Lytinis potraukis: kas tam turi didžiausią įtaką?

pexels-photo-4553619.jpeg
 
1 komentaras
Ne tik partnerio patrauklumas lemia norą mylėtis. Atrodytų, degate aistra,tačiau atėjus „lemtingam“ momentui, pastebite, kad susijaudinti nepavyko.

Taip nutinka ne tik vyrams: tiek vyrų, tiek moterų lytiniam potraukiui įtakos turi daug veiksnių. Pabandysime išvardyti svarbiausius: galbūt į tai atsižvelgus pavyktų dar labiau pagerinti sekso kokybę?

Menstruacijų ciklas

Ekspertai teigia, kad bene didžiausią įtaką moterų lytiniam potraukiui turi menstruacijų ciklas. Ciklo viduryje, maždaug per ovuliaciją, estrogeno ir testosterono lygis pasiekia maksimumą, ir dėl to padidėja lytinis potraukis. Netgi mylėtis moterims šiuo metu būna maloniau.

Vaistai

Dauguma žmonių nesuvokia, kokią didelę įtaką lytiniam potraukiui turi vartojami vaistai. Itin didelį poveikį seksualinei traukai turi antidepresantai, tad jei jūs vartojate vaistus nuo depresijos ir pastebite, kad sumažėjo noras mylėtis, kreipkitės į gydytoją, kuris galės pakoreguoti vaistų dozę.

Mintys

Jūsų smegenys „kontroliuoja“ lytinius organus.  Kartais seksologai juokaudami pavadina smegenis svarbiausiu lytiniu organu. Tai, apie ką galvojate, veikia jūsų lytinį potraukį, taigi, stenkitės negalvoti apie varginančius ir keliančius nerimą dalykus, jei planuojate karštą naktį.

Paros laikas

Kai kurie didžiausią lytinį potraukį jaučia ryte, kuomet jaučiasi labiausiai pailsėję ir atsigavę. Kitiems – priešingai, labiausiai sekso norisi vakare, po darbų, nes tai padeda atsipalaiduoti. Taigi, jei su partneriu (partnere) nesutampa „mylėjimosi laikas“, tenka ieškoti kompromiso.

Naminiai gyvūnai

Kad ir kaip būtų sunku patikėti, tačiau kai kurie seksologai teigia, kad naminiai gyvūnai gali turėti įtakos lytiniam potraukiui. Kai kurios poros miega kartu su savo augintiniais, ir tai gali lemti... mylėjimosi dažnumą.

Emocijos

Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad emocijos gali teigiamai paveikti lytinį potraukį. Tyrimo rezultatai parodė, kad moterys, turinčios aukštą emocinį intelektą, 2,5 karto dažniau patiria orgazmą.

Maistas

Įsitikinkite, kad nevalgote sunkaus maisto prieš seksą – jis tikrai nepadės susijaudinti. Valgykite lytinį potraukį skatinantį maistą: nesuklysite pasirinkdami daug baltymų turinčius produktus.

Technologijos

Tyrimas parodė, kad mobilieji telefonai, laikomi miegamajame, gali turėti didelį poveikį lytiniam potraukiui. Taip yra dėl to, kad matomoje vietoje padėtas telefonas tiesiog blaško, ypač, jei laukiate svarbaus skambučio.

Kvėpavimas

Tai padeda pajusti savo kūną bei seksualinę energiją. Ar galite patikėti, kad galite pajusti daug stipresnį orgazmą, jei susitelksite į kvėpavimą?

Rūkymas

Nors užkietėję rūkaliai sakys, kad cigaretės jiems padeda atsipalaiduoti, tačiau lytinį potraukį tai tik mažina. Taip nutinka dėl to, kad dėl rūkymo siaurėja kraujagyslės, prastėja kraujo apytaka, taigi, susijaudinti nebėra taip lengva.

Filmai

Deja, žiūrimi filmai dažniausiai tik mažina lytinį potraukį: jei filmas liūdnas, po jo nebelieka noro mylėtis, jei filmas baisus, vėliau gali būti jaučiamas nerimas, todėl tai irgi nepadės susijaudinti. Vienintelė išeitis – erotiniai filmai, tačiau ir jie jaudina ne visus. Dažniausiai – vien dėl to, kad jie smarkiai skiriasi nuo realybės ir gali įvaryti kompleksų.

Knygos

Sekso ekspertai teigia, kad erotiniai romanai gali padėti pagerinti lytinį potraukį. Beje, skaitymui nereikia skirti daug laiko – pakanka 20 minučių per dieną.

Fizinė veikla

Fiziniai pratimai gerina kraujo apytaką, todėl susijaudinti tampa paprasčiau. Tyrimai parodė, kad reguliariai sportuojančios moterys dvigubai dažniau patiria orgazmą nei tos, kurios nesimankština.

 
fantazijos
Komentarai (1)
Manau itakos turi noras ir mokejimas uzvesti ;)
Naujas komentaras