai parašyta. Išdėstytos mintys įtraukia į istorijos sūkurį.
Naujas komentaras