Paskutinis atsiskaitymas

haley-lawrence-o0dD4HFJFWY-unsplash.jpg
 
1 komentaras
Ji vėl vėlavo. Niršau, kad nepaiso mano autoriteto. Tiesa, niekada per daug nepaisė. Nebuvo kaip kitos, kurios su tįstančia seile seka kiekvieną mano žodį

Visada sėdėdavo pirmoje eilėje, bet stebėdavo mane abejingu veidu arba tiesiog paišydavo sąsiuvinyje mano karikatūras erotiniais motyvais. Į klausimus atsakinėdavo trumpai ir nieko neklausinėdavo. Nuolat vėluodavo ir niekada neužsibūdavo.

Nesibeldusi įsiveržė į kabinetą. Pats nustebau, kaip šaltai laikausi. Na, bet juk laukiau. Laukiau studentės, kuri visą pusmetį mane slapta provokavusi, galiausiai pasiekė ribą. Prie kitų jos darbų negalėjau prikibti – viskas atlikta laiku ir gan gerai. Tačiau paskutinis darbas mane pritrenkė. Rašinio užduotį ji pritaikė savo paniekai man išdėstyti.

Teko pripažinti, kad tekstas išties literatūriškai stiprus, įtaigus ir sukrečiantis, tačiau nederamas. Jau vos pradėjęs skaityti supanikavau. Palengvėjo tik dėl to, kad rašyta buvo paskaitos metu, vadinasi, niekas kitas jo tiesiog negalėjo matyti. Skaičiau ir stebėjausi, kaip tiksliai ji apibūdina mano gestus, kaip sugaudyti žvilgsniai ir kaip sutirštintos, bandytos atspėti, mano emocijos. Ji rašo apie mane, kaip apie abstinencijos kamuojamą vyriškį, geidžiantį jaunų merginų. Net pats nedrįstu ginčytis, kas buvo tikra, o kas jos sugalvota. Jau įpusėjus tekstą mano kūnas reagavo, o stiprėjant jos pasišlykštėjimui, stiprėjo ir mano erekcija.

Jai atėjus vėl susijaudinau, todėl nuo stalo net nepakilau. Ji triukšmingai uždarė duris ir prisėdo pamėgtoje vietoje, abejingai numetusi savo kuprinę ant gretimo suolo. Tylėjau sukryžiavęs rankas ant krūtinės. Nieko nesakydama ji ėmė demonstratyviai lupti rankoje turėtą didelį bananą. Vėrėme vienas kitą žvilgsniais ir tylėjome. Ji pradėjo laižyti vaisių. Nenusukdama akių, o tik dar įdėmiau žiūrėdama ir šypsodamasi. Mano penis stangrėjo kiekvieną akimirką. O ji glamonėjo bananą taip, kaip begėdiškiausiose porno juostose tenkinamas penis.

Girdėjau, kaip tylioje auditorijoje girdisi ne tik jos seksualus čepsėjimas, bet ir mano padažnėjęs kvėpavimas. Panikavau. Jaučiau, kaip ji manim žaidžia. Atsistojau ir užrakinau duris iš vidaus. Pasidarė kiek ramiau, tačiau ji tik dar labiau įsismagino. Praskėtė kojas ir ėmė glostyti savo tarpkojį per kelnaites. Atsikrenkštęs grįžau prie savo stalo ir į jį atsirėmiau. Mus skyrė gal net mažiau nei pora metrų. Erekcija mano kelnėse jau buvo labiau nei akivaizdi.

Ji užsikėlė vieną koją ant kėdės ir, vis dar laižydama ir čiulpdama bananą, patraukė kelnaites į šoną. Mačiau jos mažutes, rausvas lytines lūpas, mačiau, kaip tarp jų blizga drėgmė. Net užuodžiau tą kvapą ir nuo jo svaigau. Ji kišo pirštus gilyn, o aš, lyg nekaltai, pasiglosčiau savo, kelnėse įkalintą penį. Ji mėgavosi mano kančia, kitaip nepasakysi.

„Nusirenk!“ – pasakiau garsiai, griežtu tonu ir nesulaukiau jokio pasipriešinimo. Ji tiesiog padėjo vaisių ant stalo ir, vis dar varstydama mane žvilgsniais, pradėjo sagstytis marškinukus. Prasegiau kelnes ir ištraukiau savo stambų, kraujo pritvinkusį penį. Ji laižėsi lūpas, o aš išsidrąsinau liesti save. Lėtai stimuliavau savo pasididžiavimą, o ji dar lėčiau nusirenginėjo. Jau savo iniciatyva ji atsistojo šalia savo vietos ir ant kėdės padėjo nusivilktus marškinius. Po akimirkos jos kojomis lėtai slydo sijonas. Irgi atsidūrė ant kedės. Ta ramybė, tvarkingumas... jei ne raudonis skruostuose, sakyčiau, kad ji nieko nejaučia.

