Pertrauka

sex-love-life-2014-04-04-couple-in-bed-main.jpg
 
4 komentarai
Tik įėjusi į kambarį, ji puolė man į glėbį, apsivyniojo rankomis kaklą, ir įsisiurbė į lūpas. Įsitaisiusi man ant kelių, su tomis iš proto varančiomis tamprėmis, nežymiai judėdama bučiuojantis, ji pamažu kaitino mano kraują. Sportinė liemenėlė tik dar labiau išryškino jos putlias krūtis, ir, nedengdama pilvuko, leido gėrėtis dievišku liemeniu. Ji – tobulas moteriško grožio įsikūnijimas... Ypač dabar, ką tik iš sporto salės, dar po dušo drėgnais plaukais. „Atrodo, kad aš kažkam patinku...“ – krykštelėjo ji, entuziastingai pavizginusi užpakaliuku ant mano kelių.

Ji žiūrėjo man tiesiai į akis su tokia meile ir tokiu geiduliu, kad man tiesiog pašiurpo oda, ir širdis ėmė plakti stipriau. Netarusi nė žodžio, ji atsistojo priešais, įsitvėrė kėdės ranktūrių, leisdama man iš arčiau pasigėrėti iškirpte, ir lėtai, viliojančiai atsiklaupė tarp mano praskėstų kojų. Po akimirkos, nekantriai, agresyvokai ėmėsi mano kelnių diržo, ir jos, drauge su trumpikėmis, tuoj nuslydo mano kojomis žemyn.

Ji suėmė mano varpą ranka ir pažiūrėjo į mane: „Tu bent numanai, kaip tavo užsidegimas mane jaudina?“

Aš tik papurčiau galvą, išplėtęs akis iš nuostabos, kai ji pradėjo glamonėti mano varpą. Tiesiog oralinis seksas pas mus nebuvo itin dažnas svečias, o, tuo labiau, toks netikėtas. Ne labai man jo dabar ir reikėjo... Vien pamatęs ją tarpduryje užsinorėjau tuojau pat šokti į lovą ir, pamažu išrengęs, pasimėgauti tuo dievišku kūnu. Bet ji, akivaizdžiai, turėjo galvoje visai kitokį scenarijų, ir, nors mano meilės įnagis jau buvo tvirtas kaip akmuo, ji meiliai jį bučiavo, laižė ir stimuliavo pirštais, lyg patį svarbiausią dalyką pasaulyje. Kaskart, jai pažvelgus į mane tomis pasakiškomis akimis, mano širdis imdavo plakti stipriau. 

Jis sustojo, patraukė mano klubus arčiau kėdės krašto, ir švelniai apglėbė lūpomis mano styrančios varpos galvutę. Vėl pažvelgė į akis ir lėtai paėmė mane vis giliau. Taip giliai, kiek tik galėjo. Trumpam užlaikydama gerklėje, ir jau tik lyžtelėdama galvutę prieš pat man ištrūkstant.

„Mažute...“ – bandžiau perspėti ją, kad ilgai neištversiu.

„Ššš...“ – kuždėjo ji man šypsodamasi. - „Leisk man pasidžiaugti tavimi. Žinau, kad tau patinka. Man tik gėda, kad nedarau to dažniau.“

Ji vėl prarijo mano varpą. Lėtai ir gundančiai. Paskui, kiek greičiau, leido savo lūpoms keliauti pirmyn-atgal visu ilgiu. Ėjau iš proto ir mėgavausi neįtikėtinu malonumu. Patraukiau jos plaukus nuo veido, kad netrukdytų matyti to, ką dažniausiai tik įsivaizduodavau. Dabar jos ranka jau glostė sėklides ir stimuliavo mano pulsuojantį organą pakaitom su burna.

„Mažute...“ – sudejavau, artėjant palengvėjimui, kurio man taip desperatiškai reikėjo, ir kartu nekenčiau tos akimirkos, kuri nutrauks užsitęsusį malonumą.

Ji, nenutraukdama glamonių, ištiesė man delną, kaip ženklą, kad užsičiaupčiau. Nutilau. Mano kojos virpėjo, o pirštai, rodos, įsirėžė į kilimą. Įsitvėriau ranktūrių taip stipriai, kad rankos net balo. Iš visų jėgų stengiausi sulaikyti ejekuliaciją, koviausi su neišvengiama pabaiga, kad tik ilgiau užtruktų šitas nuostabus pojūtis visame kūne. Sėdmenų raumenys patys nevalingai susitraukė, lyg perspėdami. Dar truputį, dar ne. Ne...

„O, dieve...” – giliai atsidusau, kai visas kūnas sustingo nuo jos glamonių, akimirką iki sėklos išsiliejimo. Vėl bandžiau nustumti jos galvą toliau, bet ji pliaukštelėjo man per ranką, ir pažiūrėjo į akis tokiu žvilgsniu, jog kaip mat lioviausi priešintis.

Kartą, kai baigiau jos burnoje, bet ir tai per atsitiktinumą, ji neįsiuto, nors buvo aišku, kad jai labai nepatiko, ir kad geriau jau taip nenutiktų. Jokių reikalavimų, jokių grasinimų, tik prašymas, kurio, žinoma, laikiausi. Tik šįkart buvo kitaip...

„MAŽYTE!” – išrėkiau, kai, lyg žaibas,  nuo pat kaulų smegenų, per stuburą, per įsitempusias sėklides ir per pulsuojančią varpą išsiliejo mano karšta sėkla jai į burną. Pliūpsnis po pliūpsnio. Taip ir judėjau tarp jos lūpų, kol agoniškai nuostabus pasitenkinimo jausmas spazmais nutekėjo per kūną.

Ji išplėtė akis iš nuostabos, jos skruostai įdubo, kai pajutau, kad ji nuryja. Ryja! Priima mano esenciją į savo kūną, visiškai, be jokių kompromisų. Apsilaižė lūpas ir atsistojo. Pasilenkė, pabučiavo mane dar labai drėgnomis ir karštomis lūpomis, o aš mėgavausi pažįstamu, sūroku skoniu ant jos vingraus liežuvio.

Atsitraukė ir meiliai pasiteiravo: „Tu, turbūt, išbadėjęs? Visą dieną prie kompiuterio... Pagaminsiu tau ką nors.“ – bet dabar jau aš nenorėjau jos paleisti...

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (4)
Patinka moterys be kompleksų:)
Superr :)
Neegzistuojantis vartotojau, pabaigoje rase jog suru, o ne saldu :)
O siaip labai graziai, erotiskai parasyta. Viskas gan vaizdziai ir aiskiai isdestyta, nuosekli mintis. Puiku.
mmm... Saldu :)
Naujas komentaras