Ką kalbėti sekso metu?

501.jpeg
 
Ar sekso metu pakanka aistringų dejonių? O gal jausmus sustiprins ir žodžiai? Absoliuti dauguma vyrų ir moterų pripažįsta: seksualūs žodžiai geriau nei tyla, o seksualus pokalbis gali net per atstumą pakurstyti tokį stiprų geismą, ko nepadarys nei bučiniai, nei atsargūs prisilietimai.

Žodžių galia.

Pasak psichologų, seksualus pokalbis tarp partnerių teikia dvigubos naudos. Viena vertus, tai labai veiksmingas bendravimo būdas tarp mylimųjų, padedantis sustiprinti tarpusavio santykius ir pasitikėjimą vienas kitu. Daugumai vyrų labai svarbu žinoti, kokio sekso trokšta jų moteris, kaip gali suteikti jai dar daugiau malonumo. O kadangi moters seksualinis pasitenkinimas nėra taip aiškiai išreikštas, kaip vyrų, savo pojūčius nusakydama žodžiais moteris leidžia partneriui labai aiškiai suvokti, ką jis daro gerai, o kur vertėtų pasistengti.

Kuklinamės be reikalo?

Dauguma moterų, ypač jaunų ir nepatyrusių, nenoriai kalba seksualinėmis temomis – tol, kol nesuvokia, kaip stipriai tai veikia vyrus. Trukdo kuklumas, drovumas, dar vaikystėje įteigtas draudimas: nesakyk negražių žodžių!" Tačiau seksualus pokalbis negali būti negražus, jei jis patinka abiem partneriams. Nebūtina šią temą plėtoti tik miegamajame. Bendravimas intymiomis temomis visą dieną sukuria tarp partnerių romantišką, jausmingą, prisodrintą emocijų atmosferą. Tyrimais įrodyta, kad moterys, kurios atvirai kalba apie savo norus ir troškimus, yra labiau patenkintos savo seksualiniu gyvenimu ir lengviau pasiekia orgazmą.

pokalbis

Nustatykite kalbos taisykles.

Visų pirma apibrėžkite savo seksualinės kalbos kultūros taisykles, nes seksualus pokalbis, kaip ir pats lytinis aktas, turi teikti malonumą abiems. Ir jei kokie nors žodžiai ar frazės jums atrodo nepriimtini ar net įžeidžiantys, geriau iš anksto tai pasakyti partneriui, kadangi skirtingiems žmonėms priimtinas skirtinga seksualinė terminologija: vieniems net ir keiksmažodžiais laikomi žodžiai – seksualu, kiti norėtų daugiau subtilesnių metaforų. Neatsargiai ištartas nešvankus žodis vieniems asocijuojasi su laukinėmis aistromis, kitiems – giliai į širdį smingantis įžeidimas.

Treniruokitės ir repetuokite.

Įsiklausykite į savo pojūčius sekso metu ir pamėginkite nupasakoti žodžiais, ką jūs jaučiate ir ko šią akimirką norite. Geriau iš anksto apgalvokite frazes, kurias norėtumėte pasakyti partneriui, ir pakartokite jas sau keletą kartų, kad neskambėtų keistai ir nepriimtinai. Dvidešimtą kartą ištarti: Man patinka, kai tavo pirštas lenda man į užpakaliuką", kur kas lengviau nei pirmą. Be to, tai skambės kur kas natūraliau. Pradėkite nuo paprasčiausių frazių: Noriu tavęs!", Paliesk krūtis!", O taip! Dabar stipriau!". Daugelis moterų jaučiasi laisviau tuo metu įsivaizduodamos, kad vaidina filme. 

Mokykitės iš profesionalų.

Nebijokite mėgdžioti. Daugelio moterų problema – kad jos paprasčiausiai nesugalvoja, ką pasakyti. Bet juk galite pavartyti žurnalų, pasižiūrėti pornografinių filmų, paskaityti straipsnių internete. Iš jų tikrai galite pasisemti patirties ir jums reikalingiausių frazių. Pamėginkite savo vyrui garsiai paskaityti keletą ištraukų iš erotinio romano, stebėkite, kurios frazės, žodžiai jį labiausiai užveda.

Pokalbis telefonu.

Jei jaučiatės pernelyg susikausčiusi kalbėdama akis į akį, pasitreniruokite kalbėtis su partneriu telefonu. Daugumą vyrų labai jaudina, kai moteris telefonu pasakoja savo troškimus ir fantazijas.

pokalbis telefonu

Nespauskite savęs.

Vis dėlto burna – tarsi užsiūta, ir jūs nesiryžtate pereiti prie seksualaus leksikono? Atsipalaiduokite ir dar kartą prisiminkite, kad bendravimas intymiomis temomis stiprina jūsų tarpusavio ryšį. Jei ir tai nepadeda, nesukite sau galvos. Svarbiausia santykiuose – entuziazmas ir natūralumas. O erotiški judesiai, kūno kalba ir glamonės gali atstoti bendravimą žodžiais. Ir jei jums priimtinesnis seksas tylint – mėgaukitės juo, kol pajusite norą išbandyti ką nors daugiau!

Ką kalbatės sekso metu?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras