Sekso istorijos

istorijos-sekso.jpeg
 
Kiekvienas žmogus savo gyvenime turi didesnę ar mažesnę seksualinę patirtį, kuri visam laikui išlieka atmintyje, sukelia teigiamas arba neigiamas emocijas. Sekso istorijos neretai atsiranda pasitelkus erotines fantazijas, kuriose žmogus įsivaizduoja kaip mylisi su nepažįstamu žmogumi ar įžymybe, išduoda savo sutuoktinį, santykiauja su tos pačios lyties atstovu, užsiima grupiniu seksu, fetišu, vergove ir panašiai.

Sekso istorijų yra labai įvairių, jos priklauso nuo žmonių norų, pomėgių ir tarpusavio supratimo. Dažniausiai žmonės mėgsta pasigirti audringa patirtimi, kuomet jaučiamas gerokai stipresnis pasitenkinimas, nei mylintis ramiai ir tyliai. Dejonės, riksmai, grubesni prisilietimai dar labiau įaudrina abu partnerius, padeda atsipalaiduoti, išlaisvinti vidines aistras. Audringas ir triukšmingas seksas gali pakelti žmogaus savivertę.

Yra žmonių, kurie mėgsta ilgas ir švelnias glamones, bučinius, erogeninių zonų stimuliavimą liežuviu arba sekso žaisliukais. Šie žmonės mėgsta romantišką, jaukią ir tvarkingą aplinką, kurioje galėtų susilieti, tarsi, vienas kūnas. Dažniausiai santykiauja su antrąją puse, nenukrypdami „į kairę“.

Internete gausu įvairių straipsnių, kuriuose kalbama apie sekso istorijas, kurios nutinka kurorte, kelionėje, komandiruotėje, viešoje vietoje, draugų namuose ar kitoje svetimoje erdvėje. Tokio pobūdžio istorijos atskleidžia daugybę išdavysčių, trumpų romanų, vienos nakties nuotykių. Šie žmonės nenori rimtų santykių, jiems nusibodusi rutina, kasdieniai įsipareigojimai, pareigos, įsimintini sekso nuotykiai padeda užsimiršti, atsipalaiduoti, iškrėsti tokių dalykėlių, apie kuriuos galėdavo tik pafantazuoti. Aistrai užvaldžius kūną ir sielą belieka tik pasiduoti ir pasinerti į malonumų gelmes, kad bent akimirką galėtumėte pabūti laimingi. Svarbiausia mokėti išlaikyti paslaptį apie savo sekso istoriją, jeigu turite antrąją pusę, kuri jūsų laukia, o mintyse nuolatos galėsite nuklysti į audringus prisiminimus, kuomet ėjote iš proto skindami nuodėmės vaisius.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras