Paliesk mane!

1(22).jpg
 
1 komentaras
Momentas, lyg sustingęs sapne, užsitęsia ir užmerktomis akimis regiu Tave. Tavo nerealus artumas jaudina, nors iš tiesų esu viena. Tavo lengvas prisilietimas degina odą nutvelkdamas iki gelmių. Širdis ima plakti stipriau, karšti atodūsiai dažnėja. O aš tiesiog guliu, skęsdama prisiminimuose. Menu kiekvieną tavo krustelėjimą, kiekvieną prisilietimą, kiekvieną virpesį bėgantį mano kūnu, kai tu mane glamonėjai. Kaip kiekviena kūno ląstelė ėmė tavęs geisti tada, taip ir dabar.

Nebegaliu galvoti apie nieką kitą, tik tave, tavo kūną ir begalinį troškimą vėl tave pajausti. Man reikia tavęs. Mano vidus tavęs šaukiasi. Aš tavęs geidžiu. Taip stipriai, kad jaudina vien prisiminimai apie tai, kur keliavo tavo pirštai, lūpos… Pirštų galiukais vos juntamai braukiu sau per kaklą, krūtinę, krūtų tarpelį, tik nekaltai kliudydama krūtis. Per kūną bėga šiurpuliukai. Švelniai perbraukiu per spenelius. Prisimenu, kaip jie sustangrėdavo tarp tavo pirštų, kai delnais suėmęs krūtis su jomis žaisdavai. Dabar jie stangrūs nuo minčių apie tave.

Tavo rankos leisdavosi žemyn, ties pilvo apačia, kur man nepavykdavo paslėpti nė vieno virptelėjimo. Vėl, kartodama tavo judesius, išdegintus atmintyje, braukau pirštais sau per papilvę. Apsuku ratuką aplink bambą ir menu, kaip tu braudavaisi tarp mano šlaunų, kaip tvirtai braukdavai per jas delnais, kaip spustelėdavai užpakaliuką. Mano kūnas įkaito nuo geismo. Aš taip noriu daugiau…

Mano pojūčiai tokie aštrūs, lyg būtum šalia. Rodos, dar jaučiu tavo šiltą kvėpavimą ant savo įsielektrinusios odos. Guliu užmerktomis akimis ir žinau, kad nesapnuoju. Žinau, kad mintys pačios žadina prisiminimus ir žinau, kad pati joms atsiduodu. Lygiai kaip tada, ir dabar atsiduodu – praskečiu kojas, kad galėtum liesti mane visur. Tavo rankos juda žemyn ir jauti, kaip stipriai aš susijaudinusi. Mano lytinės lūpos pritvinkusios karšto kraujo ir sudrėkusios. Tavo pirštai lengvai slysta per jas ir, rodos, tik netyčia kliudo klitorį. Noriu, kad liestum mane, kad nesiliautum.

Guliu užmerktomis akimis, praskėstomis kojomis ir mano pirštai lengvai slidinėja ten, kur menu tavuosius. Kaista kūnas ir svaigsta galva. Žinau, kad tu manęs nebekankintum, kad tarp mano virpančių lūpyčių įbruktum pirštą. Paskui dar vieną. Žinau, kaip nutvelktų mane tas jausmas ir kaip tu pamažu imtum juos judinti pagarsindamas mano aimanas. Lygiai taip dabar darau pati ir pirštukai vis greičiau juda mano drėgnu tuneliuku.

Pamenu, kad taip žaisdamas imdavai mane bučiuoti. Tokia pojūčių lavina užgniauždavo man kvapą. Dabar tik kandžioju lūpas ir užuodžiu vien savo susijaudinimą, bet lygiai taip pat trokštu pajausti tavo tvirtą erekciją slystant tarp mano drėgnų lūpų. Kurių tik nori. Labai noriu.

Nugara savaime riečiasi pridėjus dar vieną pirštą ir prisiminus, kaip Tavo penis kliudydavo mano G-tašką. Aš tokia susijaudinusi… Jaučiu, kaip karščiu pulsuoja visas kūnas, kaip pulsuoja raumenys, kaip artėja orgazmas. Taip arti, kad nebegaliu, bet žinau, kad tu nesustotum, kad su pasimėgavimu toliau varytum mane iš proto, nors ir aimanuočiau, kad gana. Stabteliu akimirkai ir vėl stimuliuoju savo jautriausias vieteles. Galvoje sukasi kažkas malonaus, o atmintis žaidžia tavo atvaizdais. Jaučiu, kaip įsitempia raumenys, aikčioju nuo įtampos, bet iš paskutiniųjų nesiliauju. Žinau, kad tu nesiliautum. Raumenys vėl stipriai susitraukia, spusteliu klitorį ir suspaudžiu šlaunis. Mano kūną krečia velniškas orgazmas, o aš cypiu įsikandusi pagalvės.

Nurimus audringam orgazmui tysau lovoje lyg gerai išdulkinta ir bandau atgauti kvapą. Mano duslius atodūsius ir toliau lydi mintys apie Tave. Norėčiau, kad bent pirštais pajaustum, kaip gausiai aš sudrėkusi, kaip dar virpa mano raumenukai, kaip mielai dabar viduje pajausčiau tave lengvai įslystant. Deja, tuštumos niekas neužpildo ir tik begalinis ilgesys apglėbia mane.

Monu

 
fantazijos
Komentarai (1)
Na gana grazu......naturaliai grazu
Naujas komentaras