10 būdų padidinti lytinį potraukį

pora-592573b9a14c7.jpg
 
1 komentaras
Jei jaučiate, kad jūsų lytinis potraukis sumažėjo, išeitis tikrai yra. Pabandykite vadovautis žemiau esančiais patarimais - jie gali sugrąžinti jums seksualinį džiaugsmą.

Gerinkite kraujotaką

Kai kraujagyslės yra užsikimšusios, praradusios elastingumą ir susiaurėjusios, nieko keisto, kad ir lytinis potraukis tampa mažesnis. Pagerinti kraujotaką padės juodieji pipirai, apelsinai arba imbiero šaknis.

Valgykite daugiau žalių daržovių

Žalios daržovės saugo nuo parazitų ir mikrobų, o taip pat, tikėtina, kad nereikės naudoti lubrikanto – moteris, kuri suvalgo pakankamai žalių daržovių, sudrėksta labiau. Netikite? Išbandykite!

Vartokite B grupės vitaminus

B grupės vitaminų kiekis turi ženklią įtaką lytinių organų funkcijai. Vitamino B trūkumas gali sukelti mieguistumą ir nuovargį, o tai reiškia, kad lytinis potraukis bus tikrai mažesnis. Taip pat pakankamas B grupės vitaminų kiekis slopina nerimą, o tai, reikia sutikti, lytiniams santykiams taip pat svarbu. Vitamino B gausu piene, žuvyje, kiaušiniuose.

Užtikrinkite, kad gaunate pakankamą Omega-3 riebalų rūgščių kiekį

Omega-3 riebalų rūgščių yra riebioje žuvyje, pavyzdžiui, lašišoje, sėmenyse ir graikiškuose riešutuose.

Omega-3 riebalų rūgštys padeda reguliuoti hormonus, gerina kraujotaką, didina dopamino kiekį smegenyse, ir tai didina seksualinį susijaudinimą bei užtikrina stipresnius pojūčius sekso metu.

Valgykite žemės riešutus

Žinoma, jei nesate jiems alergiški. Žemės riešutuose gausu L-arginino, kuris gerina kraujo tekėjimą į lytinius organus. Tyrimai rodo, kad L-argininas padeda kovoti su lytine disfunkcija.

Valgykite braziliškas bartoletijas

Jose gausu seleno, kuris turi įtakos spermatozoidų gamybai. Pakankamas seleno kiekis gerina vaisingumą ir apsaugo spermatozoidus nuo DNR pažeidimo.

Gaukite pakankamą vitamino C kiekį

Vitamino C per dieną reikia suvartoti gana nemažai (mažiausiai 60 g per parą, o rūkantiems žmonėms – dar daugiau). Vitaminas C stiprina kraujagyslių sieneles ir užtikrina efektyvų kraujo tekėjimą.

Valgykite arbūzą

Valgykite arbūzą bent jau sezono metu – jame gausu arginino, kuris užtikrina gerą kraujotaką.

Meskite rūkyti

Rūkymas yra vienas didžiausių kraujagyslių priešų. Rūkančių žmonių kraujagyslės siaurėja, o tai, žinoma, turi įtakos kraujotakai. Dažnai lytine disfunkcija besiskundžiantys žmonės yra rūkantys, taigi...

Vartokite pakankamai cinko

Cinkas itin svarbus prostatos sveikatai, testosterono lygiui ir sveikiems spermatozoidams. Jo gausu piene, spanguolėse, juoduosiuose serbentuose, jautienoje, avižų kruopose, daigintuose grūduose ir moliūgų sėklose.

 
fantazijos
Komentarai (1)
11. Atsisakykite pornografijos, o moterys romantinių knygų.
12. Nustokite masturbuotis.
Dėl stimuliacijos stokos sukils lytinis potraukis.
13. Kontracepcija žaloja lytini potraukį.
Naujas komentaras