Nekaltas eksperimentas

pora-71156470.jpg
 
1 komentaras
Tie meilužiai, kurie geri ne tik lovoje, nebūna pamiršti. Vienas toks senas-geras pasiūlė lauktuvėmis iš šiltų kraštų praskaidrinti mano PMS nuspalvintą vienišą vakarą. Nors techninės kliūtys apribojo net mano fantaziją, po jo žinutės „šoku į dušą ir atlekiu“ kilo šiokių tokių minčių apie jo kūną, kurio jau senokai nemačiau be drabužių. Pasigražinau ir aš, kol jo sulaukiau.

Rami muzika fone, žvakių ugnelės, kvapni arbata ir dvi giminingos sielos ant sofos. Peržiūrėjome daugybę nuotraukų, išgirdau, ko negirdėjusi, o galiausiai sustojome ties viena viešbučio kambario nuotrauka. Kiek pavargusi nuo klausymosi ėmiau provokuoti pokalbį sau pažįstama linkme. Nuo vonios kambario patogumo iki kambarių aptarnavimo ir masažų. Kalbant pusiau rimtai, pusiau juokais, mano pėdos atsidūrė jam ant kelių, o geras pėdų masažas dar labiau atpalaidavo ne tik kūną, bet ir protą.

Žodis po žodžio kalba pakrypo link jaudinančios masažo dalies. Apie laimingą pabaigą vien rankomis, apie stiprias vyrų masažistų rankas, apie jautrius taškus... Dalinomės įspūdžiais apie jau išbandytus dalykus ir tai, ką dar norėtųsi išbandyti. Nebe pirmą kartą kalbėjomės apie vyriškos išangės jautrumą. Priminiau, kad jam patiko glamonės tarp išangės ir sėklidžių, bet jis esą nieko neprisiminė. Įjungiau ir aš žaismingą toną ir ėmiau pėda švelniai trinti jo penį. Net per kelnes jaučiau, kad jis pusiau stangrus ir pamaži stangrėja.

Užsidegiau entuziazmu. Nusimečiau pledą ir prisiglaudžiau arčiau jo. Dabar jau ranka stimuliavau jo pasididžiavimą ir pasakojau, ką norėčiau su juo išbandyti. Iš pradžių jis tik tyliai dūsavo, o galiausiai ištarė lemtingą: „Su tavim aš pasiryžęs viskam.“ Pergalingai nusitraukiau per galvą megztinį ir stebėdama jo nekantrumu spindinčias akis nusiėmiau liemenėlę. Apžergiau jį per kelius ir, leidusi pažaisti su mano krūtimis, atsegiau kelnes. Nusmaukiau jas, kartu su apatiniais, žemiau kelių ir atsiklaupiau jam tarp kojų.

Vis dar kalbėdama ir klausinėdama, ko jis nori ir ką jaučia, stimuliavau jo penį ranka. Prejekuliatas jau buvo sudrėkinęs galvutę, todėl mano ranka maloniai slidinėjo jautriu paviršiumi. Kartkartėmis katiniškai lyžtelėdavau ir tęsiau tai viena ranka, tai kita, tai abiem. Paskui aplaižiau visą kotą ir čiulpiau paimdama kuo giliau, tada vėl ranka... kol liežuviu ėmiau glamonėti sėklides. Atsargiai lyžčiojau ir čiulpčiojau. Jis dūsavo, kad jaudina jau vien vaizdas, o aš įsijautusi leidausi žemyn. Ranka kilstelėjusi sėklides sukau ratukus liežuvio galiuku virš išangės. Lyg netyčia vis nuslysdavau žemyn.

Jaučiau, kad jam patinka, bet norėjau patvirtinimo. Vėl grįžau prie sėklidžių laižymo, penio čiulpimo ir stimuliavimo ranka. Klausinėjau, ką jis jaučia, o jis tegalėjo ištarti pavienius žodžius tarp jausmingų atodūsių. Pažaidusi jo drėgnu peniu tarp savo putlių krūtų, vėl leidausi žemyn. Pamaži, su pasimėgavimu, tačiau šįkart jis jau žinojo, ko tikėtis. Man vos lyžtelėjus po sėklidėmis, jis kilstelėjo koją taip, kad galėčiau patogiau prieiti prie išangės. Žodžių ir nereikėjo. Maliau liežuviu, ten, kur joks kitas liežuvis dar nebuvo buvęs.

Sukau aplink ratukus, lyžčiojau ir net broviausi gilyn. Jis dūsavo, aikčiojo ir šaukėsi Aukščiausiąjį. Pakeisti pozas nebuvo sunku. Jis kaip mat pakluso, išsivadavo iš kelnių, ir štai aš dar atkakliau broviausi į jo nekaltąją vietelę. Galiausiai pailso mano sprandas. Atsiklaupiau prieš jį ir pasiūliau paimti man už plaukų. Man beliko įsitverti į jo šlaunis ir atpalaiduoti smakrą. Tai buvo tikrų tikriausias veido dulkinimas. Jis aimanavo, kaip tikras pirmykštis vyras, o mano kraujas net virė, kai pirmi šiltos sėklos pliūpsniai nusėdo ant liežuvio. Iščiulpusi viską iki paskutinio lašo. Jam matant, dar pažaidžiau liežuviu su jo sperma ir nurijau su pasimėgavimu.

- Ach, tu maža gundytoja... – atsiduso jis gaudydamas kvapą ir prisitraukęs mane bučiniui netikėtai įbruko vidun liežuvį. Manau, kad ir spermos paragauti jis neatsisakytų, tik iš kurių lūpyčių...


Suaugusiems.lt

 

 
fantazijos
Komentarai (1)
Norėčiau išbandyti
Naujas komentaras