Noriu vedusio vyro

a4bb9b5ebf5372a6268f6c6ffaa55b15.jpg
 
19 komentarai
Nors mama man kartoja, kad dar norėtų sulaukti anūkų, aš jai tik nusišypsau ir pasakau, kad dar ne laikas. Man dar tik trisdešimt, gyvenimas visiškai manęs neverčia skubėti, nebent mano mielas A., kuomet parašo žinutę. Greičiausiai esu nuo jo priklausoma.

Net nepamenu, kaip mes susitikom. Gali būti, kad kažkur bare jis mane užkalbino (arba aš jį, dėl to man nėra jokių problemų), o gal susipažinom internete. Bet tai nesvarbu – ką ryškiausiai pamenu, tai mūsų pirmą susitikimą. Tai nebuvo panašu į romantišką pasimatymą, nes aš žinojau, kad tai gali būti vienintelis mūsų kartas. Jis prisipažino, kad šiuo metu turėtų būti darbe, nes tuo tiki jo žmona su vaikeliu ant rankų. Nesusigraudinau ta išgirdusi, turbūt tik sunerimau supratusi, kad jo negalėsiu turėti visą naktį.

Gyvenimas mažytis, tad nėr čia ko varžytis, pagalvojau ir pakėlusi suknelę parodžiau jam, kokia aš sudrėkusi. Jis į tai sureagavo žaibiškai. Pirštai darė pačius didžiausius stebuklus – turbūt nė vienas iš mano buvusių nemokėjo taip puikiai jų valdyti kaip jis. Drėkau ir aimanavau, o jis tuo tarpu kramtė mano spenelį tiesiogine to žodžio prasme. Jutau šiokį tokį skausmą, bet buvo malonu. 

Kodėl vedęs vyras? Ir pati savęs to klausiu. Greičiausiai dėl to, kad jie yra laukiniai. Išsiilgę gyvuliško sekso. Vyrai – tai patinai, kuriuos turi sutramdyti moteris. Ne visos tai supranta, ir, kaip bebūtų keista, ima ir net pamiršta, dėl ko ji pamilo jį. Gal tai buvo jausmai, bet aš tikiu, kad tai – seksas. Meilė ateina vėliau.

Jo penis buvo sukietėjęs. Švelniai glosčiau jo galvutę ir jutau, kaip ant mano pirštų trykšta sekretas. Jis buvo susijaudinęs. Visiškai pametęs sveiką galvą dėl to, kad moteris liečia penį. Kodėl žmonos apleidžia vyrų penius?

Švelniai apžiojusi jo galvutę pradėjau ritmingai judėti. Pirmyn atgal, pirmyn atgal, giliau, giliau ir dar giliau. Jo penis buvo milžiniškas, tiesą sakant, nemaniau, kad man jis tilps į burną, bet... Tilpo. Ir net lietė gerklę. 

Žaidžiau su jo kapšeliu. Nuo kiekvieno mano liežuvio lyžtelėjimo jis tirpte tirpo. Visai kaip ir aš – man patinka čiulpti. Jei kas nors paklaustų manęs, koks mano talentas, atsakyčiau, kad penių čiulpimas.

Jis nebaigė – sugriebęs mane už plaukų aistringai pabučiavo ir liepė nusirengti suknelę. Sakė, kad nori mane matyti nuogą. Jam paklusau, buvo taip paprasta. Pati jutau, kad artėjame link kulminacijos, be to, keliskart suvibravo jo mobilusis. Žmona, greičiausiai. Ji, kaip visada, ne laiku.

Liepė klauptis ant keturių. Atkišau jam užpakaliuką, gavau kelis smūgius. „Kale, tu mane sujaudinai, todėl dabar turėsiu tave greitai išdulkinti“, - pasakė jis ir įsmeigė savo kotą man į makštį. Iš pradžių kiek nerangiai, bet pradėjus ritmingai judėti viskas pavyko. Su kiekvienu jo judesiu vis giliau ir giliau. Pirštukais bandžiau pasiekti klitorį; mane aplankė dar vienas malonumas.

Jis mane aplenkė ir baigė pirmas; ištraukęs penį ant užpakaliuko nuleido spermą. Jaučiau šlapią masę ir užsimaniau jos paragauti, bet jis perskaitė mano mintis. Man į burną įgrūdo pirštus su paskutiniais spermos lašeliais. Buvo rūgštu, tai mane nustebino.

Vėl suvibravo telefonas, jis pažvelgė į ekraną ir susiraukė. 
-    Tu baigei? – paklausė.
-    Nespėjau. Man reikia daugiau laiko, - atsakiau.