„Viską!“ – pasakiau jau gal nebe taip įsakmiai, bet ji netruko įvykdyti. Liemenėlė ir kelnaitės irgi atgulė ant kėdės. Prieš mane stovėjo nuoga, jaunutė mergina ir varstė mane tokiu žvilgsniu, kad nepaisant to, jog man paklūsta, vis dar jaučiausi žeminamas. Jos pečius siekiantys plaukai, rausvos lūpos, baltutėlė oda, tamsūs speneliai ir siauras tamsių plaukų ruoželis tarp ilgų kojų. Rodos, nekalta būtybė, bet kažkuo velniška. Svarsčiau, kaip išlieti savo pyktį. Norėjau sukišti savo penį jai į burną ir gerai padulkinti, bet baiminausi, kad įkąs. Įsakiau jai atsiremti į gretimą stalą. Ji pasilenkė išriesdama putlius sėdmenis ir mano penis vėl krustelėjo.

Priėjęs dar stipriau užuodžiau jos kūno kvapą. Norėjosi ją glostyti, glamonėti, laižyti... Tačiau kartą delnu perbraukęs per sėdmenis, stipriai pliaukštelėjau. Ji gailiai aiktelėjo. „Skaičiuok!“ – pasakiau sukaupęs visą įniršį, tačiau susijaudinimas ėmė viršų ir mano valdingumas vis labiau blėso. „Vienas,“ – atsakė ji tyliai. Smūgis. „Du,“ – aiktelėjo dar gailiau. Stengiausi. Smūgis. „Trys,“ – rodos, jaučiau, kaip ji stengiasi susivaldyti, kaip pakanda lūpą, kad neverkšlentų. Užsivedžiau. „Keturi,“ – iškošė paskubomis. Smūgis. „Penki,“ – nuskambėjo kažkaip minkščiau. Smūgis. „Šeši,“ – nemačiau, bet įtariau, kad ji verkia.

Paglosčiau rausvą, degančią delno žymę ant jos baltos odos ir pakerėtas šilkinio odos švelnumo nuklydau pirštais prie jos lytinių lūpų. Užčiuopta drėgmė žaibu perbėgo per mano kūną. Laisva ranka turėjau nubraukti ant penio galiuko susikaupusį prejekuliatą. Tas lašas drėgmės gundė įsiskverbti į jos jauną putytę. Turėjau save sustabdyti. Smūgis. „Septyni,“ – aiktelėjo mergina. Pykau, kad jos geidžiu. Smūgis. „Aštuoni,“ – vėl verksmingai ištarė ir aš vėl norėjau ją glostyti. Ne. Smūgis. „Devyni,“ – išspaudė alsuodama nuo tikrai stipraus mano smūgio. Plakiau negailėdamas. Jaučiau, kad daugiau neištversiu. Perėmiau penį į nuo smūgių įkaitusią ranką ir atsipalaidavau. Po kelių akimirkų, galvute vis kliudant jos įraudusį užpakaliuką, baigiau ant savo paties delno žymės. Ji stovėjo ramiai, bet pastebėjau, kaip vis suspaudžia šlaunis – akivaizdu, kad malonu buvo ne tik man.

Paėmiau nuo kėdės jos kelnaites, nuvaliau savo spermą nuo jos sėdmenų ir padėjau ant stalo, jai prie veido. Norėjau, kad įsidėmėtų mano kvapą. Šiek tiek baiminausi, kai pamačiau ašaras jai ant skruostų, tačiau netrukus ji atsistojo ir vėl, tuo pačiu abejingu veidu pažvelgė į mane. Įraudusi, susitaršiusi, išniekinta, bet vis dar nepalaužiama. „Viskas?“- paklausė ji virpančiu balsu. „Viskas. Devyni,“ – pasakiau užsisegdamas kelnes ir nebežiūrėdamas į ją, - „Dešimt nebus dėl turinio. Pati supranti.“ Pravėriau langą ir įkvėpiau gaivaus oro.

Akies krašteliu mačiau, kaip ji vėl apsirengė tačiau kelnaites paliko ant stalo. Nieko nesakiau. Garsiai, giliai įkvėpusi, gailiu balsu atsisveikino: „Viso gero.“. Atsakiau jai tuo pačiu ir net neskubėjau prie durų – girdėjau, kaip pati atsirakino ir trinktelėjo durimis. Atsidusau. Nebereikėjo nieko vaidinti. Mano penis vis dar buvo pusiau stangrus, o ore tvyrantis sekso kvapas nešė gyslomis verdantį kraują. Jaučiausi gyvas, galingas ir stiprus. Ir šiek tiek sutrikęs. Suskubau rinktis daiktų ir keliauti namo.

Radau už valytuvo užkištą iš sąsiuvinio išplėštą lapelį su vienu iš tų piešinių, kur mano stambus, gyslotas penis beveik tokio pat ilgio kaip kojos. Po juo buvo telefono numeris ir žodžiai: „Taip, kaip ir tikėjausi.“ Mano kraujas užvirė ir plūstelėjo žemiau juostos. Įsidėjau lapelį į portfelį ir vos atsisėdęs atsisegiau kelnes. Ta mergina žaidė su manimi leisdama manyti, kad viską kontroliuoju aš. Deja... Vėl pasijaučiau įžeistas, bet tas įniršis pulsavo didžiule aistra.

Magnus
 

 
fantazijos
Komentarai (1)
Kazkoks nevykelis as buciau palaizes jai dregna putyte????????????
Naujas komentaras