Nuolankusis

60aa02d43fb615626af1b9db1b5dc394.jpg
 
1 komentaras
Kai išėjęs iš dušo pamatai mane pasipuošusią juodai, supranti, kad visas esi mano. Kad tavo kūnas priklauso tik man. Kad tavo malonumas priklauso tik nuo manęs. Noriu, kad čia, kur stovi, atsistotum ant keturių.

Nuogas. Noriu glostyti tavo kūną botagėliu. Virpantį nuo nežinios. Lėtai per nugarą ir sėdmenis. Ypač sėdmenis. Atidžiai, bet taip, kad skambėtų ore tas aštrus odos prislietimas prie odos. Kad įkaistų tavo raumeninga sėdynė. Kad kiekvienas prisilietimas delnu būtų pats švelniausias. Noriu, kad visu kūnu jaustum, kad dabar viskas mano rankose, kad virpėtum iš jaudulio. Kad skausmas jaudintų, kad visos juslės įsitemptų laukdamos kito mano žingsnio. Kad absoliučiai paklustum ir net nekalbėtum nekalbinamas.

Noriu užrišti juostelę ant tavo sėklidžių ir kutenti jas plunksnomis. Tada bizūnėlio kutais. o tada... galiu užsižaidusi ir pliaukštelėti. Noriu, kad aikčiotum iš netikėtumo, kad tavo stambi varpa tik didėtų nuo įtampos plūstant kraujui į jos galvutę. Kad pirmus prejekuliato lašus godžiai nulaižytum man nuo pirštų.

 


Norėčiau paklupdyti ir surišti rankas už nugaros, o tada įsakyti žiūrėti, kaip žaidžiu su savim. Iš labai arti. Taip, kad matytum, girdėtum, užuostum, bet negalėtum paliesti. Pasiimčiau savo mažutį vibratorių ir stimuliuočiau tais stipriais virpesiais savo jautrų klitorį. Eičiau iki galo ir begėdiškai raityčiausi tavo akyse dejuodama iš pasitenkinimo. Patenkinta liepčiau tau gultis ant nugaros, apžergčiau tavo veidą keliais - kad vėl mano drėgnutė putytė būtų arti arti... ir užsiimčiau tavo kietu peniu su botagėliu ir plunksna. Ir švelniai, ir grubiau. Lėtai ir kankinančiai. Kol tvinkčiotų net neliečiamas, nuo karšto kraujo. Jei gražiai paprašytum, gal net leisčiau lyžtelti man tarp kojų...Jei būtumg eras, šiek tiek užtruktume. Naudočiausi tavo liežuviu, kaip kokiu įrankiu. Siūbuočiau ant jo, kol vėl pasitenkinsiu. Kad iš labai arti jaustum, kaip mane jaudini, kaip giliai veikia tavo miklus liežuvis. 

Tada aš įsitaisyčiau tau tarp kojų. Su lubrikantu ir kokiu mažučiu analiniu kaiščiu. Pradžiai. Lėtai ir švelniai. Vis paglostant penį, kad nepamirštum, jog tau uždrausta baigti.

Kai priprastum prie mažo kaiščio, čiupčiau kai ką didesnio. Strap-on. Pats susijaudinęs prašytum, kad tave išdulkinčiau. Kad patvarkyčiau tavo už pakaliuką su savo didžiuliu daiktu. Atsargiai ir dėmesingai, bet...su gyvuliška aistra. Su begėdišku geismu tiesiog imti ir padaryti savo. Priminti, kad priklausai tik man.

Norėčiau, kad tau skaudėtų. Iš malonumo. Kad vis dar prisimintum botago kirčius, kai įsitvėrusi tavo sėdmenų smaigstau gilyn savos tambiu strap on. Kad karštis kunkuliuotų tavo kūne. Kad nuo įtampos temtų akyse, nes tau neleidžiama baigti.

Aš neleidžiu. Noriu nukankinti tave iki galo.Greičiau? Giliau? Girdi, kaip tavo sunkios sėklidės vis pliaukšteli į mano lateksinį dildo? Noriu jas spustelėti delne. Tiesiog išgręžti... Vienas. Du. Trys... Atrodo, kad vis giliau. Be perspėjimo pliekiu delnu, dar stipriau nei ankščiau botagėliu, per tavo įsitempusį užpakaliuką. Glostau rausvą žymę ir įsijautusi kalu su dildo. Įsisiautėjusi čiumpu Tave už plaukų. Kad nepamirštum, kieno esi, kad pasiprašytum baigti.

Užsidegu dar karščiau, kai imi aimanuoti ir maldauti. Leidžiu. Stabtelėjusi nurišu raištelį nuo sėklidžių ir jas pamasažuoju, bet penio neliečiu. kad ir kaip didingai jis styro. Lėtai lėtai judu tavo užpakaliuke ir klausiu: “Ar labai nori baigti? Kur norėtum baigti?”

Monu

 

 
fantazijos
Komentarai (1)
Puiki istorija!
Naujas komentaras