Laisvadienis

seksas-571a17591411e.jpg
 
7 komentarai
Netikėtai gavau laisvą dieną. Nespėjau nieko suplanuoti, tiesiog norėjosi išsimiegoti ir paskirti šiek tiek laiko sau. Taip ir padariau. Negirdėjau, kaip Mylimas susiruošė į darbą, tik pajutau svaiginantį jo kvepalų aromatą ir net deramai nepraplėšusi akių paprastą atsisveikinimo bučinį paverčiau aistros deklaracija. Gal sapnavau kažką...

Netikėtai gavau laisvą dieną. Nespėjau nieko suplanuoti, tiesiog norėjosi išsimiegoti ir paskirti šiek tiek laiko sau. Taip ir padariau. Negirdėjau, kaip Mylimas susiruošė į darbą, tik pajutau svaiginantį jo kvepalų aromatą ir net deramai nepraplėšusi akių paprastą atsisveikinimo bučinį paverčiau aistros deklaracija. Gal sapnavau kažką...

Jis pasilenkė prie manęs, kad pakštelėtų miegančiai į lūpas, o aš įsitvėriau į jo švarko atlapus ir grubokai įsisiurbiau jam į lūpas. Pritrūkusi oro atsitraukiau ir sukuždėjau žemu balsu: „Aš dabar tavęs taip noriu...“ Jis ramiai šyptelėjo, pamerkė man akį ir, palinkėjęs gražios dienos, išėjo. Paniurzgėjau pati sau ir vėl užmigau.

Išsibudinau po geros valandos. Neskubėjau keltis: lovoje paskaičiau knygą, pasitikrinau elektroninį paštą ir pasižadėjau sau, kad nieko nedirbsiu. Mylimasis vos pamatęs mane prisijungusią prie socialinių tinklų ėmė juoktis: „Tai nemiegosi iki pietų?!”. Šypsojausi nuo ausies iki ausies skaitydama jo žinutes apie tai, kaip man pavydi, kokie paniurę jo kolegos ir kaip stipriai jis stengiasi nesišypsoti, kad tik pritaptų. Nedažnai turime laiko tokiems pasičiulbėjimams.

Įsijungiau muzikos, pasitiesiau jogos kilimėlį, pradėjau mankštintis ir po kelių minučių gavau jo žinutę: „Vis dar nori manęs?“. Nusijuokiau ir išsiunčiau sportinėje liemenėlėje prispaustos krūtinės nuotrauką. Suprask: sportuoju ir netrukdyk. Suprato, bet trukdė toliau. Krykštavau pati ir laikiausi, kad nešokčiau prie telefono, bet nepajėgiau. Jis bėrė komplimentus ir pasakojo, ką nuveiktų su mano krūtine. Užkaitau, įsijaučiau... kilstelėjau liemenėlę ir nusiunčiau dar vieną nuotrauką. Nutildžiau telefoną ir plačiai šypsodamasi tęsiau mankštą. Kankinau jį, bet ne mažiau ir save.

Baigusi sportuoti ir atgavusi kvapą žingsniavau į vonią. Perskaičiau gautas jo žinutes ir tęsiau žaidimą. Nufotografavau savo apatinius ant vonios grindų. Tada muiluotą krūtinę. Užpakaliuką. Jis rašė komplimentus, o galiausiai atsiuntė kelnėse gan matomą erekciją su pasiūlymu prisėsti ant kelių. Nukaitau, nors vaizdas puikiai pažįstamas, tiesiog dabar jis sėdi savo kabinete. Kilstelėjau koją ir nusiunčiau labai intymią nuotrauką. Jis ėmė suokti, kaip glamonėtų mano lūpytes, o aš nufilmavau, kaip šiltas vanduo teka mano nuogu kūnu. Mylimas toliau pasakojo, kaip norėtų būti šalia, o aš užsiėmiau grožio procedūromis.

