Įdomūs faktai ir mitai apie spermą

image(5).jpg
 
Ar žinojote, kad spermoje yra nemažai baltymų ir vitaminų? Žinoma, jos kaip vitaminų vartoti nederėtų, tačiau yra be galo įdomių faktų, susijusių su sperma, kuriuos žinoti tikrai įdomu!

Sperma dantims

Sėkloje yra ne tik sperma, bet taip pat ir vitaminų, tokių kaip cinkas ir kalcis, kurie stiprina dantis. Žinoma, turbūt verta ir toliau naudoti dantų pastą. Ir nors sėkloje yra vitaminų, jų koncentracijos nepakanka matomam efektui.

Sperma ir veido oda

Ar girdėjote mitą apie spermos naudą odai? Sveika ir subalansuota mityba kūną tikrai papildo vitaminais ir mineralais, taip pat baltymais, bet spermos nauda odai vis dar neaiški. Tiesą pasakius, spermos naudojimas veido odai gali ją sudirginti ir tokiu būdu netgi gali plisti LPL.

Buvo naudojama kaip... nematomas rašalas

Pasirodo, sėkla buvo naudojama keistiems dalykams. Per Pirmąjį Pasaulinį karą, britų slaptoji žvalgyba atrado, kad sėkla gali būti naudojama kaip nematomas rašalas. Įdomu tai, kad jų moto buvo „Kiekvienas vyras turi savo nuosavą rašiklį!“. Gudru.

Spermoje galite gaminti maistą

Išleista knyga, kuri paremta receptais, naudojant spermą. Joje rasite airiškos kavos receptą su papildoma grietinėle... Pasak Kolumbijos universiteto, tam, kad gautumėte pakankamą kiekį baltymų kasdien, turėtumėte išgerti ne vieną litrą spermos, tad ar tikrai verta joje gaminti?

Su sperma galite gesinti gaisrą

Kas galėjo pagalvoti, kas sperma gesinti gaisrą sveikiau, nei dabartiniais gesintuvais? Tiksliau, žuvų sperma. Anksčiau atlikti tyrimai Turno Politechnikos universitete atskleidė, jog žuvų spermos DNR nedega ugnyje.

Ar žinojote, kad spermos skonį ir kokybę gerina:

  • Vaisių sultys ir švieži vaisiai. Tinkamiausi – kiviai, mangai, persikai.
  • Jogurtas.
  • Daržovės. Tinkamiausios – pomidorai, agurkai, baklažanai.
  • Jūrų gėrybės. Tinka pačios įvairiausios. Visi jūriniai produktai – ne tik yra sveiki visam organizmui, bet ir pagerina spermos kokybę.

O ar žinote, kad...

  • Riebus, gausus aliejaus ar sviesto maistas suteikia spermai kartų skonį.
  • Riebi mėsa taip pat nėra geras pasirinkimas, jei norite, kad jūsų sperma būtų sveika. Pageidautina rinktis liesą mėsą – tinka vištiena ir kiti paukštienos gaminiai.
  • Česnakas ir svogūnas taip pat kenkia spermos skoniui. Nuo jo ji kartėja, suteikia nemalonius pojūčius.
  • Alkoholis, stipri kava, nikotinas, cigaretės - prieš minetą patartina vengti stiprios kavos ir kitų išvardytų produktų – nuo jų prastėja spermos kokybė.
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras