Kaip išlaikyti drėgmę burnoje darant oralinį?

303.jpeg
 
Jei darant oralinį burna staiga išdžiūsta, tai tikrai išblaško ir nuteikia ne visai smagiai. O kad jums padėtume, paklausėme kelių ekspertų nuomonės apie tai, kodėl džiūsta burna darant oralinį ir kaip ją sudrėkinti bei išlaikyti savo ir partnerio komfortą.

Kodėl burna išsausėja?

Burna gali išsausėti dėl daugybės priežasčių, įskaitant sezoninę alergiją, daugybę vaistų, įskaitant stimuliantus, antihistaminus, diuretikus ir kai kuriuos vaistus pūslei, bei vaistus spaudimui mažinti. Alkoholis taip pat gali sukelti burnos išsausėjimą.

Kaip išlaikyti drėgmę burnoje darant oralinį?

Greitam rezultatui išbandykite kramtomą gumą ar kažką rūgštaus kaip citrinos ar agurkėlių sultis, arba sučiulpkite rūgštų saldainį prieš užsiimdami oraliniu seksu.  Kramtomoji guma taip pat stimuliuos seilių gamybą, ilgiau išliks, o jei turite stiprų springimo refleksą ir norite jo išvengti, kramtomoji guma taip pat gali padėti. Agurkėlių, citrinų ar laimų sultys taip pat gali stimuliuoti seilių gamybą. Vienas ar du stikliukai agurkų sulčių ne tik suaktyvins seilių gamybą, bet ir padės palaikyti burnos drėgmę. O jei nerimaujate, kad rūgščios sultys sudirgins partnerio lytinius organus nesibaiminkite, nes produkto jūsų burnoje liks per mažai. Rūgštūs saldainiai taip pat padės gamintis seilėms. Saldainiuose ir mėtiniuose saldainiuose dažnai būna ir dirbtinio saldiklio ksilitolio, kuris ne tik padės seilėms, bet ir padės atstatyti drėgmę. Žinoma, vaginai cukrus nėra geriausias sprendimas, todėl tegu tai būna paskutiniu jūsų pasirinkimu. Ir nepamirškite lubrikanto! Vandens pagrindo lubrikantas lengvai išspręs drėgmės problemą.

Ar gilesnis oralinis gali padėti seilėms gamintis?

Taip, jei partnerio penis įslys giliau į gerklę, kūnas reaguos panašiai kaip ir į springimo refleksą. Taip kūnas stengiasi, kad jūs neužspringtumėte. Kai gerklė dirginama, signalas perduodamas į smegenis, o jos paskatina seilių išsiskyrimą. Taigi, tai gali padėti, tačiau gali būti nemalonu. Norime pasakyti, neverskite savęs springti, jei jaučiatės nepatogiai.

Ką daryti, kad burna taptų drėgnesnė?

Kalbant bendrai, jei norite, kad burna liktų drėgna, turėtumėte paieškoti produktų, kurių sudėtyje yra ksilitolio, kuris stimuliuoja seilių išsiskyrimą ir padeda palaikyti burnos drėgmę (o tai naudinga ne tik oraliniam seksui, bet ir dantų sveikatai). Ieškokite produktų, kurių sudėtyje nėra alkoholio.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras