Naktis Lisabonoje

5braskes-68028306.jpg
 
1 komentaras
Labai laukiau atostogų. Darbas mane erzino, todėl kaip išganymo laukiau rugsėjo. Na, esu pati dėl to kalta - juk sutikau pasikeisti atostogų datomis su kolege ir nė nemaniau, kad tas laukimas taip prailgs… Kaip tyčia turėjau daugybę darbo per visą vasarą…

Tačiau skųstis aš nenoriu. Ir ne apie tai noriu papasakoti. Vis prisimenu rugsėjo pabaigą, kada atostogavau Portugalijos sostinėje Lisabonoje. 

Išvažiavau viena. Beveik visos draugės jau buvo atostogavusios, todėl kelionę teko planuotis vienai. Iš pradžių tai mane erzino (atostogos vienai?!?!), tačiau supratau, kad man to reikia. Prieš pusmetį išsiskyriau su ilgamečiu draugu, tačiau širdį dėl to dar skaudėjo.

Lisabonoj buvo beprotiškai karšta. Visi, tiek maži ir dideli, buvo menkai apsirengę. O kam daug rengtis, kai lauke +35? Pusdienį pravaikščiojau po senamiestį, pridariau daugybę nuotraukų ir nusprendžiau grįžti atgal į viešbutį.

Kelias atostogų nuotraukas įsikėliau į instagramą. Ir labai nustebau pamačiusi daugybę žinučių užklausų nuo nepažįstamų vaikinų. Dažniausiai tokias žinutes ignoruoju, tačiau pagalvojau — kodėl gi ne? Noriu portugalo kompanijos šį vakarą!

Tačiau susirasti tinkamą vaikiną vakarui buvo gana sudėtinga. Vieni nemoka gerai angliškai, o kiti net nėra Lisabonoje… Liko penki variantai, tačiau vienintelis tinkamas variantas buvo brazilas, vardu Francisco.

Susitikom netoli viešbučio. Francis (taip prisistatė jis) realybėje pasirodė daug geriau nei profilio nuotraukose. Raumeningas, šiek tiek įdegęs ir su akinančia šypsena. Vos ją pamačius pradėjo linkti kojos. Supratau viena — šį vakarą neliksiu viena.

Manau, ir jis suprato mano ketinimus. Šiek tiek pasivaikščiojom po senamiestį, vėliau išgėrėm po caipirinha (braziliškas kokteilis, labai skanus) Bairro Alto gatvėje, kur daug barų ir sugalvojome nueiti pas mane.

Aistra paėmė viršų. Jau būdami lifte aistringai pasibučiavome. Nesu tikra, kuris visa tai pradėjo. Jaučiausi maloniai apsvaigusi ir nusiteikusi jo paragauti.

Jo tvirtos rankos apsivijo mano liemenį. Jaučiau malonius virpuliukus, lakstančius po kūną.  Atrodė, kad jo rankos buvo visur… Po mano kelnaitėmis, liemenėle, makštyje… Jau buvau pamiršusi kaip yra gera jausti tvirtas vyriškas rankas ant kūno.

Francis pradėjo sagstytis marškinius. Aš buvau nuoga. Nė nepajutau, kaip mane nurengė! Šiek tiek gėdijausi savo kūno, todėl pritūpiau arčiau jo tarpkojo ir atsegiau kelnes. Per juodas aptemptas kelnaites galėjau matyti jo didžiulį sustandėjusį kotą. Šiek tiek išsigandau tai pamačiusi, bet nusprendžiau imtis iniciatyvos. Numoviau kelnaites ir pradėjau čiulpti. Jis šiek tiek įsitempė, tačiau paėmęs mane už plaukų pradėjo reguliuoti čiulpimo greitį. Ir man tai patiko! Aš springau, tačiau jaučiausi beprotiškai gerai.

Jis truktelėjo mano plaukus į viršų, taip liepdamas man atsistoti. Aš paklusau. Man buvo įdomu sužinoti, kas bus toliau. 

Jis prirėmė mane prie sienos ir arčiau prisispaudęs, greitai įėjo. Pajutau skausmą apačioje, tačiau po kelių sekundžių tai virto į audringą virpesių bangą. Jo kotas darė stebuklus manyje! Sugriebusį jį už plaukų šnabždėjau giliau, dar giliau… Tačiau jis to nesuprato ir staiga sustojo.

— Something happend? — paklausė jis rimtu balsu.
— No, don’t worry, - atsakiau ir žengusi kelis žingsnius į priekį, šokau į lovą.

Seksas buvo puikus. Nuostabus. Nepakartojamas. Patyriau kelis orgazmus iš eilės ir atrodė, kad bus jų dar daugiau. Nežinau, ką jis darė kitaip nei kiti mano sekso partneriai, tačiau tai buvo nuostabu!

Dabar Lisabona man asocijuojasi su Franciu. Realiai net nespėjau normaliai apžiūrėti miesto, nes jis nepaleido manęs iš glėbio. Tačiau tai buvo geriausios mano atostogos!

Mes vis dar palaikome ryšį. Jis žada Naujus metus sutikti su manimi, Vilniuje. Gali būti, kad mes šventes sutiksime lovoje, to netgi labai norėčiau!

P. S. Atsiprašau visų vyrų, kurie skaitys šį mano pasakojimą ir sakys, kad dar viena durna lietuvė atsidavė užsieniečiui į rankas. Jeigu sekso meno pasimokytumėte iš pietiečių, visos norėtų jūsų.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (1)
Svarbu, kad ne juodas. Šiaip istorija gera
Naujas komentaras