Atvirumas ir nuoširdumas sekse

482.jpeg
 
1 komentaras
Seksas – tai nereikalaujantis daug žodžių užsiėmimas. Viskas įvyksta savaime, natūraliu ritmu, kuomet Jus užklumpa aistra. Tačiau tai įvyksta tik idealiu (vadovėliniu) atveju. Gyvenime abiems partneriams tenka derintis vienam prie kito. Tačiau tai ganėtinai sudėtinga padaryti, kuomet santykiuose nėra vietos atvirumui ir nuoširdumui.

Taktiškumas

Viso to, ko Jūs norėtumėte gauti iš partnerio, reikia prašyti kviečiant. Kartais geriau net ne žodžiais, o veiksmais. Pavyzdžiui, jeigu norisi oralinių glamonių, pirmiausia galima paglamonėti partnerę, tuomet jai bus sunku atsisakyti. Jeigu Jums nepatinka kažkokie prisilietimai, parodykite partnerei, kaip Jums patinka. Dažniausiai tai dar labiau sujaudina. Reikia elgtis taip, kaip norite, kad elgtųsi su Jumis. Nesusimąstydami Jūs pradedate užsiiminėti seksu ant tos pačios bangos”.

Higiena

Kad nejaustumėte diskomforto sekso metu, būtina laikytis elementarių higienos taisyklių kiekvieną dieną. Tačiau kas, jeigu Jūsų partnerė/is neskiria ypatingo dėmesio sau? Pavyzdžiui, jūs seniai susitikinėjate arba gyvenate kartu ir, tarkim, jūsų moteris grįžta iš darbo pavargusi, nesusitvarkiusi ir pradeda reikalauti iš jūsų sekso. Tokiu atveju pasiūlykite jai nueiti į dušą kartu arba patrinti jai nugarytę. Užuomina, greičiausiai, bus suprasta, ir kas žino, galbūt viskas prasidės būtent duše. Tačiau jeigu jūsų partnerė ignoruos minėtą pasiūlymą – tai bus nepagarbu ir verta su ja rimtai apie tai pasikalbėti.

Įžūlumas

Dažnai nutinka, jog moterys kenčia neatleistinas pastabas ir veiksmus iš savo vyrų. Jie nesirūpina prezervatyvais, sakydami, kad jie viską padarys teisingai ir viskas bus gerai. Kartais verčia daryti ką nors prieš moterų valią, kritikuoja išvaizdą arba techniką, iškart po orgazmo užmiega, nepaklausę ar moteris spėjo patirti malonumą. Toks elgesys nepriimtinas. Dažniausiai moterys nesistengia nieko aiškinti minėtiems tipams ir kuo greičiau nutraukia santykius.

Kalbėkitės

Kai kuriais atvejais sekso metu moterys būna ne visai atviros. Jos gan lengvai suvaidina orgazmą, kad neįžeistų artimo žmogaus. Tačiau tai būna tik kartais! Jeigu minėtą triuką tenka kartoti labai dažnai, reiškia, kad laikas pradėti dirbti ties jūsų abiejų technika. Jeigu pasakytumėte: Kai tu lieti mane štai taip, tai tiesiog nepakartojamai malonu!” Jūsų partnerė darys tai kuo dažniau ir dės daugiau pastangų. Juk jai patinka daryti tai, kas jai geriausiai sekasi. 

pokalbis

 
fantazijos
Komentarai (1)
JUokingai vyrai mąsto:partnerė grįžta namo pavargusi ir ima reikalauti sekso-taip nebūna, jei vos kojas pavelki koks dar seksas
Naujas komentaras