Ilgesnė sekso trukmė: misija – įmanoma

601.jpeg
 
Mokslininkai teigia, kad vidutiniškai lytiniai santykiai tarp porų trunka 1,5 – 7 minutes. Tad mėgavimasis 6 – 7 minučių trukmės aktu jau ir ne toks dažnas reiškinys. Norintiems ilgiau mėgautis aistringu seksu su preliudija, siūlome pasinaudoti keliais paprastais, bet labai vertingais patarimais, kurie bus naudingi tiek Jai, tiek Jam.

Prieš lytinį aktą – masturbuokitės.

Jei norite patenkinti moterį, iššaukite užtaisytą ginklą dar prieš lytinius santykius! Ejakuliacijos pasiekimas 1 – 2 valandas prieš sueitį neleis vyrams taip greit baigti. Žinoma, trukmės laikas yra labai individualus dalykas. Galbūt prieš pat lytinius santykius jums gali tekti padirbėti ranka ar pasitelkti tam tinkamus sekso žaisliukus. Juk masturbacija būtina ne tik antrosios pusės neturintiems vyrams, bet  yra labai svarbi ir tiems, kurie savo moteris nori apdovanoti pašėlusiu seksu.

Išbandykite naujas pozas.

Tikriausiai kiekviena pora turi savo mėgstamiausią pozą. Įvairesnių, net nepatogių sekso pozų pabandymas yra labai naudingas, kadangi prie įprastos, mėgiamos sekso pozos kūnas pripranta ir greičiau leidžia pasiekti malonumo viršukalnę abiems partneriams. Tad jeigu trokštate pasilepinti seksu ilgiau, būkite lankstesni ir išbandykite tai, ko dar nebandėte.

Prieš laimingą pabaigą – stabtelėkite.

Jei jaučiate, kad Jūsų vaikinas artėja prie ejakuliacijos, o jūs dar norėtume pratęsti šį malonumą, paprašykite savo partnerio trumpam sustoti, o tada neskubėkite. Leiskite penio galvutei lėtai ir negiliai pasiekti makštį. Kam skubėti, aukščiausią tašką tikrai pasieksite, o iki tol galima pasimėgauti lytinių santykių teikiamais malonumais.

vyras

Naudokite varpos žiedą. 

Penio žiedas sulaiko erekcijos metu į varpą suplūdusį kraują,o tai leižia varpai išlikti standžiai ilgą laiką. Šis daikčiukas garantuos kokybišką ir ilgai trunkantį aktą, todėl nepagailėkite savo moteris apdovanoti ilgai trunkančiais bučiniais ir glamonėmis. Laiko pakaks viskam.

Joga ir kėgelio pratimai.  

Apie kėgelio pratimus žino daugelis. Jie padeda moterims sustiprinti tarpvietės raumenis, o vyrams leidžia išlaikyti puikią dubens dugno sveikatą. Ši kūno dalis yra plati raumenų juosta, todėl kėgelio pratimai Jam ne tik padės palaikyti gerą erekcijos funkciją, bet gali tapti ir puikia panacėja prostatos ligų profilaktikai. Taip pat skirkite ir laiko jogai bei meditacijai. Tai leis susitelkti į savo kūno pojūčius, padės geriau pažinti kūno kalbą ir atpalaiduos mintis bei suteiks teigiamų emocijų  tiek kasdieniame gyvenime, tiek ir intymioje aplinkoje.

joga, vyras

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras