Erotinis masažas: malonumas iki orgazmo

256.jpeg
 
Erotinis masažas - tai atskira masažo rūšis, padedanti vystyti seksualumą, padidinti jautrumą ir taip pat puikus būdas paįvairinti seksualinį gyvenimą, geriau pažinti savo partnerio erogenines zonas bei romantiškai nusiteikti.

Kas tai yra?

Teisingas erotinis masažas – tai klasikinės masažo technikos ir petingo mišinys. Ir jeigu su pirmu dėmeniu viskas daugiau mažiau aišku – judesiai aprašyti bet kokiame vadovėlyje, tai su antruoju viskas priklauso nuo partnerių santykių. Kai ką jaudina pakandžiojimai ir kutenimai, o kai kas dievina ledo kubelių prisilietimus arba pakutenimus su šepetėliu.

Saugumas ir komfortas

Negailėkite lubrikanto – už nuospaudas intymiose vietose niekas „ačiū“ nepasakys. Nepatariame vartoti jokio sunkaus maisto prieš seansą, privalomi trumpai kirpti nagai ir minkštos šiltos masažuotojo rankos. Beje, šiltos turi būti ne tik rankos, bet ir patalpa: šąlančiam žmogui atsipalaiduoti sunku.

Pasiruošimas

Prieš pradedant masažą rekomenduojama išsimaudyti vonioje. Jei yra vonios tinkamas dydis, padarykite tai dviese. Jei to negalima, tuomet aptarnaukite partnerį. Tik nereikia jokio „ekstrymo“ – paprasčiausiai nuprauskite jį ar ją. Šiltas vanduo atpalaiduoja, aromatiniai aliejai ir druskos nuramina nervus, nuteikia malonumo bangai. Prausti ir trinti odą galima tiek rankomis, tiek ir kempine – svarbiausiai, tai daryti švelniai ir lėtai. Maža paslaptis: pėdas reiktų ne tik nuprausti, bet ir išmankštinti kiekvieną pirštelį. Kai partneris švarus ir pailsėjęs, galima pereiti ir prie pagrindinės dalies.

Eiga

Erotinį masažą galima atlikti ir ant lovos, ir ant grindų, ir ant biliardo stalo. Standartinius masažo judesius (paglostymus, paminkymus, trynimus, padaužymus, vibraciją, pažnaibymus) galima daryti ant viso kūno, taip pat ir ant lytinių organų. Tačiau pasaugokite juos nuo įvairių šiurkščių prisilietimų. Nepamirškite apie erogenines zonas! Suprantama, kad kiekvienas žmogus turi jas skirtingas, tačiau yra vietos, kurios jautrios beveik visiems. Į ausų, jų spenelių, kaklo, vidinių šlaunų pusių masažą dauguma „pacientų“ sureaguos teigiamai. Jokiais būdais negailėkite masažinio aliejaus kūnui ir nepamirškite apie lubrikantus lytiniams organams (masažinis aliejus gali iššaukti alergiją ar odos sudirgimą lytiniuose organuose).

erotinis masažas

Erotinis masažas – tai puiki preliudija

Erotinis masažas – puikus būdas suartėti ir žengti pirmą žingsnį link sekso. Net jei žmogus ir neskuba atsiverti ir nėra pasiruošęs valandų valandomis pasakoti apie savo seksualinius poreikius, retai kuris atsisako masažo. O proceso metu pamatysite, kad suteikiate jam ar jai didžiausią malonumą.

Erotikos momentai

Darykite masažą neskubėdami, jausmingai. Vienu metu galite tyliu garsu pasakoti, kokia jo ar jos švelni oda (arba stiprūs raumenys), kokios išpuoselėtos pėdos (arba didžiulis gražus penis). Toks garsinis niuansas suteiks masažuojamam didelį malonumą ir nuteiks jį erotiškai. Turėkite omeny, jei partneris galvos apie pašalinius dalykus, jūsų pastangos nueis perniek ir viskas pasibaigs nuovargiu arba nusivylimu.

Technika.

Masažuojamas yra visas kūnas nuo kaklo iki kojų pirštų galiukų. Jokiais būdais nenutraukite kontakto: kad ir ką darytumėt, viena ranka visuomet turi liesti partnerį. Iš pradžių paguldykite jį ant pilvo, glostykite taip, kaip jums patiems patiktų ir atidžiai stebėkite jo ar jos reakciją. Švelnūs ir minkšti judesiai turi keisti vienas kitą. Paskutinis paglostymas – vos juntamas, kad masažuojamasis galvotų, jog jūs valote orą nuo jo odos. Šiame etape geriausiai per ilgai neužsilaikyti: dešimt minučių tikrai užteks. Tegul apsiverčia ant nugaros ir toliau glostykite. Tai, kas yra tarp kojų, geriau nelieskite, tačiau daugiau dėmesio skirkite vidinėms šlaunų pusėms – prisilietimai prie šios kūno dalies jaudina tiek vyrus, tiek ir moteris. Dabar pats laikas užsiimti krūtine (paglostyti, pažnaibyti, pajudinti spenelius) ir pereiti prie to, dėl ko visas šis žaidimas ir prasidėjo – lytinių organų masažo!

Ar dažnai mėgaujatės erotiniu masažu?
Ar palepinate partnerį erotiniu masažu?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras