Greito sekso taisyklės

 
4 komentarai
Prisipažinkite, bent kartą gyvenime esate pasvajojusios apie greituką uždraustoje vietoje.

O gal būtent tokio sekso mėgėja esate ir Jūs pati?

Jums patinka mylėtis darbe per pietų pertrauką? Leidžiatės į meilės malonumus ir giminės susitikimo metu? Mažai vietos, laikas spaudžia, tačiau Jūs su savo partneriu esate pagautinenumaldomos aistros!? 

Privalote žinote kelias taisykles, kurios Jums padės išvengti nemalonios situacijos greito sekso metu.

1. Tinkama vieta. Bent kelias akimirkas pamąstykite blaiviai ar ta vieta, kurioje esate yra tinkama lytiniams santykiams. Ar tikrai liftas nebus per ankštas Jums su partneriu ir ar tikrai darbo kabinete nėra itin svarbių dokumentų, kuriuos galite sugadinti sekso metu?

2. Tinkama poza. Kaip žinia, Meilės Mokytoja Kamasutra mus moko pačių įvairiausių pozų pačioms įvairiausioms situacijoms. Tad jei jau Jūs arba Jūsų partneris yra pašėlęs dėl greito ir ekstremalaus sekso, turėtumėte pavartyti šią knygą ir atrasti tai, kas atitiks Jūsų norus bei aplinkybes. Seksas stovint?

3. Tinkama apranga. Pieštuko formos sijonėlis, balta palaidinukė ir klasikinis švarkelis. Taip apsirengusi žadate mylėtis? Ne pats geriausias variantas. Juk greito sekso metu gali plyšti pėdkelnės, ištrūkti sijonėlio saga arba per siūlę praplyšti palaidinukė... Jei jau ryte nujaučiate, kad dienos eigoje Jūsų laukia netikėtas ir ekstremalus susitikimas su mylimuoju, pasirūpinkite ir tinkama apranga. Rinkitės ne tokį aptempiantį sijonėlį bei prisegamas pėdkelnes. Mažiau kliūčių - daugiau veiksmų, tiesa?

4. Rankinės turinys. Kiekviena save gerbianti moteris privalo rankinėje turėti viską, ko tik gali prireikti:

Šukos: jūs tikrai sugadinsite savo šukuoseną sekso metu;

Lūpdažis: po sekso Jums būtinai reikės iš naujo pasidažyti.

Biri pudra: kad paslėptumėte įraudusius skruostus;

Nauja pora pėdkelnių: jei Jūsų partneris buvo šelmiškas ir suplėšė jūsiškes pėdkelnes;

Kvepalai: suteiks gaivumo po lytinio akto;

Prezervatyvas: jei nenaudojate kontraceptinių tablečių, bijote lytiškai plintančių ligų arba Jūsų partneris yra užmaršus.

Ir nepamirškite, jog seksas sukelia tik teigiamas emocijas, pakelia nuotaiką ir praskaidrina net patį nuobodžiausią susirinkimą.

Gerda Zemenskaitė

 
Komentarai (4)
greitas seksas vyksta eksprontu, todel nereikia is anksto ruostis.
o serveteles kur? kaip be ju:)
straipsne autuorej galvuoj, ka ismana apie grejtuka.. :D
tersia intika, menkistos.
nu tai greitukas ir yra tam, kad nesiruosi jam puse dienos, mano galva, cia tikrai nereikia specialios aprangos ar dar kazkokiu paruosiamuju veiksmu ar apgalvojimu. Tame ir prikolas, kad viskas ivyksta paselusiai...:)
Naujas komentaras