Raguotas

thefrosterotic.jpg
 
8 komentarai
Diena darbe buvo labai nemaloni. Negana to, kad vėlavo užsakymai, paaiškėjo, jog išplėštas vienas sandėlių, užsienio tiekėjai keičia sąlygas, sargas išeina iš darbo ir kažkas sugadino personalo mikrobangų krosnelę.

Viršininkas skraidė ant šluotos ir kaltino kiekvieną sutiktą. Nelaimė, kad kai atėjo mano eilė, tuo metu plikiausi arbatą ir netyčia jį apliejau. Sulaukęs grasinimo būti atleistas iš darbo, 17 valandą išėjau namo ir patekau į pusantros valandos kamštį, sukeltą maratono. Pagaliau atsidūręs prie savo buto durų vos nepamiršau, kad šįsyk reikia skambinti, ne rakinti. Iš širdies atsidusęs paspaudžiau skambutį. Gal minutę niekas nesiteikė atidaryti, kol pagaliau sušlepsėjo žingsniai ir durys atsivėrė.

- Vėluoji, - burbtelėjo susivėlęs, nesiskutęs vaikinas su cigarete dantyse ir nušiurusiu chalatu ant nuogo kūno.

Atsiprašomai gūžtelėjau. Vaikinas pasitraukė iš tarpdurio, prieš tai dar nukratęs pelenus ant kilimo. Dar kartą atsidusęs nusivaliau kojas, ir, paskui save uždarydamas duris, žengiau vidun. Bute jautėsi cigarečių dūmų kvapas, jo neužgožė net skanus aromatas iš virtuvės. Vaikinas, kurį taip vadinau dėl jauno amžiaus, ne išvaizdos, kuri jau buvo gana nudėvėta alkoholio, tabako ir bemiegių naktų, sėdėjo virtuvėje.

- Šiandien gavau atlyginimą, - pasigyrė. – Leidykla išpardavė antrą knygos tiražą.

- Sveikinu, - išsiblaškęs tariau, kilstelėdamas puodo dangtį. – Makaronai! Mmm. Na, o man šiandien...

- Man nerūpi, kaip tau sekėsi darbe. Jei dulkinu tavo žmoną, tai dar nereiškia, kad klausysiu ir likusių tavo bėdų.

Pirmą kartą per visą sumautą dieną pajutau malonų dilgtelėjimą papilvėje. Patylėjęs mostelėjau ranka į viryklę.

- Manau, įsidėsiu pavalgyti.

- Ne, - atšovė vyrukas. – Makaronai mano. Lygiai kaip ir tavo žmonos putytė.

Nurijau seilę. Po krūtine telkėsi jaudulio debesys.

- Markai? Mielasis, jau išvirė?

Iš kambario pasigirdo mano žmonos balsas, netrukus pasirodė ir ji pati – su dailiu rausvu chalatėliu, pasidažiusi, pasidariusi šukuoseną.

- Dėk, - pastūmė lėkštę vaikinas.

Stebėjau, kaip vikriai mano žmona aptarnauja tą vaikėzą. Taip vikriai, kaip niekada per 20 metų manęs.

- Dar padažo? Šakutės? Ar valgysi su šaukštu? Gal papjaustyti daržovių, kad nebūtų taip sausa?

Stovėjau net nenusiavęs batų, kvailai tebelaikydamas puodo dangtį rankoje, kai mano mylima žmona penėjo 25 metų piemenį taip, lyg jis būtų jos gyvenimo prasmė. Pajutau, kaip į kelnes įsirėmė erekcija.

- Gana, gana, prisėsk ir užkąsk pati.

- Baik tu, aš metu svorį.

- Brangute, per ateinančią valandą jo numesi tiek, kad ir naktipiečius galėsi suvalgyti.

Mano nuostabioji, gražioji, brangioji Mila sukikeno lyg keturiolikmetė mergaitė. Kurį laiką abu tyliai valgė. Tebestovėjau kur stovėjęs. Pagaliau abu padėjo stalo įrankius.

- Pirmyn? – paaugliškai sukikeno Markas.

- Po tavęs, brangusis, - tokia pačia maniera atsakė Mila.

Nusekiau abu čiulbuonėlius į miegamąjį, pakeliui nusispyriau batus ir nusimečiau švarką. Atlaisvinęs kaklaraištį uždariau kambario duris. Meilės paukšteliai rijo akimis kits kito adomo ir ievos kostiumus, chalatai gulėjo ant grindų. Nenorėdamas trukdyti prasidėjusiam intymumui, tyliai nuslinkau link fotelio.

- Leisk padėti, - pavymui tarstelėjo Markas. Atsisukęs pamačiau, kaip jis patraukė naktinį staliuką į šoną. Dabar vaizdo nuo fotelio iki lovos niekas neužstojo. – Kad geriau matytum, - prunkštelėjo. 

