Meilės žaidimai per atstumą: intymumo sprendimai poroms, kurias skiria atstumas

close-up-woman-holding-smartphone.jpg
 
Vienas iš didžiausių iššūkių, su kuriuo gali susidurti pora, yra fizinis atstumas. Kuomet partneris (-ė) gyvena už šimtų kilometrų, atsiranda tiek emocinio, tiek fizinio artumo trūkumas. Gerai tai, kad šiuo metu technologijų pažanga labai pasitarnauja ir santykių puoselėjimui per atstumą.

Šiandien norime konkrečiai išskirti sekso temą. Kaip palaikyti intymumą, kai tavo partneris (-ė) už šimtų kilometrų? Būdų yra – ir ne vienas! Jais ir dalinamės.

Išbandykite masturbaciją kartu

Nors masturbacija yra tai, ką daugelis dažniausiai laiko solo veikla, intymus savęs lietimas partnerio (-ės) akivaizdoje (abipusė masturbacija) gali padėti jaustis arčiau vienas kito fiziniu lygmeniu, net jei jūsų partneris (-ė) nėra ranka pasiekiamas (-a). Tai taip pat suteikia galimybę daugiau sužinoti apie tai, kas jus seksualiai užveda. 

Užsiimti abipuse masturbacija galite keliais būdais. Visų pirma, įprasčiausias variantas būtų tai daryti vaizdo skambučio metu. Taip galėsite matyti vienas kitą, kas dar labiau sujaudins.

Kitas variantas – seksas telefonu. Susiskambinkite be vaizdo ir tiesiog klausykitės vienas kito kvėpavimo, aimanų. Bandykite užvesti vienas kitą žodžiais, pasakokite, kaip šiuo metu liečiate save ir ką norėtumėte padaryti savo partneriui (-ei). Tas vaizdas, kurį susikursite mintyse, gali sujaudinti ne mažiau, nei vaizdo skambutis.

Naudokite sekso žaislus, valdomus per atstumą

Pirmą kartą girdintiems apie tokius sekso žaislus – sveiki atvykę į technologijų pasaulį, kuris, tikėtina, išsaugos jūsų poros intymumą net ir per atstumą! Tokių vibratorių ypatybė ta, kad mobiliosios programėlės pagalba jį galima valdyti net ir už šimtų tūkstančių kilometrų. Įsivaizduokite: susiskambinate vaizdo skambučiu, jūs naudojate sekso žaislą, o jūsų partneris (-ė) jį valdo. Greitį, funkcijas, intensyvumą…jaudulio tikrai netrūks!

Kalbėkitės apie savo erotines fantazijas

Dalijimasis savo troškimais gali padėti sustiprinti intymius ryšius ir pasitikėjimą vienas kitu. Kitaip tariant, seksualinių fantazijų išreiškimas savo partneriui (-ei) gali sumažinti atstumą tarp jūsų, be to, tai gali sužadinti laukimą – nuolat galvosite, kaip elgsitės kai vėl pamatysite vienas kitą.


Išbandykite sekstingą

Seksologai pritaria, kad erotinių žinučių siuntinėjimas gali būti puikus būdas išlaikyti intymumą gyvą, net jeigu jus skiria atstumas. Siųsdami flirtuojančias žinutes visą dieną, galite sukurti gražią fantazijos erdvę. Tai ne tik gali puikiai praskaidrinti dieną, bet ir sukurti seksualinę įtampą, kurią vėliau galėsite „išleisti“ kartu.

Skirkite vienas kitam seksualią užduotį

Jei tikrai norite palaikyti intymius santykius per atstumą, sugalvokite vienas kitam sekso užduotį, kurią turėtumėte įvykdyti. Pavyzdžiui, paprašykite savo partnerio (-ės) žiūrėti konkretų erotinį filmą, perskaityti jūsų skaitomą erotinę knygą, naudoti tam tikrą sekso žaislą arba masturbuotis tuo metu, kai jam liepėte. Jei tinkamai pasitelksite savo fantaziją, gali nutikti daug seksualių dalykų.

Naudokite poroms skirtas mobiliąsias programėles

Tokios porų programėlės kaip „Couple“, „We Did It“ ir „Happy Couple“ padeda poroms palaikyti ryšį ir pažinti vienas kitą per atstumą. O seksualesnės programėlės, pavyzdžiui, „Desire“, padeda išlaikyti kibirkštį ir palaiko intymumą. 

Išnaudokite elektroninį ir tikrą paštą

Galbūt norėsite praskaidrinti vienas kitam dieną nusiųsdami kelias karščiu pulsuojančias nuotraukas el. paštu, kaip įžangą ir erzinimą dėl būsimos veiklos realiame gyvenime. Įsitikinkite, kad nuotraukose nėra nieko per daug atskleidžiančio (pavyzdžiui, neviešinkite savo veido), bet parodykite vienas kitam tik tiek, kad vaizdai jus sudomintų.

Į tikrąjį paštą galite įdėti ir kitų staigmenų, pavyzdžiui, vienas kitam skirtų gundančių dovanų. Pasidomėkite, ar jūsų partneris (-ė) neprieštarautų, jei, pavyzdžiui, iš sekso prekių parduotuvės gautų intymią dovaną, ir pažadėkite ja pasinaudoti tik tada, kai susitiksite.

Nusiųskite partneriui (-ei) kelis daiktus, kurie primintų apie jus

Jei vertinate fizinį intymumą, bandymas mylėti ką nors per atstumą gali turėti įtakos jūsų psichinei sveikatai ir bendrai gerovei.

Savo bestseleriu tapusioje knygoje „Penkios meilės kalbos“ autorius Gary' Chapman pabrėžia penkis būdus, kaip žmonės gali patirti meilę. Kartu su patvirtinimo žodžiais, dovanomis, paslaugomis ir kokybišku laiku kartu Chapman išskiria ir fizinį prisilietimą. Tie, kurie turi šią meilės kalbą, labiausiai jaučia ryšį su savo partneriais tada, kai susikimba už rankų, apsikabina, bučiuojasi.

Jei jūsų ar jūsų partnerio (-ės) meilės kalba yra fizinis prisilietimas, apsvarstykite galimybę nusiųsti vienas kitam daiktus, kuriuos galite liesti, užuosti, kurie primintų jums apie partnerį (-ę). Pavyzdžiui, galite atsiųsti savo marškinėlius, antklodę, kurioje miegojote, arba meškiuką, kurį jūsų partneris (-ė) gali apkabinti naktį. Taip pat galite išsiųsti laišką, pakvėpintą mėgstamu losjonu, kvepalais ar odekolonu, kad primintų apie jus.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras