Kaip išbandyti masturbaciją, jei nesate to daręs anksčiau?

images(21).jpg
 
Masturbacija. Solo seksas. Tai gali atrodyti gluminančiai, jei nesate to daręs anksčiau. Tačiau, jei norite tai išbandyti, čia nėra jokių taisyklių. Svarbiausia neskubėti ir sužinoti, kas jums patinka.

Net ir pati masturbacijos sąvoka gali sukelti nerimą. Taip dažnai nutinka žmonėms, kurie užaugo konservatyviose šeimose. Masturbacija užsitarnavo blogą vardą, nepaisant to, kokia nuostabi patirtis tai yra. Masturbacija sukels mažiau nerimo, jei galvosite apie tai kaip apie savęs tyrinėjimą ir malonumo sau suteikimą. Būtent nuo tyrinėjimo naujokas ir turėtų pradėti.

Nepamirškite, ne visi mėgsta tuos pačius dalykus, todėl masturbacija bus puikus būdas sužinoti, kas patinka būtent jums. Antroji gera priežastis masturbuotis – savęs pamaloninimas ir supratimas, kas leidžia jums pasiekti orgazmą

1. Prieš pradėdami, žinokite savo tikslą

Visų pirma, apsvarstykite, kodėl norite išmėginti masturbaciją ir ką apie tai manote šiuo metu. Ar norite geriau pažinti savo kūną? Ar norite patirti orgazmą? Tikslas padės geriau suprasti visumą.

Jūs pradėsite kelionę, kurioje svarbiausias esate tik jūs. Išsiaiškinkite savo baimes, troškimus ir ribas prieš ją.

Masturbacija yra puikus būdas puoselėti savo seksualinę sveikatą ir tai yra tikras meilės sau įrodymas.

2. Paruoškite aplinką

Juk norėsite jaustis saugiai ir patogiai.

Raskite patogią vietą, kur galėsite prigulti ar patogiai sėdėti ir kur niekas jums nesutrukdys. Jei gyvenate ne vienas, užsirakinkite duris ar suplanuokite tokį laiką, kuriuo niekas jums nesutrukdys.

Pagalvės, antklodė, lubrikantas ir žaisliukai taip pat bus naudingi, kaip ir žvakės, smilkalai ir atpalaiduojanti muzika. Šie dalykai tikrai padės sukurti tinkamą nuotaiką.

3. Neskubėkite

Masturbacija nėra lenktynės, todėl nepamirškite, kad skubėti nereikia. Šis laikas skirtas jums pažinti savo kūną.

Pradėkite neskubėdami nuo švelnaus kūno masažo ten, kur jaučiate įtampą. Ištyrinėkite kūną nuo kojų iki galvos, norėdami surasti įsitempusius raumenis. Švelniai masažuokite, iškvėpkite ir pajusite kaip mažėja įtampa.

Kai pasijusite atsipalaidavęs, galite imti švelniai liesti zonas šalia lytinių organų, nepamirškite pastebėti kokius pojūčius tai sukelia.

4. Mastrubacija nėra vien tik sekso organų masažas

Svarbu suprasti, jog pirmais kartais masturbuojantis, neprivalote iš karto imtis genitalijų stimuliacijos. Ypač, jei tai sukelia jums stresą.

Galite tam ruoštis liesdami lytinius organus lėtai, pradedant nuo zonos aplink juos. Šis laikas skirtas jums, tad neskubėkite.

5. Pradėkite nuo pojūčių tyrinėjimo

Kai imsite liesti lytinius organus, pradėkite švelniai ir lengvai. Eksperimentuokite skirtingais judesiais, naudodami skirtingus pirštus ir spaudimą.

Sutelkite dėmesį į pojūčius, kuriuos patiriate. Galite įsivaizduoti, ką jie primena (pavyzdžiui, lūžtančias bangas, švelnų brizą ir t.t.). Šitaip ne tik patirsite malonumą, bet ir lavinsite fantaziją.

6. Prisiminkite, kad tirti galite visą savo kūną

Galite nustebti dėl to, kas jums gali patikti, todėl panaudokite skirtingą spaudimą, greitį ir lieskite skirtingas kūnas vietas. Žmonėms dažnai patinka liesti krūtis ir spenelius, pilvą, šlaunis, užpakaliuką, lytinius organus ir anusą.

Kai kurie žmonės liečia ir savo veidą, kai kurie pėdas. Žmogaus kūne daugybė erogeninių zonų.

7. Apdovanokite save už pastangas

Apdovanokite save, nes darote sau kažką gero.

Kai baigsite sesiją, apdovanokite save kuo nors maloniu. Tai neprivalo būti kas nors konkretaus, tačiau apdovanojimas už laiką, kurį skyrėte sau, bus malonus.

Ši kelionė gali būti jaudinanti ir smagi, tačiau neturėtumėte nervintis dėl to, jog pradžioje tai gali atrodyti gėdinga ir nepatogu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras