Ledinis rytas

pexels-thiago-schlemper-6977148.jpg
 
2 komentarai
Už lango kalnai sniego, o žvilgtelėjus į kaimynų languose žybsinčias, dar nenukabintas, girliandas vis dar panašu į Kalėdas. Laimė, Valentino dienos dovanas neša ne Kalėdų Senelis, todėl su Mylimu pamėgome rytais būti išdykę ir radome puikų būdą sušvelninti rūgščias bendradarbių minas, kada užsižaidę pavėluojame į darbą: "Ir vėl neužsivedė..." Tada jau pagal nuotaiką sumeti kuo trumpesnę, kuo universalesnę istoriją ir kolegos užjaučiamai linkčioja, tikriausiai, mintyse džiūgaudami, kad mano automobilis toks lepus.

Na, juk rūškaną pirmadienio rytą po nuobodaus savaitgalio nenorėtumėte išgirsti, kokia stipri buvo mano Brangiausiojo erekcija vos prabudus ir kaip, audringai baigdama antrą kartą iš eilės, nagais suraižiau jam nugarą. Arba kaip prabudau nuo putytės laižymo ir, prieš dušą, gavau gausią spermos kaukę veidui. Arba kaip įremta virtuvėje į spintelę buvau išdulkinta taip, kad akys atsimerkė plačiau nei nuo kavos. Ne, ne... Geriau tegu piktinasi mano automobiliu.

Bet ir aš kartais būnu pikta. Suirzusi, jautri ir dramatiška be jokių rimtų priežasčių. Gal tiesiog buvau pervargusi, bet vakar mano Mylimo bandymai pamylėti mane besibaigiant vėlyvo serialo serijai, baigėsi konfliktu. Galiausiai, pakilau nuo sofos, čiupau kompiuterį ir įsitaisiau virtuvėje. "Ant nervų" išgertas kavos puodelis apdovanoju nereikalingu žvalumu, todėl įsijautusi peržiūrėjau dar kelias serijas. Žinoma, jis užmigo manęs nesulaukęs, bet nors galėjau neatsiprašinėdama prisiglausti prie jo šilto kūno, kai galiausiai susiruošiau į lovą.

Naktinėjimas ne į naudą. Oi, ne į naudą... Jo žadintuvas pažadino manyje niurzgantį norą ką nors nužudyti arba... aha... Bet jis tik spustelėjo mane glėby ir pabučiavęs į kaktą pakilo iš lovos: "Naktibalda tu.."

Aš vėl lyg užpykau, pasiverčiau ant kito šono ir prabudau jau tik vėl bučiuojama į kaktą Mylimam atsisveikinant. Jam uždarius ir užrakinus duris žvilgtelėjau į laikrodį ir nuliūdau: greitukui laiko dar būtų buvę...

Atsikėliau, užsikaičiau dar šiltą vandenį kavai ir pykau. Labiausiai ant savęs, kad pasiduodu neigiamoms emocijoms ir netenku malonumų. "Aš? Malonumų?... " - pakartojau sau mintyse ir supratau, kad taip tiesiog negalima. Šviežios kavos kvapas greitai įkvėpė man mažą keršto, o gal ir išsigelbėjimo, planą.

Grįždama į lovą prasukau pro komodą ir pasiėmiau savo mėgstamiausią kiškutį-vibratorių. Prie lovos patepiau jį braškių kvapo lubrikantu ir, nustūmusi antklodę į vyro pusę, atsiguliau ant nugaros pražergusi kojas. Iš pradžių vibratoriaus nė nejungiau, lengvai slysdama sudrėkinau savo lytines lūpas vėsiu lubrikantu. Tada įjungusi vibraciją ir palengva didindama greitį jau judėjau ne tik aplink, bet ir gilyn. Vis dažniau ir stipriau. Tobulai atakuojant jautriausius taškus. Pajutusi artėjant orgazmą čiupau telefoną, įsijungiau kamerą ir, viena ranka valdydama vibratorių, kita filmavau savo Veneros kalnelį, kai į jį vis neria mano ištikimasis draugužis. Nevaldžiau aimanų - juk kūriau filmą!

Po stipraus orgazmo veide netilpo šypsena. Peržiūrėjau trumputį triukšmingą video nufilmuotą iš jaudulio virpančia ranka. Teko pripažinti, kad kūrinys savotiškas, bet... Žinojau, kad suveiks. Įkaitusi nuo jaudulio prisegiau filmuką prie elektroninio laiško: "Neužkūrei tu, užsikūriau pati..."

Šitaip užsisukusi varikliuką mikliai išsiruošiau į darbą. Meluoti neteko - niekas net nebeklausė, kodėl pavėlavau. Padūsavome bendromis frazėmis, kad šalčiai nesitraukia ir kibau į darbus. Atsidariau elektroninį paštą, o ten atsakymas į mano laišką. Nukaitau iš smagumo.

"Gerbiamoji, išsamiai išnagrinėjome jūsų skundą dėl mūsų kompanijos teikiamų intymių paslaugų. Atsiprašome už nepatogumus. Mūsų įgaliotas atstovas jau pasirengęs patenkinti jūsų individualius poreikius jums tinkamu metu." Ir prisegta nuotrauka su ryškia erekcija mano Brangiojo kelnėse sėdint prie darbo stalo.

"Pietausim kartu?" - nieko nelaukdama išsiunčiau jam trumpąją žinutę vildamasi, kad darbai nenuslopins mano puikios nuotaikos. Na, o jei ir nuslopins, galėsim pabandyti užkurti iš naujo...


Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (2)
Tokio turinio siuntimas gali uztraukti baudziamaja atsakomybe. Nenulauziamu internetu prieinamu resursu nera, tad siuntineti tokia medziaga ne pats protingiausias sprendimas. Sekmes
Fainai tikrai :)
Naujas komentaras