„Taip, Valdove!”

dominant-man-and-woman.jpg
 
2 komentarai
Graži, sportiška, sėkminga ir jau gerokai perkopusi 30. Tie vyrai, kurie man patinka, susiranda jaunesnes, o tie, kuriems patinku aš... Savigarba neleidžia atsiduoti į bet kokio vyro rankas, tačiau savimeilė stumia į aistros glėbį – nesinori atsisakyti žemiškų malonumų vien todėl, kad esu vieniša.

Jis – visuomenės gerbiamas vyras, šeimos galva, pavyzdys... ir mano ištvirkėlis valdovas. Gan dažni vizitai į sostinę tapo pačiu patogiausiu būdų tvarkyti mūsų reikalus. Nesikėsinu į jo širdį ar gyvenimą, man rūpi tik slapčiausios jo sielos kertelės ir mudviejų erotiškas pasaulėlis. Nors dažniau susirašome elektroniniais laiškais, kartais užtenka kelių netikėtų žinučių su mums vieniems suprantamomis užuominomis ir visa diena nušvinta. Tiesiog užsiplieskia karščiu. Tada jaučiuosi seksuali, geidžiama ir stipri.

Kaip įprasta, likus kelioms dienoms iki susitikimo gaunu laišką su šiek tiek aistros, romantikos ir aiškiais nurodymais. Žinau, kada turiu jo laukti, kaip pasiruošti, kaip pasipuošti ir ko galiu tikėtis. Kūnas kaista vien nuo dalykų dėliojimo galvoje, nuo planavimo, ką turėsiu daryti, tad laukiu nekantriai, o užmiegu tik pasimasturbavusi ir galvodama apie jį.

Sutartai dienai atėjus jau galėčiau būti rami, tačiau kraujas verda, begėdiška šypsena bėgioja lūpomis. Dėliojuosi daiktus, uždegu žvakes ir šimtas pirmą kartą staipausi prieš veidrodį, kad įsitikinčiau, jog atrodau tobulai. Kuo mažiau laiko lieka, tuo labiau jaudinuosi. Skaičiuoju minutes. Jis vėluoja. 5, 10, 15 minučių... Nekantrauju, imu jaudintis, gal kas nutiko ir staiga žaibu trenkia durų skambutis.

Jis nesiteisina. Pulčiau ant kaklo, tačiau susilaikau. Įsileidžiu, paimu vėsa dvelkiantį paltą ir vogčiomis, priglaudusi prie krūtinės, geriu jo kvepalų aromatą. Pakabinu, kol jis maunasi batus. Vos įžengęs į kambarį pagiria, kad puikiai susitvarkiau, o aš nuraustu žvakių šviesoje ir tyliai atsidūstu, kai jis čiumpa mane į savo vyrišką glėbį. Mėgaujuosi jo artumu. Net per drabužius jaučiu jo kūno linkius ir tirpstu iš malonumo, o dar labiau jaudina, kai jis akivaizdžiai geria mano kūno kvapą.

Jo rankos slysta žemyn, tvirtai spusteli liemenį ir spausdamas mano dubenį prie savojo, stipriai sugniaužia delnuose užpakaliuko apvalumus. Man tiesiog užgniaužia kvapą ir vos laikausi aukštakulniuose ant virpančių kojų. Jis bučiuoja man kaklą ir juda žemyn: pečiai, raktikauliai, krūtinė... Jo delnai, rodos, ir sukurti mano krūtims, o spenelius jis glamonėja, lyg tai būtų vyšnia ant pyragaičio. Man, žinoma, labai patinka, tad aimanuoju ir to neslepiu – noriu, kad jis žinotų, kaip laukiau, kaip jaudinausi ir kaip dabar degu.

Ištaikęs tobulą akimirką, kai mano kūną apima geismas ir smegenys reikalauja to paties, jis tvirčiau suima man už plaukų. Šiek tiek atlošia galvą ir kužda į ausį: „Tu žinai, ko aš noriu...“ Žinau, kuo puikiausiai, bet dar šiek tiek pasilaužau, pavaidinu naivią, o jis su tuo pačiu pamatuotu grubumu stumia mane klauptis priešais jį. Paklūstu ir širdis ima stipriau plakti, kai jis lėtai atsisega diržo sagtį, kai atitraukia užtrauktuką, kai nusismaukia kelnes, o man prieš akis strykteli tvirta erekcija.

