Slaptas draugas

man-reading-sexy-in-bed.jpg
 
Atsigavusi po paskutinių skyrybų nusprendžiau nešvaistyti laiko netinkamiems vyrams, susikoncentruoti į karjerą ir pagyventi dėl savęs. Užteko poros savaičių, kad pajusčiau vyriško artumo ir sekso trūkumą. Visgi nenorėjau pulti į pirmą pasitaikiusį glėbį, kad patenkinčiau savo poreikius. Ieškojau alternatyvų. Pirma mintis buvo vibratorius. Norėjau jo ir ankščiau, bet mano Ex būtų numiręs iš pavydo... todėl toks pirkinys atrodė kaip saldus kerštas.

Kelintą vakarą iš eilės žvalgydamasi internetinėje sekso prekių parduotuvėje pastebėjau pažinčių skiltį. „Patirk nuotykį!” - siūlė jie ir aš susigundžiau. Užsiregistravau. Puikiai žinojau, ko noriu, todėl nelaukiau, kol kas nors parašys, pati ėmiau peržiūrinėti vartotojų profilius.  Radau savo kriterijus atitinkantį vyrą ir parašiau jam žinutę. Netrukus pradėjome susirašinėti. Nuo mandagių klausimų pamažu perėjome prie intymesnių temų. Greitai užsimezgė ryšys, atsirado pasitikėjimas ir mūsų pokalbiai tapo itin erotiški. Jis tapo mano gyvenimo dalimi.

Toks neįpareigojantis bendravimas pamažu griovė sienas ir aš buvau vis atviresnė. Ne tik jam, bet ir naujiems pojūčiams. Jis  buvo pirmasis mano partneris seksui telefonu (ir raštu, ir žodžiu). Buvo pirmas, kurį stebėdama masturbavausi prieš kamerą. Mano apatinių stalčiuje atsirado ne tik pora vibratorių, bet ir keletas kitų žaisliukų. Kartais jis nurodinėdavo man, ką daryti, kartais aš jam, kartais tiesiog pasitenkindavome vienas prieš kitą ar bent kalbėdavomės apie savo slapčiausias fantazijas.

Vieną jaukų vakarą, po greitos masturbacijos, pradėjome kalbėtis apie studijų laikus. Jis ilgai dvejojo, bet galiausiai pasipasakojo, kad vogdavo dėvėtas merginų kelnaites. Man pasidarė labai smalsu. Pasak jo, įsisunkęs makšties kvapas jį labai jaudindavo masturbuojantis. Baigdamas užsiminė, kad norėtų pauostyti mano kelnaites. Buvo kiek nemalonu galvojant apie nešvarių skalbinių krūvą, bet stengiausi jo neteisti. Pažadėjau apie tai pagalvoti.

Galvojau kelias dienas, kol galiausiai specialiai įsigijau dailiai nėriniuotas kelnaites. Kruopščiai išskalbiau jas rankomis ir jau kitą dieną dėvėjau namuose. Jaudino mintis, kad jos atiteks jam, kad jis jas lies, kad uostys... Jaučiau, kad drėkstu ir nuo to buvo tik dar maloniau. Vakare prisipažinau jam, kad turiu siurprizą. Jis kaip mat susijaudino. Masturbuodamasi pasistengiau, kad jos gerai įsisunktų mano kūno skysčiais. Kai abu baigėme, jam matant, įdėjau kelnaites į specialų, neperšlampantį voką , o ryte išsiunčiau paštu.

Jaudino jau vien mintis, kad jis uostys mano kelnaites ir naudos jas masturbacijai. Vieną vakarą pasižaidusi pati nusimoviau kelnaites ir pauosčiau. Nieko neįprasto, mano kvapas, tačiau dabar išties jaudino galvojant apie jį. Po poros dienų jis man pranešė, kad siuntinį gavo. Virpėjau iš nekantrumo. Sutarėme, kad atidarys vakarinio video pokalbio metu. Galvojau, kad išprotėsiu laukdama darbo dienos pabaigos.

Grįžusi namo iki sutarto laiko spėjau ne tik pavakarieniauti, bet ir pagulėti vonioje. Šiek tiek pasižaidžiau norėdama nuslopinti įtampą, tačiau tik dar labiau įsiaudrinau. Kai jis pagaliau prisijungė, aš jau gulėjau ant lovos savo nuogą, šiltą kūną susisupusi į minkštą chalatą. Jis dėvėjo tamsiai mėlynus apatinius, o penis juose jau formavo palapinę. Drėkau nuo minties, kaip stipriai jis susijaudinęs.

„Nusimauk apatinius, noriu viską matyti,“ – paprašiau sukaupusi jėgas ir greitai pamačiau, jau pamėgtą, jo gražuolį penį. Praskėčiau kojas taip, kad ir jis matytų, kaip stipriai esu susijaudinusi. Kad galėtų stebėti mano kruopščiai nudepiliuotą putytę, minkštas, putlias lūpytes, kurios vis labiau rausta iš susijaudinimo.

Atplėšęs voką jis niekur neskubėjo. Įkvėpė voke susikaupusio aromato ir numykė su pasitenkinimu. Mano kūną vėl perbėgo šiurpuliukai. Kai jo pirštai nėrė į voką, aš savuosius įbrukau tarp drėgnų lytinių lūpų. Jo patenkinta veido išraiška sukėlė man didžiausią malonumą. Stebėjau, kaip jis jas apžiūrinėja. Girdėjau, kaip giliai įkvėpė ir atsiduso iš pasitenkinimo. Pirštais sukau ratus aplink klitorį ir jaučiau, kaip dažnėja mano kvėpavimas. Kai kita ranka jis ėmė stimuliuoti savo penį, pamačiau, kad galvutė jau gražiausiai sudrėkusi. Jaučiau, kad abu greitai baigsim.

Jo primityvūs, vyriški atodūsiai jaudino mane, kaip niekada ankščiau, matant, kaip aistringai jis mėgaujasi mano dovana. Jaučiausi lyg būčiau jo valdovė, karalienė, deivė... Jaučiau, kaip pati leidžiu skardžias aimanas pirštams vis stipriau atakuojant mano jautriąją vietelę. Mačiau, kad ir jis jau tuoj baigs. Norėjau baigti kartu. Jau tuoj... Įsitempęs kėdėje jis baigdamas apsitaškė krūtinę. Čiupęs mano kelnaites jomis nusivalė ir vėl įdėjo į tą patį voką. Mano orgazmas nebuvo toks akivaizdžiai stiprus, bet raumenukai dar kurį laiką tvinkčiojo prašydami daugiau.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras