Impotencija – nestovi, kai reikia

pexels-photo-897817.jpeg
 
7 komentarai
Vakarienė buvo pasakiškai skani, jūs pradėjote bučiuotis, jos kvepalai gundė ir preliudija susuko jums galvas, tačiau kai atėjo laikas parodyti jai ką sugebate, viskas... baigėsi.

Kiekvienas vyras nors kartą gyvenime susiduria su situacija, kai jam tenka pripažinti, jog jį ištiko šis tas netikėto. Impotencija - sudėtinga problema. Būtent dėl jos vyrų savigarba būna labiausiai pažeidžiama.

Impotencija

Impotencija - vyro negebėjimas patirti erekciją arba išlaikyti ją pakankamai ilgai, kad spėtų atlikti lytinį aktą. Tai labai dažna problema, kuri kamuoja daugelį vyrų visame pasaulyje. Sulaukę 40 metų vyrai dažniausiai jau būna patyrę problemų su erekcija.

Jei tai nutinka kartą, geriausia būtų jį tiesiog užmiršti. Neverta nerimauti dėl to, ką kelis kartus per gyvenimą patiria visi vyrai. Problema iškyla tada, kai šis negalavimas pradeda kartotis reguliariai. Dažniausiai tai nutinka vidutinio amžiaus ir vyresniems vyrams. Paprastai su impotencija susiduria vyrai, sulaukę 60-ies metų, tačiau gera žinia ta, kad nepriklausomai nuo amžiaus, dauguma vyrų gali būti sėkmingai gydomi.

Disfunkcijos priežastis

Impotencija atsiranda dėl įvairių priežasčių. Kaip ir dėl bet kokios ligos, taip ir dėl impotencijos, kuri pasireiškia reguliariai, reikia kreiptis į gydytoją. Gydytojas galės nustatyti tikslią diagnozę.

Yra dvi pagrindinės priežastys, dėl kurių atsiranda impotencija:

 • Efektas, kuris kyla dėl ligų arba vaistų – fizinis negalavimas.
 • Psichologinės problemos.

Nustatyta, kad apie 50% vyrų, sergančių diabetu, turi erekcijos disfunkciją. Diabetu sergantys vyrai turėtų saugotis diabetinės neuropatijos – kai sutrinka kraujotaka bei nervų sistema žemutinėje kūno dalyje.

Šlapimo pūslės sutrikimai taip pat glaudžiai siejami su erekcijos disfunkcija, problemų gali sukelti ir Parkinsono liga. Vyrai, kurie patyrė širdies smūgį arba yra priklausomi nuo alkoholio tai pat priklauso padidintos rizikos grupei, kadangi būna pažeidžiamos jų sėklidės bei mažėja testosterono kiekis organizme.

Amžius – svarbiausias erekcijos disfunkcijos faktorius, kuris glaudžiai susijęs su vyriško hormono sumažėjimu organizme. Chroniškas inkstų nepakankamumas – dar viena potenciali impotencijos priežastis. Daug vaistų, skirtų aukštą kraujospūdį gydyti, gali sukelti inkstų nepakankamumą bei impotenciją, tačiau ir kiti vaistai gali sukelti erekcijos disfunkciją.

„Lengvieji“ arba „rekreaciniai“ narkotikai – esminė problema, kuri sukelia impotenciją. Pirmoje vietoje tabakas. Tyrimai rodo, kad prieš pat lytinį aktą kelios surūkytos cigaretės ženkliai sumažina kraujo cirkuliaciją penyje. „Žolytė“ bei alkoholis taip pat yra baisūs kenkėjai. Receptiniai vaistai taipogi gali sukelti problemų:

 • Estrogenas, Lupronas – skirtas vyrams, kurie serga prostatos vėžiu;
 • Diuretikai – vyrams, kurie kenčia nuo širdies ligų arba hipertenzijos;
 • Trankvilizatoriai;
 • Ir kiti vaistai, tačiau jokiu būdu nenutraukite jų vartojimo, nepasitarę su gydytoju.

Gydymo būdai

Šiuolaikinė medicina leidžia sėkmingai gydyti impotenciją įvairiais metodais. Vyras ir jo partnerė neturi kentėti dėl problemų, susijusių su lytiniu gyvenimu. Vyras, kuris kenčia nuo pasikartojančios erekcijos disfunkcijos, privalo apsilankyti pas gydytoją.

Dažniausiai specialistai skirs fizinius bei laboratorinius tyrimus. Tokie veiksmai padės jiems nustatyti tikslią diagnozę bei skirti tinkamą gydymą. Tačiau ko turi imtis vyras, kai dabar gausu visokių vakuuminių pompų, injekcijų, medikamentų ir protezų? Jeigu jus ištiko tokia problema, pasitarkite su gydytoju ir jis parinks tinkamiausią gydymą.

Gydymo būdai turėtų priklausyti nuo paciento, jo partnerio ir nuo to, ką jis ruošiasi daryti su savo impotencija. Yra keletas faktorių, į kuriuos gydytojai atsižvelgia prieš skirdami gydymą. Štai keli:

 1. Paciento amžius;
 2. Sveikatos būklė;
 3. Ar gerai pacientas valdo savo viršutinę ir apatinę kūno dalį?
 4. Kiek sekso partnerių turi pacientas?
 5. Ar paciento partneris dalyvauja sprendimo priėmime?
 6. Kokie terapijos tikslai?

Taigi, jei patiriate sunkumų, susijusių su impotencija ir erekcijos disfunkcija - nedelskite ir kreipkitės į gydytoją ir vėl galėsite mėgautis džiuginančiu seksualiniu gyvenimu!

 
fantazijos
Komentarai (7)
Vigrax potencijos tabletės - http://tonzes.com/potenlt.htm
Vigrax potencijos tabletės - http://goo.gl/35JIOe
nereikia kentėti tokių dalykų, jei vyras turi problemų turi kreiptis į medikus, o ne kaltinti savo žmoną/draugę, kad jam nestovi. Pirmiausia ieškoma problemų savyje, o ne puolama ant mylimų žmonių :)
Nesu aš nei nevalyva ar stora. Vyrų dėmesio niekada nestokojau.Dažnai žvalgosi žymiai jaunesni. Bet gyvenimo paradoksas.. Beje aš jį palikau, nes patyčias kenčių jau ilgai. Nusibodo.
Netiesiogai tai gali buti ir del moters. Juk ne "ant" kiekvienos moters vyrams stovi. Ar ? Sakau netiesiogiai,nes vistiek pas vyra galvoje kirba mintys ,kad ta moteris jam neptraukli,galbut ji nutukus ar siaip netvarkina,tai ir nestovi vyrui.O atvesk sexualia grazuole,is kart rezultatas pasikeis. Mano supratimu,psichologine vyro bukle priklauso ir nuo moters esancios salia jo,iseina,kad netiesiogiai,kaikuriuose atvejuose,nuo moters priklauso stovi vrui ar ne.
to jurate> tai tikriausiai nevilties sauksmas, o jai labai isijaute i role tai tiesiog pasakyk jam ta ka jis ir taip jau zino,kad problema su juo o ne su tavim.
O kaip elgtis moteriai, kai vyras pradeda ją žeminti dėl savo problemų?
Naujas komentaras