Apsilaižau lūpas žiūrėdama jam į akis. Tada pačiulpiu vieną pirštą ir drėgnu galiuku braukiu per galvutę. Jis garsiai kvėpuoja ir akimis ragina mane elgtis drąsiau. Paglostau penį pirštais, delnu, o galiausiai suimu už pagrindo ir imuosi savo rolės. Šįvakar dėviu ne tik seksualius apatinius, prisegamas kojines ir aukštakulnius, bet ir ultra trumpą languotą sijonėlį. Tokį trumpą, kad nė nekeliant matosi mano užpakaliuko apvalumai. Šįvakar aš naivi kaip mokinukė.

Tariamai nepatyrusia ranka laikau jo tvirtą penį ir lyžčioju kaip mėgstamiausius ledus: lėtai ir su pasimėgavimu. Jis garsiai kvėpuoja ir nevalingai stumia į priekį klubus, kad paimčiau giliau. Paimu. Iš pradžių atsargiai, lėtai, o paskui vis giliau. Išties, taip giliai, kaip dar nebuvau paėmusi. Jaudina kiekvienas jo gilus atodūsis, tad stengiuosi atsipalaiduoti, nors drėgsta akys ir ašaros ima riedėti per skuostus. Jis stumteli klubus į priekį ir dūstu. Laikausi, kiek galiu ir atsitraukiu. Tarp jo tvirtos erekcijos ir mano burnos tysta seilės. Stengiuosi nusivalyti, bet jis mane giria ir jaučiuosi seksuali. Labai labai negera mergaitė. Jo mergaitė. Vėl pati susigrūdu penį į gerklę, tik šįkart, kai jau imu dusti, jis mane sulaiko.

Pasipriešinu ir paleidžia, tačiau nesidžiaugia nepaklusnumu – suima už plaukų ir primena, kas čia vadovauja. Atsiprašau. Jis liepia man keturiomis eiti per kambarį prie lovos, o pats nusirenginėja. Girdžiu, kaip jo daržo sagtis atsimuša į grindis. Norisi dar labiau kraipyti užpakaliuką, nes jaučiu, kad jis dabar mane stebi. Liečia savo seilėtą penį ir žiūri į mane.

Kai tik stabteliu prie lovos, jis prieina ir atsisėda ant lovos krašto. Liepia man atsistoti, nusimauti kelnaites, paklausia, kas čia vadovauja. Atsakau, kad jis. Liepia pakartoti. Pakartoju. Jaučiuosi nusikaltusi, bet matau jo žaismingą šypseną ir nors ne baisu. Visgi jis nusiteikęs rimtai. Liepia man gultis jam ant kelių. Nedvejoju. Įsitaisau ir jaučiu jo karštą erekciją ties šonu. Netrukdo. Kaitina. Užsigalvoju, o jis kaip mat mane pažadina: staigiai pliaukšteli per nuogus sėdmenis. Jaučiu kaip dega rankos žymė. Dega. Jis švelniai paglosto... ir vėl pliekia. Vėl paglosto ir ... dar!.. dar!

Kai mano begėdiškos aimanos tampa bejėgiškomis, jis liepia man atsistoti, įsiremti į komodą ir praskėsti kojas. Vėl paglosto man sėdmenis ir be jokių preliudijų, nusitaikęs, vienu ypu sugrūdžia man savo tvirtą erekciją. Akys veržiasi iš orbitų, balsas stringa gerklėje, o pirštai pabalą įsikibus į medinį paviršių. “Kvėpuok, kvėpuok…” – pirmena jis ir aš pamažu atsipalaiduoju, kai jis lėtai, bet itin giliai neria į mano drėgną putytę. Ilgainiui apsiprantu ir imu meiliai dūsauti švelniai kartodama jo vardą, tačiau jis atlaužia man rankas ir suėmęs už riešų dulkina iš visų jėgų. Vos laikausi ant kojų, galva svaista nuo malonumo, o jis vis smaigsto ir smaigsto…

Pajuntu tik šiltą srovelę ant nugaros, kai jis pirmykščiu gerkliniu garsu praneša, jog baigė. Baigiau ir aš daugybę kartų. Nejudu kol jis nuvalo savo sėklą nuo mano kūno, o tada abu krentam į lovą ir stengiamės atgauti kvapą. Jau nekantrauju išgirsti, kad jam patiko, nes kūnas visais įmanomais būdais rodo būtent taip.

Monu

 
fantazijos
Komentarai (2)
Dar viena puiki erotiska uzdeganti istorija is Monu. Aciu.
grazu..
Naujas komentaras