Jis paguldė mane ant nugaros, pražergė kojas ir pradėjo bučiuoti mano putytę. Iš pradžių keli bučinukai ant lūpučių, keliskart liežuviu perbraukė ir prisiartino prie klitorio. Tikras genijus, pagalvojau, vos tik pajutusi malonius, po kūną lakstančius, šiurpuliukus. Jis tai labai greitai atliko – vėl suvibravo jo mobilusis ir pasibaigus vibracijai kartu baigiau ir aš. Iš tiesų, tai buvo tobula. Už tai norėjosi jam dar pačiulpti, bet jis pasakė, kad jam jau laikas dingti. Ką gi, buvo labai malonus susitikimas.

Štai kodėl man nepatinka žmonos – jos nieko nedaro. Galbūt kuri nors ir daro, bet tikrai ne didžioji dalis. Taip ir norisi paklausti, kodėl nenori būti gerai išdulkinta? Būtent dėl to man jos nepatinka; kvaišos praleidžia puikią galimybę būti gerai išdulkinta.

Žmonos vagia mano laiką. Iš tiesų norėčiau ilgiau pabūti su A., bet ta vibracija. Jis sako, kad mobilaus išjungti negali, po to bus jam dar blogiau. Taip ir norisi pakelti ragelį ir jos paklausti, ko tu nori? Vyras užsiėmęs, tvarko savo seksualinį gyvenimą, kurio tu neturi.

Man patinka vedę vyrai. Jie aistringi ir seksui yra pasiruošę. Noriu vedusio vyro. Noriu būti gerai padulkinta.

Aušra

 
fantazijos
Komentarai (19)
Ar gi gaila! Tegul jis tvarkosi jeigu žmona negali duoti tiek kiek jam reikia. Svarbiausia kad nesužinotų ir ligų neužteštų, kaip supratau sekas vyko be prezervatyvo, jau pirma klaida!
Istorija patiko. Bet labiau patiko riaušės komentaruose. Davatkinės užsikompleksave, perekšlės tiesiog užsiputojo :DDD
Beja jei ką ieškau panašios moters geram laikui. Jei domina rašykit mielosios ir pasinerkim į aistrą. Bučkis Jums :***
[email protected]
Kekšes nesupras ka reiškia visus kampus laikyt, vaika gimdyt, ir dar versla ant koju statyt, bet jai mūsų “vyrus” krušat praneškit, nes be jų geriau gyventumem nei su tokiais avinais kurie bybio kelnėse nenulaiko
O man patinka būti isdulkinta mano vyro...
teisingai pastebeta
MIELOS MOTERYS, VEDUSIOS YPAČ. Jūs užmigote ant lauro lapų, reikia atsipalaiduoti ir pasirūpinti ne tik savo makiažu bet ir vyru. Paprasčiausio dėmesio daugiau vienas kitam. Gėdyjatės nuogo kūno, šviesos, bijote ekspermentuoti payvairinti, .. Jūs būkite savo vyrams kekšės o jie jums prostitutai.. bile kas.. po tokių išsišėlimų nemastys niekas kairėn sukti. Nepalikit alkano vyro.. alkanos nmoters.. pamaloninkit viens kitą kuom tik galit nors ir rankdarbių pagalba. :)
todel ir sakau,kad geriau vedes vyras be isipareikojimu
Viskas cia teisingai,o kada eina i kaire vedes su vedusia va tada buna viskas 100prc
Vedes bet nemires.zmonos nevertina to kai turi vyra greta su staciu ryte.o va yra moteru.kuriom to reikia.gyvenimas trumpas.tad kodel nesuteikt malonumo vieni kitiem.kam to tikrai reikia.
O jei jai apie 40 o jam apie 47 kur tada dingsta moters norai
Gali but visi isvardinti varijantai ir dar labijau tiketinas, kad kai moteris yra uzsiemusi vaikeliu jam poreikis niekur nedingsta :)
O gal vyras nenori dulkinti savo zmonos??? Nes jis ja myli ir del to nenori elgtis kaip su KEKSE... O gal po gimdymo jam zmona nepatraukli.... Zmonos namie ne nagucius lakuojasi, kuri neturi naujagimio ta ne velnio nesupranta apie gyvenima...
Kad tik daugiau tokiu butu santuokos butu laimingesnes :)
Ieskai vedusio vyro , as visas tavo Klaipeda
[email protected]
Noriu vedusio vyro,nesi jis svelnesnis,aistringesnis,svaresnis nei issiskyre ar senberniai. Jei reiketu rinktis is dvieju vedusio ar nevedusio,tai SEXAS tik su VEDUSIU
Gal tu is tELSIU?
Kekšiu kekse. Sekmes. Tikiuosi nebusi laiminga.
Durna boba... idomu, kaip pati jaustusi po vaiku gimimo... kad tavo vyras nueitu sunkeliais idiote...
Noriu vedusio vyro [email protected]
Naujas komentaras