Ar reikia jaudintis dėl apkūnumo: ypatumai ir sekso pozos

tmp_QKYJcJ_78d94286bb968b31_Syndicate-able-Boudoir-Session-Two-Bright-Lights.jpg
 
9 komentarai
Žmonės kartais pernelyg daug dėmesio skiria savo svoriui, ir jei turi antsvorį, užsidaro savyje bei vengia bet kokio bendravimo. O ką jau kalbėti apie lovos reikalus – ši mintis varo į depresiją. Dauguma apkūnių žmonių gėdijasi ir kompleksuoja, taip prarasdami progą tiesiog pasimėgauti.

Svoris – seksui ne kliūtis.

Vis dėl to ir specialistai ir antsvorį turintys asmenys, kuriems negėda dėl savo formų, tikina, kad jie yra labai aistringi lovoje, išradingi, o jų libido visuomet aukštas. Taigi, jei jūs ar jūsų partneris turi problemų su antsvoriu, pamirškite apie jas bent miegamajame – vietoje, kur reikia atsipalaiduoti ir patirti malonumą. O štai ir sekso pozos, kurios puikiai tinka pilniems žmonėms.

apkūni moteris

Sekso poza: „Raitelė“.

Šioje pozoje stambaus vyro kūno krūvis bus minimalus, o visas darbas atiteks partnerei. Net ir tuo atveju, jei meilužė taip pat „su gabaritais“, viskas priklauso nuo vidinių raumenų – orgazmą tokioje kamasutros pozoje gali patirti abu.

Sekso poza: „Šuniukas“.

Moteris turi stovėti keturiomis ant lovos, o vyras prisitaikyti iš nugaros. Laisva ranka jis gali stimuliuoti moters klitorį, kas dar greičiau priartins prie malonumo viršūnės.

Sekso poza: „Misionierius“.

Jei moteris yra putnutė, pasiūlykite jai užsiimti seksu klasikine poza. Tuo atveju vyras turėtų ant savo pečių užsidėti jos kojas ir šiek tiek prilaikyti klubus. Tiesa, vyras turėtų būti stiprus ir ištvermingas, kad maksimaliai abu įsisiūbuotų. Jei meilužis stambus, ir jo penis nėra pakankamai ilgas, tuomet moteris gali atsigulti tiesiai ir sulenkus vieną koją ją priglausti prie krūtinės. Tuomet vyras į moterį įeina iš šono. Tokioje pozoje moteris gali atsipalaiduoti ir patirti intensyvų malonumą.

apkūnus vyras

Sekso poza: „Embrionas“.

Tai poza, kai moteris gulasi ant šono ir prispaudžia kelius prie krūtinės, o vyras įeina iš užpakalio. Rekomenduojama po šonu merginai pakišti pagalvę, kad įsiveržimas būtų maksimaliai gilus. Partnerė taip pat gali kojų neglausti prie krūtinės, o pasidėti jas ant meilužio pečių.

 
fantazijos
Komentarai (9)
yaip apkunus moters kunas man lb grazu
tie kur pliurpe kad nepatinka apkunios tik ir svaiksta kaip greciau ygulti y jos didelius apvalumus ir minkstai pasisupti o tos kur pagaliai tik tiem patinka kas turi mazus pimpius :DDDDDDDDD
ko visi dabar varo ant normalaus sudejimo merginu? vieniems patinka kudos, kitom apkunios, kiekvieno skonis skirtingas, bet nereiskia kad apkuni-geresne!!!!!!!!!!!
Pritariu. Apkūni moteris tokia pat aistringa kaip ir visos kitos. Ir man jokio skirtumo. Juk lovoja nereik ieškot ką apkabint. Tad kad merginos ir moterys kurios apkunios, esat karštos ir aistringos.
Jokio skirtumo Apkuni mergina ar ne, ne tame esme. Nes kad ir apkuni gali buti karstesne uz kuda ,beto Isiskverbiant i apkunios merginos kuna busi visada tikras kad peles nenusilauzi i dubens kaula. Man asmeniskai jokios skirumo ar panele liekna ar stora svarbu kad nebutu rastas lovoje ir stabdis gyvenime.
O kas yra apkūnus?
O man kiaulės nepatinka :)
is tikruju tai visos mes normalios tik i mus vyrai skirtingai ziuri...ir nezinau kodel...
anot taves yra du moteru tipai: apkunios ir sakaleliai? o kur dar normalios?
Naujas komentaras