Dar šilta ir kvepianti užsimečiau suknelę ir ruošiausi pusryčius, planavau pietus. Persigandau, kai išgirdau rakinant duris. Puoliau į koridorių, o ten jis jau nusimetė švarką ir movėsi batus. Nervingą mano klausimų laviną užčiaupė vienu vieninteliu argumentu: „Noriu tavęs!”. Žinoma, ir liežuviu. Dar šiek tiek priešinausi nesuvokdama situacijos, bet vos jis aiktelėjo užčiuopęs, kad dar nepasivarginau nė kelnaičių apsimauti, pakirto kojas ir atsidaviau aistrai.

Glamonėjomės kaip įsimylėję paaugliai, bet po suknele jis lindo kaip patyręs vilkas. Netrukus dūsavau nuo giluminio masažo pirštais. Stimuliavau jo varpą per kelnes, o pasiekusi aukščiausią tašką, gerokai spustelėjau. Jis atsitraukė ir didelėmis akimis išreiškė nuostabą. Puoliau išvaduoti jo pasididžiavimą ir pritūpusi čiupau į burną. Jis žiūrėjo į mane ir dūsavo iš pasitenkinimo, o aš darbavausi su entuziastingu įkarščiu nepamiršdama nė vieno jautraus plotelio. Mylimas prisipažino, kad ilgai neišlaikys ir liepė man atsukti užpakaliuką.

Įsirėmiau į komodą ir išsiriečiau. Jis glostė man sėdmenis ir delnais, ir penio galvute, pasakodamas, kokia aš jam seksuali. Šypsojausi ir nieko nesakiau. Mėgavausi nekasdieniškais žodžiais. Truputį nusigandau, kai jis pritūpė už manęs ir ėmė laižyti... ne putytę. Norėjau perspėti, kad nesu pasiruošusi tokiems žaidimams, bet susileidau nuo malonumo, kai jis atkakliai baksnojo liežuviu į mano jautriąją vietelę. Beliko tik atsipalaiduoti.

Man patyrus kažką labai arti orgazmo, jis atsistojo, nusitaikė ir vienu judesiu užpildė mano drėgną putytę. Gan grubokai: stipriai ir giliai jis judėjo pirmyn - atgal, o aš dejavau iš pasitenkinimo pamiršusi, kad mus kas nors gali išgirsti. Jis laikė mane už plaukų, bučiavo kaklą, glostė krūtinę, nepatingėjo pirštų galiukais pakutenti klitorio... ir šiaip, labai stengėsi suteikti man malonumą. Atkakliai vijo mane į viršūnę ir pačiu laiku įkišo nykštį į užpakaliuką. Cyptelėjau iš malonumo, kai kūną perliejo karščio banga.

Pakandusi lūpą atlaikiau stiprų orgazmą. Dabar jau aukštu balsu aikčiodama ir pasistiebusi ant pirštų galiukų jaučiau, kaip mano vidiniai raumenys gręžte gręžia jo penį. To buvo per daug. Jis mikliai ištraukė jį iš mano pulsuojančios putytės ir, gailiai atsidusęs, baigė man ant užpakaliuko. Šypsojausi sienai velniškai patenkinta ir nejudėjau, kol jis pasigrožėjo savo darbu. Dar po kelių akimirkų nuvalė mano iš virtuvės atsineštu popieriniu rankšluosčiu. Paglostė žandukus ir žvilgtelėjęs į laikrodį tyliai nusikeikė: „Turiu bėgti.“

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (7)
Greta parasyk man ir tau bus dar skaniau nei via aprasyta
Visos taip galetu su savo draugu ar vyru, juk nera sunku pagundyti vyra, tokiu budu apie kuria kita negalvotu, o butent apie ta kuri ji gundo ta mergina ar zmona, kad ir kaip ja bepavint kad ir ka beturet, pasistenkit, juk tiek nedaug tereikia ir mes visa diena apie jus galvosim, bet jum nedrasu, jus nenorit ar gyvai esat mante ar dar kaza... cia puikus vaistai kad butume jusu ir galvotume dazniau prisimindami apie tai, jog tai nutinka man o ne mano draugui...
Labai puikiai! Subtiliai, erotiškai. Monu moka parašyti gerų istorijų.
Taip.tas jausmas yra neapsakomas! Man patinka kada tarp vyro ir moters vyksta neprestaringi veismai!
Ir as taip noriu!
Puikus nuotykis :))
Geras! Realistiska:)
Naujas komentaras