Papildomas malonumas

0011_16_0.gif
 
2 komentarai
Tikriausiai visiems pažįstamas naujų santykių jaudulys. Nesakyčiau, kad mano variantas visai šviežias, bet mes vis dar tyrinėjimo ir tų didžiųjų pastangų stadijoje. Visai neseniai įteikiau jai savo buto raktus, o užuominą, kad ne sutvarkyti kambarius ar pasirūpinti skalbiniais, o būtent pasidžiaugti manimi gali kada norinti, ji suprato puikiai.

Užtrukau darbe, todėl užtruko ir treniruotė, tačiau namo neskubėjau. Kol negavau iš jos pranešimo su nuotrauka. Tiksliau nuotraukos. Jos nuogos kojos mano lovoje. Be jokio teksto supratau, kad žinodama mano dienotvarkę ji užsuko į svečius. Savaime suprantama, ne kavos atsigerti – toks tokį pažįsta. Teko luktelti, kol nurimo į penį plūstelėjęs kraujas. Nusiunčiau jai savo torso atvaizdą veidrodyje ir nėriau į dušą. Kruopščiai nusiprausiau ir visų jėgų stengdamasis negalvoti apie jos dievišką kūną, bet kraujas toliau pulsavo žemiau juostos.

Nelemti raudoni šviesoforai ir dar begalė, rodos, tyčinių kliūčių. Vėl skambtelėjo telefonas. Meldžiausi senovės graikų malonumų dievams, kad tik ji turėtų kantrybės palaukti. Vėl nuotrauka. Tarp suspaustų šlaunų jos delneliu pridengta putytė. Ir labai aiškus komentaras: „Tuoj baigsiu.“ Nereikia ne minėti, kaip greitai užlėkiau laiptais, taip? Nors iš paskutiniųjų bandžiau nusiraminti, tačiau vos čiupus už durų rankenos širdis ėmė plakti kaip pašėlusi – durys buvo nerakintos. „Drąsuolė...“ – džiaugiausi ja mintimis ir kuo tyliausiai įsmukau vidun. Užrakinau duris, nusivilkau striukę, nusimoviau batus ir nutipenau link miegamojo vildamasis, kad dar per daug nepavėlavau.

Ji gulėjo mano lovoje pasipuošusi nėriniuotais apatiniais marškinėliais, pasisukusi ant šono, taip kad išriestas užpakaliukas vėl sužadino man erekciją, ir su ranka tarp kojų. Jos tylūs, orą virpinantys atodūsiai bylojo apie ką tik pasibaigusį orgazmą. Ji atsisuko į mane ir nieko nesakydama šypsojosi. Tylėjau iš aš paskubomis vaduodamasis iš drabužių. Kambario prieblandoje jos akys gundančiai žibėjo, o nuo gilių atodūsių dar besikilnojanti krūtinė taip ir kvietė pratęsti veiksmą.

Nepuoliau, kaip į gaisrą, nors ir degiau geismu. Tramdydamas žvėrį savyje, kuris pavertęs ją ant pilvo, be gailesčio dulkintų šitą trapią būtybę iki paskutinio atodūsio. Lėtai ėjau prie jos kojų. Glosčiau blauzdas, šlaunis ir užpakaliuką. Perpratusi mano užmojus ji atsigulė ant nugaros, o artėdamas prie jos šlaunų jaučiau, kaip stipriai mane svaigina jos moteriškas kūno kvapas. 

Vos uždėjęs rankas ant jos kelių pajutau pasipriešinimą. Tokį mergaitišką ir tik dar labiau jaudinantį. Paflirtavusi akimis ji lėtai praskėtė kojas. Delnu vis dar buvo prisidengusi putytę. Katiniška veido išraiška paprašiau leidimo pamatyti, ką slepia. Dar akimirką pasikuklinusi ji patraukė ranką.

Mažosios lytinės lūpos spindėjo šviežia drėgme ir jau būčiau nėręs stačia galva... Bet pamačiau jos rankoje gal didžiojo piršto didumo vibratorių. Į lovą jau buvome atsinešę daug dalykų, bet ne šitą. Aš lyg ir norėjau apie tai pasikalbėti, bet pagavusi mano sutrikusį žvilgsnį ji padėjo daikčiuką ant lovos, o mane rankomis prisitraukė karštam bučiniui. Jos miklus liežuvis pasakė viską: ir ką kaip manęs laukė, kaip nekantravo, kaip masturbavosi ir kaip stipriai baigė. Dūsavom abu pritrūkę oro, o aš ėmiau kaišioti pirštus tarp jos drėgnų lūpyčių. Dar labiau įsiaudrinusi jau pati nustūmė mano galvą žemyn. Eilinį kartą pasidžiaugiau pagaliau sutikęs moterį, kuri mane supranta.

Laižiau jos klitorį kaip išalkęs žvėriukas. Išties mėgavausi jos skoniu, jautrumu ir kiekvienu atodūsiu. Broviausi liežuviu kuo giliau, bet žinojau, kad ji nori daugiau. Du pirštai, trys... Ne. Čiupau ant lovos gulintį vibratoriuką ir akimirką pastudijavęs, kaip jis veikia, įjungiau. Neįprastas virpulys perbėgo mano kūnu. Pagavusi mano žvilgsnį ji žavingai šyptelėjo atleisdama neišmanymą ir pasikišo po užpakaliuku pagalvėlę, kad man būtų patogiau. Įkišau vibratorių  jai į makštį, bet tas mechaninis urzgimas mane erzino, todėl ilgai laižyti klitorio nepajėgiau. Nenorėdamas apleisti karštojo taško, suvilgęs jos pačios sultimis, pradėjau brukti tą mažutį vibratorių jai į išangę.

Iš pradžių ji neramiai sukruto, bet  vos mano lūpos grįžo prie jos klitorio, nusiramino ir atidavė mano valiai. Virpantį daikčiuką atsargiai baksnodamas brukau gilyn. Jaučiau, kad mano penis įsitempė nuo vaizdo, kad jos užpakaliuke kitas daiktas. Mano nuoširdų pasigėrėjimą greitai nutraukė jos stumtelėjimas klubais, kai, matyt, artėdama prie orgazmo, tikėjosi, jog darbuosiuosi aktyviau. Nenuvyliau. Po poros minučių intensyvių pastangų ji baigė įsitvėrusi man į plaukus ir traiškydama mano nosį į savo įkaitusią putytę. Laižiausi nuo lūpų jos syvus ir gėrėjausi savo darbu. Ištraukęs išjungiau vibratorių ir pasiūliau jai nulaižyti. Ji godžiai nulaižė savo sultis ir dusliu balsu tarp gilių atodūsių tarė: „Tu gi žinai, kad aš noriu daugiau...“

 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (2)
Matyt skanios
Kokios ten sultys iš šiknos :))))))
Naujas komentaras