Analinis seksas: kaip prikalbinti merginą tai išbandyti?

seksas5.jpg
 
5 komentarai
Neleiskite pavadinimui jūsų apgauti: analinis seksas nėra malonumas, kuriuo mėgaujasi vien vyrai. Apie 75% moterų pačios turi slaptų norų tai išbandyti, ir net 82% moterų teigia, jog mėgsta analinį seksą ir reguliariai juo užsiima su savo partneriu. Bėda slypi pirmajame karte – jis gali būti išties nemalonus ir gąsdinantis potyris moteriškajai lyčiai. Taigi, vyrai, jei trokštate įeiti pro galines duris, jums telieka išmokti, kaip tinkamai pasibelsti.

Pokalbis. Taip, tiesiog pakanka pakalbėti. Gal jums tiesiog atrodo, kad ji to nenori, bet ar kada bandėt klausti? Prisiminkite, moterys – drovūs, baikštūs ir jautrūs sutvėrimai. Jūs turite inicijuoti dialogą šia tema. Pradėkite iš tolo. Paklauskite, ar ji viskuo patenkinta lovoje? Ar turi kokių slaptų užgaidų, fantazijų? Gal norėtų išmėginti kažką naujo? Jei taip, tačiau tai nėra analinis seksas, tuomet būkite džentelmenas ir patenkinkite jos norus pirmiau. Kai ateis laikas, užsiminkite, jog jau kurį laiką galvojate apie jį, ir kad analinis seksas Jus itin vilioja. Stebėkite reakciją...

Tikinimas. Nėra nieko blogo, jei bandysite įkalbėti merginą ar moterį išbandyti šią naujovę, jei iš pirmo pokalbio ji neliks sužavėta. Santykiuose svarbu kooperacija ir vienas kito supratimas. Paklauskite, kodėl ji nenori? Kokie barjerai tam trukdo? Baimė? Įsitikinimai? Nepasitikėjimas? Priklausomai nuo to, koks bus atsakymas, bandykite ne apeiti, o išpręsti problemą, rasti abiems tinkamą sprendimą. Jei partnerė jus myli, ji tikrai nori, kad būtumėt laimingas. Eikite ranka rankon ir kartu įveikite kliūtis – tai tik sustiprins jūsų santykius.

Subtilus priėjimas. Įsiminkite žodį – subtilus. Jei manote, kad įprasto vaginalinio sekso metu jums pakaks “netyčia” kyštelti ten, kur negalima (bet norisi), tuomet su šansais ir mergina galite atsisveikinti. Brutalus savivaliavimas niekada nepriveda prie norimo galutinio rezultato. Jei ketinate tęsti įtikinėjimą veiksmais, tuomet darykite tai labai atsargiai. Sekso metu ištraukite penįvaginos ir lėtai nuveskite prie išangės. Jokių stūmimų! Tiesiog švelniai vedžiokite ratus aplinkui ir “baksnokite”. Leiskite suprasti, kad tikrai to norite. O ir moteris, esanti tokioje pozicijoje, labiau gali suprasti, ar analinis seksas tikrai yra tai, ko nori ir ji.

Pasiruošimas. Kai pagaliau gaunate sutikimą (tikėkimės, kad taip ir bus), laikas tinkamai viskuo pasirūpinti. Tam, kad merginai kuo mažiau skaudėtų pirmojo karto metu, visų pirma reikia parinkti tinkamą vietą ir laiką. Tai be galo svarbu, nes bet kokie dirgikliai gali tikrąja to žodžio prasme užspausti jos išangę. Pasirūpinkite, kad jums niekas netrukdytų, kad aplinka būtų jauki, švari ir šilta. Taip pat iš anksto apsirūpinkite prezervatyvais ir lubrikantu. Pastarojo reikės daug, tad nepašykštėkite pinigų ant didesnio buteliuko (ar dviejų). Nepakenktų ir atpalaiduojanti vonia ar dušas kartu (tai, beje, gana įprastas ritualas prieš analinį seksą).

Pirmasis kartas. Jei reikėtų šį skyrių aprašyti dviem žodžiais, jie būtų tokie: būk švelnus. Pirmasis kartas skirtas jai, o ne tau. Visas dėmesys pirmojo įsiskverbimo metu turėtų tekti jos reakcijai, žodžiams ir veiksmams. Kai išgirsti aimaną (ne malonumo aimaną) – atsitrauk. Pradėk iš naujo. Sunkiausia yra įskverbti galvutę, nes dažniausiai tai pati plačiausia penio vieta (nors visi skirtingi, tiesa?). Tai gali užtrukti išties ilgai, tad apsišarvuok kantrybe ir rūpestingumu. Tačiau visa tai atsipirks, kai vieną dieną pats išgirsi žodžius: “Brangusis, gal vėl norėtum analinio?”

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Kaip ir su visais kitais būdais - laiko ir atvirumo reik, maloniai gaunas, o kai iš principo nenori - nei priversi, nei įtikinsi, kad faina :)
artimi zmones sexe viska turi isbandyti,nes pyktis ir i vyro vaiksciojimas i kaire prasideda nuo to,kad is savo artimos moters negauna to apie ka svajoja. Ne paslaptis kad siame saite 80% vyrai vede ir iesko nuotykiu,reiskia artima moteris neduoda ir neatsiduoda. Darykite isvadas.
su savo moterimi, o kodel gi ne, jei abu sutaria seimoje sexe viska reikia ismeginti, va tada ir barniu nebus. O tai vienas nori, kitas neduoda, paskui vyras eina i sona kitu ieskoti ,kuri jam duos. Problemas reikia spresti seimoje kokia ji bebutu, o del analinio as cia nieko blogo nematau
vyras tegul daro su kekse bet ne su savo moterim
yra norinciu ir geidzianciu,yra pasiula,kad tik atsirastu paklausa
Naujas komentaras