Nulydėjau jį akimis svarstydamas, kurio penis didesnis. Atmetęs plaukus Markas grįžo prie mano žmonos ir įsisiurbė jai į lūpas. Garsiai nurijau seilę. Sunkiai valdydamasis atsisėdau. Vienu bučiniu tas pienburnis neapsiribojo – suėmęs Milą už plaukų godžiai laižė jos pravirą burną tarsi liežuviu žymėdamas savo teritoriją. Paleidęs plaukus pasodino ją ant lovos ir praskėtė kojas.

- Noriu, kad liestum save man matant.

Tai juk taip intymu! Mila niekuomet to nedarė prie manęs aiškindama, jog tai maža kiekvienos moters paslaptis.

Dabar ji lyžtelėjo du pirštus ir tyliai aimanuodama ėmė trinti klitorį.

- Tavo lūpos, katyte, atrodo labai dulkintinos, - pastebėjo Markas.

Šitaip vulgariai apie mielas, dideles mano žmonos brangenybes! Taip mėgau daryti jai oralinį ir jausti šiltas drėgnas klostes, liečiančias man nosį... O jis – dulkinti! Taip gašliai…

- Noriu, kad išdulkintum mane, Markai, - suaimanavo Mila, rodomajam ir viduriniam pirštams nardant tarp lyties klosčių.

- Kaip kalę, - pasufleravo Markas, tingiai braukydamas ranka sau kotą.

- Kaip kalę, - paklusniai pakartojo Mila, tankiai alsuodama.

Atrodė, jog mano kelnėse tuoj rasis skylė, tuo metu Markas ėmė intensyviai masturbuotis.

- Nagi, kalbėk. Sakyk, ką nori, kad tau padaryčiau.

- Noriu tavo koto savyje, - sudejavo Mila. Tvarkingas plaukų kuodukas išsipešė, skruostai išraudo, krūtinė tankiai kilnojosi.

- Dar, - suurzgė Markas. Jo varpos galvutė tai pasirodydavo, tai dingdavo delne.

Galiausiai Mila neištvėrė ir stumtelėjo jį ant lovos atbulą, o pati sugavo jo kotą ir apžergusi pradėjo pašėlusiai jodyti. Mano kelnėse kilo gaisras, tad tiesiog atsisegiau jas ir išsitraukiau jo židinį. Drebančiom rankom sugraibęs lubrikantą ėmiau gesinti. Mila, jodama ant to dukart už mano didesnio, nesivaldydama šūkavo. Jos sėdmenys kilnojosi ir leidosi pliaukšėdamos į Marko šlaunis. Kažin ką būčiau atidavęs už liulančių krūtų vaizdą, bet ji man buvo atsukusi užpakalį, ko esu tevertas. Ši mintis taip mane užvedė, kad pajutau, jog tuoj baigsiu. Bet negalėjau, dar ne...

Markas savininkiškai pliaukštelėjo mano žmonai per užpakaliuką ir nukėlė ją nuo savęs. Stumtelėjęs ant lovos, pats atsistojo ant kelių ir įkišo varpą jai tarp krūtų. Mikliai susizgribusi, Mila suspaudė jas iš šonų. Stebėjau, kaip juda jo kūnas. Toks, kokio niekada neturėsiu, toks, kokį visada turės Milos meilužiai... Likus sekundei iki sėklos išsiveržimo, Markas vėl įsiskverbė vaginaliniu būdu ir pergalingai nuleido. Mila iškart pasislinko prie lovos krašto ir pražergė kojas. Dabar jau atėjo mano eilė veikti, vos valdydamasis pripuoliau prie savo žmonos ir ėmiau godžiai laižyti svetimo vyro spermą jai iš lyties. Tądien, gal dėl patirto streso darbe, ejakuliavau kaip niekada, atrodė, jog atsivėrė Dangaus vartai. Išsunktas sukniubau prie lovos krašto. Jaučiausi nusimetęs nuo pečių toninę naštą. Kai atsimerkiau, Markas jau buvo pasišalinęs ir nebeegzistavo, o Mila į mane žvelgė kaip niekada meiliai.

- Myliu tave, katinėli.

- Aš tave dar labiau, saule, - sušnibždėjau ir apkabinau.

Iki kito „cuckold“ karto.
Anonimas

 
fantazijos
Komentarai (8)
cia yra pizda seni, patiko
Įdomi situacija. Čia toks grubesnis atvejis aprašytas, su valdingumu. Bet visumoje - neeilinė ir tikrai ne kiekvienai porai tinkanti sekso rūšis. Šiaip - užskaitau :)
šlapios kelnės paliko perskaičius :D
Tiesiog nereali istorija, gal kiek skubota, bet pati mintis užvedanti stipriai.
Jaudinantis dalykas, galima ir daugiau tokių istorijų, tiesiog susijaudinom abu beskaitydami.
Na dėl putės išlaizymo, kai joje baigė kitas- čia jau pagal pomėgius, bet visa kita tikrai neblogai veža įsivaizduojant saviškę jojančią ant kito vyro didelio b...
Patinka. Daugiau tokių!
jaudina toks dalikas
Naujas komentaras