Po sijonu

161.jpg
 
4 komentarai
Šiltas vasaros vakaras pradėjus leistis saulei. Sėdėjau balkone su knyga rankose ir džiaugiausi tyla. Ją kartais sudrumsdavo sesers draugai, tačiau man jie nerūpėjo – troškau pasimėgauti vienatve. Sekėsi ne kaip. Duris pravėrė ir pasiteiravo, ar netrukdytų, jei parūkytų toks dailus vaikinas. Buvau mandagi. Jis užsirūkė. Atsirėmė į balkono kraštą ir mėgavosi. Žinoma, jis netrukdė, bet... skaityti nebegalėjau.

Pro knygos kraštą vogčiomis vis žvilgčiojau į jį. Griežti veido bruožai, neskustas smakras, valiūkiškai susivėlę plaukai ir mąsli veido išraiška. Stebėjau, kaip smilksta cigaretė tarp jo ilgų pirštų ir beveik liūdėjau, kad jis greit išeis. O jis neskubėjo. Atsistojo, atsirėmė nugara į grubią balkono sieną, sukryžiavo rankas ant krūtinės ir žiūrėjo tiesiai į mane. Kiek įmanydama stengiausi ignoruoti jo veriantį žvilgsnį, bet jaučiau, kaip kaista mano skruostai nuo tokio jo akiplėšiškumo.

Net virptelėjau, kai jis atsikrenkštė bandydamas nutraukti tylą. Aš susimuisčiau kėdėje ir tik tada supratau, kad raudonuoti turėjau jau gerokai prieš tai. Tiesiog vasara, karšta, todėl namie po ilgesne suknele apatinių dėvėti nesivarginu. Nebuvo nė vilties, kad jis nepastebėjo mano nudepiliuotos putytės, tačiau kaip mat susidrovėjusi nuleidau kojas ir laukiau, kada jis išeis. Neišėjo.

Nenutraukdamas intensyvaus akių kontakto jis priėjo arčiau, atsiklaupė priešais mane ir ėmė glostyti man kojas. Nuo čiurnų iki kelių. Nuo kelių link šlaunų. Įsikibau į suknelės kraštą ir ketinau priešintis, bet neatsilaikiau prieš jo švelnius prisilietimus ir veriantį žvilgsnį. Turėjau šaukti, išvyti jį ir aprėkti, bet... susijaudinau vos jį išvydusi. Jis lyg katinas glaustėsi man prie kojų, o aš kaitau iš vidaus. Uždėjęs rankas man ant kelių jis pabandė juos parskėsti, bet aš tik dar stipriau suspaudžiau ir pažiūrėjau į duris. Jis irgi žvilgtelėjo atgal, bet paskui pabučiavo mano kairį kelią, mirktelėjo akim ir aš pasidaviau. Patikėjau, kad jis teisus, kad niekas mūsų neužklups. Norėjau patikėti.

Jis bučiavo mano šlaunų vidų, o neskusto smakro šeriukai bėgo šiurpuliukais man per odą. Šiltos vyriškos rankos ir drėgnas liežuvis judėjo vis arčiau mano putlių lytinių lūpų. Jis, lyg erzindamas, stabtelėjo akimirką klausiamai žiūrėjo man į akis. Paslinkau dubenį arčiau kėdės krašto ir, čiupusi jį už plaukų, švelniai spustelėjau link centro. Jis puikiai suprato, ko aš noriu ir ėmė švelniai lyžčioti mano išorines lytines lūpas. Tai lėtai, tai greičiau ir arčiau klitorio, tai visai žemai, tai tarp jų, bet vos vos liesdamas... Ir vis žvilgtelėdamas man į akis.

Aš taip pat užsimaniau pažaisti. Pradėjau lėtai nuo viršaus sagstyti suknelės sagas. Vieną... antrą... trečią... Jis įdėmiai stebėjo kiekvieną mano judesį. Atvėrusi suknelę iki bambos praskėčiau ir ėmiau glostyti savo krūtis, sukioti spenelius tarp pirštų. Jo akys lyg padidėjo ir godžiai rijo kiekvieną mano geidulio išraišką. Tačiau tai jį sustabdė. Primindama praskėčiau viena ranka savo lytines lūpas ir jis puikiai suprato užuominą. Nėrę kaip ištroškęs gyvulys. Laižė tai intensyviai, gal net grubiai, tai visai atsargiai aplink klitorį.

Ištaikiusi momentą vėl spustelėjo jo veidą gilyn ir nepaleidau, kol nepradėjo čiulpti klitorio. Nagais atsargiai raižiau skalpą ir stengiausi sulaikyti pasitenkinimo aimanas. „Nesustok, nesustok...“ – kartojau mintyse, tačiau neišdrįsau ištarti nė žodžio. Jis nesustojo. O gal tiesiog negalėjo išsivaduoti iš mano gniaužtų. Galiausiai tie lyžčiojimai privedė mane prie orgazmo. Iš pradžių tik virpčiojo dubuo, o paskui jam teko prilaikyti mano šlaunis, kad jų nesuspausčiau skrodžiama to malonaus jausmo. Jis nesitraukė. Kovojo iki galo. Laižė tol, kol aprimau, kol vėl praskėčiau kojas ir ėmiau glostyti jam viršugalvį.

Tik pastebėjęs mano veide patenkintą šypseną jis atsitraukė. Vėl glostė kojas, o aš stengiausi nusiraminti. Vėl pabučiavo kelį. Vieną. Kitą. Atsistojo, pasitaisė kelnes, apsilaižė lūpas žiūrėdamas man į akis ir dingo tarpduryje. Net nesužinojau jo vardo, bet jau tikėjausi, kad dar pasimatysime.

 

Monu

 
fantazijos
Komentarai (4)
Jau tokia lempa išfantazuota nusivylusios namų šeimininkės jog net nejuokinga ????????????
Nuostabi moteris...nuostabus nuotykis....
Labai......
jaudinanti ystorija
Naujas komentaras