Greito sekso taisyklės

489.jpeg
 
4 komentarai
Prisipažinkite, bent kartą gyvenime esate pasvajojusios apie greituką uždraustoje vietoje. Privalote žinoti kelias taisykles, kurios Jums padės išvengti nemalonios situacijos greito sekso metu.

Tinkama vieta. 

Bent kelias akimirkas pamąstykite blaiviai ar ta vieta, kurioje esate yra tinkama lytiniams santykiams. Ar tikrai liftas nebus per ankštas Jums su partneriu ir ar tikrai darbo kabinete nėra itin svarbių dokumentų, kuriuos galite sugadinti sekso metu?

Tinkama poza.

Kaip žinia, Kamasutra" mus moko pačių įvairiausių pozų pačioms įvairiausioms situacijoms. Tad jei jau Jūs arba Jūsų partneris yra pašėlęs dėl greito ir ekstremalaus sekso, turėtumėte pavartyti šią knygą ir atrasti tai, kas atitiks Jūsų norus bei aplinkybes. Seksas stovint ar sėdomis – spręsti jums.

Apranga

Pieštuko formos sijonėlis, balta palaidinukė ir klasikinis švarkelis. Taip apsirengusi žadate mylėtis? Ne pats geriausias variantas. Juk greito sekso metu gali plyšti pėdkelnės, ištrūkti sijonėlio saga arba per siūlę praplyšti palaidinukė... Jei jau ryte nujaučiate, kad dienos eigoje Jūsų laukia netikėtas ir ekstremalus susitikimas su mylimuoju, pasirūpinkite ir tinkama apranga. Rinkitės ne tokį aptempiantį sijonėlį bei prisegamas pėdkelnes. Mažiau kliūčių – daugiau veiksmų, tiesa? 

Ko gali prireikti?

Jei nenaudojate kontraceptinių tablečių, bijote lytiškai plintančių ligų arba Jūsų partneris yra užmaršus – turėkite su savimi prezervatyvų, taip pat nepamirškite higienos priemonių ir papildomos poros pėdkelnių.

prezervatyvai

 
fantazijos
Komentarai (4)
greitas seksas vyksta eksprontu, todel nereikia is anksto ruostis.
o serveteles kur? kaip be ju:)
straipsne autuorej galvuoj, ka ismana apie grejtuka.. :D
tersia intika, menkistos.
nu tai greitukas ir yra tam, kad nesiruosi jam puse dienos, mano galva, cia tikrai nereikia specialios aprangos ar dar kazkokiu paruosiamuju veiksmu ar apgalvojimu. Tame ir prikolas, kad viskas ivyksta paselusiai...:)
Naujas komentaras