Juodas malonumas

roadtrip.gif
 
Įtariu, kad ne aš viena žinau, ką reiškia techniškai neturėti laiko seksui. Kada yra ir su kuo, ir kur, o gyvenimas verda ir nustumia šitą malonumą į antrą ar trečią planą. Mano vyras daug pasako akimis, kai ką tyliai pakužda ištaikęs tinkamą akimirką, o šiandien gavau žinutę: "Tau gresia išprievartavimas." Šiurpuliukai perbėgo per nugarą ir mano šypsena prieš pradedant konferenciją padidėjo dvigubai.

Akivaizdu, kad namo skubėjau labiau nei įprastai. Deja, grįžusi jo neradau, o koridoriuje stovintys lagaminai priminė, kad greitai vėl teks išvažiuoti. Prieš akis kelionė per pusę šalies į sodybą kaime. Gal ir ne mano svajonių savaitgalis, bet kai kviečia draugai... Negaišdama laiko šokau į dušą. Gal truputį užsižaidžiau prie veidrodžio, nes nepajutau, kada jis grįžo namo ir pabučiavęs mano nuogą petį palindo po dušu: "Graži, graži... Aš tuoj."

Jis susiruošė kol supakavau maistą ir, buitiškai pasitrynę šonais, netrukus buvome automobilyje. Miesto šurmulys galiausiai liko už mūsų. Jis vis paglostydavo man šlaunį, o aš be perstojo čiauškėjau apie savo didįjį renginį.

- Turiu tau kai ką... – tarė jis išlaukęs ilgesnės pauzės.
- Ką? – apsidžiaugiau aš.
- Hm... dovaną, - šypsojosi jis ir jaučiau, kad nebus taip paprasta.
- Mmmm... – mykiau spėliodama, kas tai gali būti.
- Tu su kelnaitėmis, taip?... Nusimauk, - liepė jis nelaukdamas mano atsakymo. 
- Ką tu sumanei? – pažadino jis manyje intrigą.
- Pamatysi...

Nužvelgiau jį įtariu žvilgsniu, bet paklusau. Kai pamojavau kelnaitėmis, gavau kitą užduotį. Pasiimti dovaną nuo galinės sėdynės. Sunku nebuvo. Jis kaip mat išsišiepė. Šypsojausi ir aš, bet nujaučiau klastą. Prabangiai atrodanti juoda dėžutė buvo keistai sunki. Delsiau atidaryti, bet jis tiesiog spirgėjo nekantrumu. Atsargiai nuėmiau dangtelį ir... Tikrai tikėjausi kažko kito, bet maloniai apstulbau. Netikėdama savo akimis žvilgčiojau tai į jį, tai į dailų juodą daikčiuką dėžutėje. Nedrąsiai glosčiau pirštų galiukais švelnų, neįprastos formos vibratorių, o jis ragino išpakuoti.

Rodos, net rankos virpėjo iš susijaudinimo. Vos įjungus vibravimo rėžimą sekso išsiilgusį kūną užplūdo geismas. Apžiūrinėjau žaisliuką ir svarsčiau jo galimybes. Mano šėlstančias mintis Mylimas greitai praturtino techniniais duomenis: du varikliukai, aibė nustatymų, valdymo pultas ir net programėlė telefone! Supratau, kaip kruopščiai jis jį rinko ir darėsi truputį juokinga, kad toks natūralus procesas tampa tokiu... išmaniu. Išjungiau, pabučiavau jam į skruostą dėkodama ir jau būčiau supakavusi atgal, bet jis mane sustabdė. Sutrikau: išbandyti čia? Dabar?...

Kelyje buvo gan ramu, o aš jau buvau be kelnaičių ir šiek tiek susijaudinusi... Jis pasiūlė man šiek tiek atlošti sėdynę ir stumtelti atgal, kad panašėtų į gulimą poziciją. Atrodo, man tereikėjo sekti nurodymus, o jis jau seniausiai buvo viską suplanavęs. Mylimas pasiėmė rašiklio formos nuotolinio valdymo pultelį, o aš gniaužiau delne putlųjį dvišakio vibratoriaus galą. Netrukus įsitaisiau, praskėčiau kojas ir įjungiau žaisliuką. Virpesiai vėl nubėgo per visą kūną. Truputį kilstelėjusi suknelės apačią priglaudžiau stambųjį galą prie šviežiai nuskustų lytinių lūpų. Vibracija maloniai tekėjo kūnu, o jis, lyg drąsindamas glostė mano nuogą šlaunį.

Jau buvau susijaudinusi, todėl nuo stiprokos vibracijos greitai sudrėkau. Jis vis žvilgčiojo į mane su pasitenkinimu savo pirkiniu, o man visiškai nereikėjo tikinti jo, kad man patinka – tylios aimanos mane išdavė savaime. Apšilus norėjosi daugiau. Ėmiau brukti storąjį galą ten kur priklauso - į makštį. Jo akys blizgėjo, o aš dar plačiau praskėčiau kojas ir tyliai dejavau brukdama gilyn pulsuojantį aparatėlį. Jei iš pradžių antras motorėlis kiek erzino, tai mano vidiniams raumenims apglėbus antrąjį galą, pirmasis savaime rado savo vietą ir stimuliavo klitorį. Sunku paaiškinti, bet, kaip moteriai išsiilgusiai sekso, buvo gan intensyvu tokia nekasdieniška stimuliacija.

Atsilošiau kėdėje, užmerkiau akis ir mėgavausi. Stengiausi apsiprasti, bet mano ramybę netrukus pertraukė vibracijos sustiprėjimas. Dabar supratau, kame to distancinio pulto magija. Pakandau lūpą ir akimis patvirtinau Mylimam, kad man patinka. Jam vėl padidinus vibracijos intensyvumą sustiprėjo ir mano pojūčiai. Nebesistengiau valdytis. Siūbavau klubais kėdėje, o rankomis ėmiau gniaužyti krūtis, per ploną liemenėlę jausdama sustangrėjusius spenelius.

Nežinau, ką jis darė toliau, bet tas pasitenkinimas veide galint valdyti procesą... Šėlau ant automobilio sėdynės ir, rodės, tam nebus galo. Sakyčiau, mačiau žvaigždes, bet negalėjau užsimerkti – norėjosi, kiek įmanoma, išlaikyti akių kontaktą. Netrukus pasiekiau labai stiprų orgazmą. Tas jausmas, kai mano viduje visu greičiu siaučia kažkas, ko aš nekontroliuoju...  Galiausiai, pati neištvėriau ir paprašiau jo liautis. Gaudžiau kvapą, o mano kūnas vis dar virpčiojo nuo silpstančių vibracijų. Matyt, didžiuodamasis savimi jis išjungė ir demonstratyviai įsidėjo „rašiklį“ į marškinių kišenę. Išjungiau vibratorių ir vis dar dūsavau svarstydama, ar tik neliko po manim šlapia, nes jei taip – teks sustoti persirengti kokioje nuošalesnėje vietoje...


 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras