Pagauk, jei gali

8204340.jpeg
 
Leidome vakarą kavinėje su jo draugais. Dainavo ne itin vykusi studentų grupė. Mirtinai nuobodžiavau. Nebežinodama, kaip liautis žiovauti nusprendžiau pakvailioti. Nuėjau į tualetą ir nusimoviau kelnaites. Grįžusi įkišau jas jam į kišenę. Jis akimirkai pasimetė, nustebo, bet apsidžiaugė – užsižiebė akyse toks velniškos liepsnelės. Taip ir mačiau, kad ėmė sukti galvą, kaip greičiau likti dviese.

Spirgėdama iš pasitenkinimo, tęsiau žaidimą. Atsisėdau šalia, paėmiau jo ranką ir uždėjau sau ant kelio. Įsitikinusi, kad niekas nemato, pamaži traukiau ją aukštyn, po savo pūstu sijonėliu, arčiau savo įkaitusio Veneros kalnelio. Žinau, kad jis puikiai jautė, kur baigiasi mano prisegamų kojinių nėriniai ir kaip pulsuoja karščiu mano įkaitusi putytė. Dar kartą įdėmiai apsižvalgiusi ryžausi patikrinti ir jo pietinį regioną, tačiau vos man uždėjus ranką ant jo šlaunies, jis mane sustabdė ir ėmė aiškinti draugams, kad mums jau laikas namo.  Aš tik gūžčiojau pečiais apsimesdama, kad nesuprantu, kas vyksta ir besąlygiškai pritariau.

Jis padėjo man apsivilkti paltą ir, kaip niekad tvirtai, paėmęs už rankos, tiesiog nutempė prie mašinos neištardamas nė žodžio. Gerai apšviestoje stovėjimo aikštelėje jis prispaudė mane prie galinių durelių ir aistringai pabučiavo delnais suėmęs veidą. Man užgniaužė kvapą ir prireikė laiko, kad atgaučiau žadą, o jis atidarė keleivio pusės dureles ir paskubino mane galvos mostu. Atsisėdau ir svarsčiau, kuris dabar valdo situaciją, nes jei mano triukas turėjo pažadinti jo aistrą, tai dabar aš buvau užvesta, kaip ugnies raudonumo F1 bolidas prie starto linijos pasaulio čempionate, startuojantis iš pirmos pozicijos.

Mūsų automobilis smagiai riedėjo naktinėmis gatvėmis, tyliai grojo mūsų mėgstama muzika, puikiai papildanti šviesų ir švieselių žaismą tamsoje. Jis tylėjo ir kartkartėmis reikšmingai mane nužvelgdamas, vis viršydavo leistiną greitį. Kaitau nuo jo žvilgsnio. Rodos, viskas buvo ryškiau, giliau, stipriau. Prie pirmo raudono šviesoforo jis uždėjo ranką man ant kelio. Maloni šiluma nubėgo per apatinę kūno dalį. Paglosčiau jam sprandą ir jis atlošė galvą iš pasitenkinimo. Mano viduje vėl suurzgė Ferrari‘o variklis...

Šiek tiek praskėčiau kojas, užsmaukiau sijoną aukščiau, kad jis matytų kojinių nėrinius, ir dešinę ranką įsikišau tarp kojų. Neturėjau jokių didelių planų, bet jautri oda pati sureagavo į nekaltus šiltų pirštų galiukų prisilietimus. Pati nustebau išgirdusi savo jausmingą atodūsį. Pagavau jo maloniai nustebusiais akis ir kaltai pakandau lūpą. Namus pasiekėme labai greitai. Žinojau, kad dabar atsiimsiu... Mikliai išsivadavau nuo saugos diržo, čiupau namų raktus ir sprukau, prieš trinktelint durimis, teištarusi: „Pagauk, jei gali...“

O jis gali... Laiptais užlėkiau kaip gazelė, bet iš susijaudinimo virpančiais pirštais rasti reikiamą raktą buvo daug sunkiau, nei tikėjausi. Gilūs atodūsiai išdavė, kad skubu ne aš viena ir priėjęs iš nugaros jis prisiglaudė, prikišęs man prie kaklo ausį, giliai įkvėpė ir tvirtais spustelėjo liemenį. Šiaip ne taip atrakinau duris ir išsprūdusi iš jo glėbio, puoliau vidun. Jis užrakino duris paskui save, o aš tespėjau atsisegti paltą. Jo rankos vėl apkabino man liemenį ir besibučiuojant jis įsigudrino nuvilkti man paltą. Atsitraukęs pakabino, nusivilko savąjį, aš ketinau nusimauti batus, bet jis mane sustabdė. Dar kartą stipriai pabučiavo ir liepė apsisukti.

Girdėjau, kaip žvangtelėjo jo diržo sagtis, kaip lėtai nuslydo žemyn užtrauktukas... Mano sijonas buvo grubiai užmauktas aukštyn, o kojas pati klusniai praskėčiau išriesdama užpakaliuką. Žinojau, kas laukia ir norėjau to ne mažiau, nei jis. Jaučiau, kaip jis plieninė erekcija braukia per mano drėgnas lūpytes. Kartą, du... „Prašau...“ – ištariau norėdama išvengti kankinimo ir, rodos, net girdėjau, kaip jis išsišiepė. Vienu taikliu duriu mano Brangiausiasis užpildė mano tvinksinčią vaginą.

Įsitvėręs į klubus dar kelis kartus lėtai beveik visai ištraukė ir sukišo vidun savo didelį, stangrų organą, kol galiausiai mano virpančių dejonių paskatintas suėmė mane už pečių ir ėmė dulkinti taip, kad aš vos laikiausi neįsirėžusi į sieną. Po poros minučių mano kojos jau nepakeliamai virpėjo ir antras, o gal ir trečias orgazmas spaudė viduje jo dievišką varpą. „Nebegaliu...“ – dusau iš malonumo. Jis gana ramiai metė: „Klaupkis!”

Klusniai atsiklaupiau prieš jį ir, suėmusi už varpos pagrindo, laižiau nuo jos savo sultis. Pagavau jo žvilgsnį, o jį pagavo aistra. Jis suėmė mane už sprando ir stumtelėjo ant savo erekcijos. Stengiausi paimti jį kuo giliau, judinau galvą aukštyn-žemyn, darbavausi liežuviu kiek įmanydama... Pritrūkusi oro atsitraukiau akimirkai ir ėmiau laižyti sėklides, bet pagavusi jo jaudinantį žvilgsnį supratau, kad neturėčiau stabčioti. Su dar didesniu entuziazmu kibau į darbą ir po kelių gilių atodūsių buvau apdovanota gausia, šiltos sėklos porcija. Iščiulpiau viską iki paskutinio lašo, kol jis pats švelniai mane atstūmė ir pasipuošęs patenkinta šypsena prisitraukė artyn. Vėl stipriai suėmė už liemens, prisispaudė visu kūnu ir pabučiavo į kaktą.

 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras